آشنایی با انواع عینک شنا و ویژگیهای آنها

در حال حاضر عینکهای متنوعی برای شنا طراحی و تولید شده که قیمت عینک شنا با توجه به مواد به کار رفته در ساخت آن

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در حال حاضر عینکهای متنوعی برای شنا طراحی و تولید شده که قیمت عینک شنا با توجه به مواد به کار رفته در ساخت آنان و همچنین استایل حرفهای و یا معمولیشان متفاوت است. مطمئنا قیمت عینک شنا حرفه ای با قیمت عینک شنا معمولی کاملا متفاوت است. ناگفته نماند جنس لنز عینک های شنا بر روی قیمت آنان کاملا تاثیر گذار است. از آنجایی که جنس لنز های عینک شنا تایین کننده ي اصلی ترین قابلیت آن یعنی فراهم آوردن برترین دید در زیر آب می باشد؛ دقت به این مورد هنگام خرید عینک شنا به شما در انتخاب برترین انتخاب کمک فراوانی میکند. عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror قابليت ديد از كنار ( دید 180 درجه) دارد. عینک شنا باعث می شود که شما به راحتی دیواره های استخر را ببینید و به آنها برخورد نکنید. لنزهای جیوه ای شنا مناسب جهت استفاده در استخر و دریاست که باید قابلیت محافظت از چشم ها را در برابر اشعه ماواری بنفش داشته باشد و به اصطلاح یو وی ۱۰۰ باشد. برای پیشگیری از این التهاب و داشتن دیدی مناسب در هنگام شنا کردن در استخر پیشنهاد می کنیم که از عینک مخصوص شنا استفاده کنید تا علاوه بر داشتن دید مناسب در آب از التهاب چشم ها نیز جلوگیری کرده و از شنا کردن لذت ببرید.

This data has been c reated with t he help of GSA Con te᠎nt Gen er᠎ator DE MO.

کهربایی : به خاطر داشتن میدان دید خوب در شرایط نوری، برای تمام محیط ها مناسب است، حتی در روز هم شناگر دچار دوبینی نشده و چشم ها اذیت نمی شوند. منظور از عینک شنا هم وسیله ای کاربردی است که مانع از آسیب رسیدن به چشم ها در اثر آلودگی موجود در آب استخر می شود. به همین دلیل، پیشنهاد میشود حتماً در هنگام شنا در فضای باز از عینک شنا استفاده کنید تا چشمتان از این اشعهها مصون بماند. مارک ها، برندها و کمپانی های بسیاری با توجه به میزان علایق و سلیقه دوست داران ورزش های آبی به خصوص شنا با در نظر گرفتن استاندارهای لازم و حساسیت چشم ها در برابر آسیب ها اقدام به طراحی و ساخت عینک های مخصوص انواع رشته های ورزشی شنا را نموده اند که همه این برند ها محصولات خود را با کیفیت های بالایی روانه بازارهای ورزشی نموده اند که انتخاب را برای علاقمندان به ورزش شنا مشکل نموده است. ​This ᠎po st has ​be᠎en  done  by GSA Con te nt Generator  DEMO᠎!

قیمت عینک شنا هم جزو موارد مهم و قابل توجه دیگر است که هنگام خرید باید به آن توجه شود. در خرید عینک شنا باید به نوع شنای مورد نظر خودتان دقت کنید. امروزه میتوانید لنزهای عینک را در رنگبندی متنوعی خریداری کنید. لنزهای جیوه ای شنا مناسب جهت استفاده در استخر و دریاست که باید قابلیت محافظت از چشم ها را در برابر اشعه ماواری بنفش داشته باشد. به چه دلیل از عینک شنا استفاده میکنیم؟ شنا کردن ورزشی است که در آن پاها و دست ها با حرکات منظمی به سمت جلو پیش می روند. با کمی گشت و گذار در فروشگاه های مختلف ورزشی می توانید با عینک های شنایی مواجه شوید که لنز عینک آنان دارای رنگ های مختلفی از قبیل: کهربایی، دودی، آبی، بنفش، آینه ای و همچنین شفاف هستند. همچنین از چشم شما نیز محافظت میکند. برای اینکه از آن محافظت کنید تا طول عمر مناسبی داشته باشد، آن را در موقعیت و شرایط خوب نگه داری کنید. لنزهای دودی : این لنزها برای شنا در زیر آب مناسب هستند، به لحاظ تیرگی در مقابل سطوح نور بالا، محافظت بهتری به عمل می آورد. نصب و برداشتن این نوع عینک بسیار دشوار است.

عینک را در محیط های گرم و تمیز خشک نمایید. آبی یا بنفش : اگر از شرایط نوری محیط خود آگاهی ندارید، پیشنهاد می گردد از لنزهای آبی یا بنفش استفاده نمایید، این لنزها نور خارجی را طوری فیلتر می کنند که فقط یک نور معمولی وارد چشم بشود. در این بازی ده شهر و شصت مرحله بازیهای متنوع در انتظار شماست. با همه گیری گوشی های اندرویدی و آی او اس، بازار بازی های مرتبط با گوشی هم بسیار داغ و جذاب شده است. معماهای ساده و جذاب با گیم پلی اعتیاد آور! اگر انتخاب شما یک عینک شنا ساده بدون مارک برای کودکتان است، قیمت عینک شنا بچه گانه نسبت به مدل های بزرگسالان ارزان تر است. در گذشته افرادی که دچار مشکل بینایی ضعیف بودند و به اصطلاح چشمان ضعیفی داشتند برای شنا کردند همواره به دنبال یافتن عینک های شنایی با لنز طبی بودند که با قیمت های گزافی عرضه می شد. ساییدن داخل لنز عینک باعث خش دار شدن آن و از بین رفتن رویه ضدبخار می شود. از ویژگی های این عینک ها می توان به فاصله اندکی که بین لنزها و چشم شناگر به وجود می آورد اشاره نمود و همین باعث می گردد که پایین ترین میزان مقاومت آب را تولید نماید.

آخرین مطالب