استخر پیش ساخته فایبرگلاس - هیوندای تولز ایران

کنترل رطوبت استخر سرپوشیده یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد چرا که اگر رعایت نشود منجر به رشد کپک، با

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

کنترل رطوبت استخر سرپوشیده یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد چرا که اگر رعایت نشود منجر به رشد کپک، باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها می شود و سلامتی را به خطر می اندازد. اشاره کرد. نکته مهم دیگر در مورد استخرهای تولید شده با فایبرگلاس، نگهداری بسیار راحت تر آن ها نسبت به دیگر مواد است. در صورتی که دیگر مدل ها این گونه نیست مثلا برای نصب یک استخر بتنی ممکن است دو تا سه ماه زمان نیاز باشد اما یک استخر فایبرگلاس در کمتر از یک هفته نیز می تواند راه اندازی شود. قابلیت جابه جایی بدنه استخر در صورت نیاز ( ممکن است نیاز شود استخر جابه جا شود ) و این یک امکان بسیار عالی برای استفاده از استخر در مکانی دیگر است. که از حجم بالایی برخوردارند این است که پمپ تصفیه آبی را برای تصفیه آب آن استفاده کرد چراکه استفاده مکرر افراد از آب میتواند موجب آلودگی آب استخر شود، در این مرحله پمپ تصفیه آب استخر را از داخل جعبه خارج کرده و در نزدیکی دریچههای ورودی و خروجی آب استخر پیش ساخته قرار دهید، لولههای پلاستیکی، فنری این پمپها را نیز خارج کرده و یک طرف آن را به دریچه ورودی پمپ و لوله دیگر را در قسمت خروجی پمپ تصفیه متصل کنید.

استخر پیش ساخته؛ مقاوم در برابر کلر نمک: همان طور که شیمیدانان می گویند آب دارای کلر نمک باعث خوردگی سطح بتن می شود ولی این استخرها، مقاوم در برابر خوردگی کلر نمک است. به طور کلی می توان گفت که عوامل زیر در قیمت یک استخر بیشترین تاثیر را دارند. این ویژگی در استخرهای فایبرگلاس می تواند برای بسیاری از افراد به چشم نیاید اما مصرف کمتر انرژی می تواند هزینه های شما را واقعا کاهش دهد. این زمان کمتر باعث می شود که در زندگی روزمره شما نیز مشکلی ایجاد نشود در صورتی که اگر برای راه اندازی یک استخر دو تا سه ماه زمان نیاز باشد، ممکن است برای شما خوش آیند نباشد. استخر پیش ساخته فایبرگلاس در حیاط خانه یا ویلای شما می تواند علاوه بر زیبایی و ایجاد فضای سرگرمی و استراحت، قیمت خانه و ویلای شما را افزایش دهد. همچنین می توانید در کنار استخر پیش ساخته، از تخت های کنار استخر به همراه چتر های سایبان برای ایجاد فضایی لذت بخش استفاده نمایید. آبی سازه هیچ نوع محدودیتی در ابعاد، طرح و یا جابجایی استخرهای پیش ساخته ندارد و محولات آن به تمام کشور امکان ارسال را دارند.

از دیگر مزایا این استخر ها می توان به تنوع و دسترسی به طرح های گوناگون آن اشاره كرد. در این مرحله در استخرهای بتنی، آب بندی و عایق کاری استخر، توسط مواد آب بندی انجام می شود. چسبندگی بالا و مقاومت ویژه آن در بین تمام مواد عایق استخر زبانزد است . مهم است که دیوارهای استخر شما صاف، مسطح و همسو با یکدیگر باشند. این سبک از استخرها نیاز به گودبرداری دارند، از سوی دیگر نیاز است که تسطیح به واسطه ماسه بادی صورت می گیرد. این می تواند مشکلات تمیز کردن آن ها را بسیار کمتر کند. اگر حیاط خانه یا ویلای شما آنقدر جا نداشته باشد که یک استخر در آن قرار دهید، ساخت استخر روی پشت بام می تواند در این شرایط یک گزینه مناسب باشد. این استخرها فقط برای مصارف خانگی کاربرد ندارند. با توجه به نیاز بازار و استقبال متقاضیان استخرهای پرتابل برای استفاده از تفریحات آبی در محیط شخصی و خانوادگی و در زمان دلخواه و همچنین جهت زیبایی باغ و ویلا.. Th​is content h as been w ritt​en with the he lp of G SA C on tent G​en᠎er ator D​em​over sion.

فایبرگلاس به دلیل مزایایی که به استخر اضافه می کند، محبوب ترین ماده ای است که در ساخت استخرها به کار می رود. استفاده از فایبرگلاس می تواند حمل استخر را بسیار راحت کند و قابلیت جابجایی دارد. در صورتی که از یک تولید کننده معتبر و با سابقه خرید کرده باشد آن ها همه ی این موارد را در گارانتی خود ذکر می کنند. این محصول در فصول گرم سال طرفداران زیادی خواهد داشت و می تواند بیش ترین استفده را داشته باشد. استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس هزینه تمیز کردن بسیار پایین تری نسبت به دیگر مدل ها دارند و این باعث می شود که در بازه طولانی از نظر مالی نیز به سود آن ها باشد. در اطراف این استخرهای آماده می توان محوطه سازی های مختلفی از جمله سنگ فرش یا سرامیک انجام داد که باعث می شود زیبایی ها آن چند برابر شود. پدیده استخر استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را در شیراز ارائه و راه اندازی میکند. استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس دارای دسته بندی های مختلفی هستند که از مهمترین آن ها می توان به استخرهای پیش ساخته توکار ( استخرهای که داخل زمین نصب می شوند) و استخرهای پیش ساخته روکار (استخرهای که بر روی زمین قرار می گیرند) اشاره کرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن