یک ضربه walk-off گرند اسلم به پیروزی در اولین بازی MLB تحت 2020 فوق العاده زمین باز یافته قوانین

ما به شما گفته 2020 فصل لیگ بیس بال خواهد بود بر خلاف ما قبل از دیده می شود. در شب جمعه ما شاهد یکی از بزرگتری

توسط PATRIS-MUSIC در 4 مرداد 1399

ما به شما گفته 2020 فصل لیگ بیس بال خواهد بود بر خلاف ما قبل از دیده می شود. در شب جمعه ما شاهد یکی از بزرگترین دلایل چرا.

فوق العاده-زمین باز یافته بازی به عنوان ما همیشه شناخته شده آنها را نمی خواهد وجود داشته باشد در طول 60 بازی فصل به طور منظم. آنها بوده ام به طور موقت تغییر با یک مجموعه جدید از قوانین با هدف در آوردن سریع تر نتیجه گیری به بازی تصمیم در نه نوبت.

ما قطعا فقط یک قطعنامه در اولین بازی در این یک سال تنها قوانین. مت اولسون راه اندازی 10-باز یافته walk-off گرند اسلم برای سوق دادن اوکلند دو و میدانی به یک 7-3 پیروزی در برابر فرشتگان در لس آنجلس.

چقدر این قوانین در واقع به این نتیجه گیری قابل بحث است. فرشتگان موفق به گل در نیمه بالا با وجود شروع دور با یک دونده در پایه دوم. در نیمه پایین اوکلند کردم همان استفاده و به پایان رسید تا بارگذاری پایگاه با دو پیاده روی. که تنظیم صحنه برای اولسون heroics.

چه چیزی نیست که قابل بحث است این است که راه اندازی شده برای یک تجربه منحصر به فرد.

این همان اضافی-زمین باز یافته قوانین تصویب شده توسط Minor League Baseball طول سال 2018 فصل اما ما درک می کنیم که هر کس یک محلی جزئی از تیم های لیگ را دنبال کنید. برای کسانی که تجربه این قوانین برای اولین بار, شما ممکن است برخی از سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده است و چرا.

در اینجا ما بهترین را برای ارائه برخی از پاسخ.

چگونه است که دونده به پایه دوم?

اولین و مهم ترین قاعده به درک: از 10 دور در هر نیمه زمین باز یافته آغاز خواهد شد با یک دونده در حال حاضر در پایه دوم.

ایده این است که با شروع هر زمین باز یافته با یک دونده در به ثمر رساندن موقعیت شانس به ثمر اجرا افزایش می یابد در نتیجه افزایش شانس یک نتیجه گیری سریع است. با توجه به شرایط این فصل — که مهمترین آنها متراکم 60 بازی به تقریبا دو ماه — MLB نمی خواهند بازی کشیدن تا 18 یا 19 زمین باز یافته.

بازی می تواند هنوز هم به 18 نوبت ، هیچ تضمینی وجود ندارد تیم را تکمیل کار از به ثمر رساندن این استعداد اجرا و نه وجود ضمانت آنها نمی ادامه تطبیق هر یک از دیگر به ثمر رساند خروجی برای چند نوبت. اما آن را نشانی از بهبود شانس بازی پایان سریع تر در حالی که همچنین افزایش فوریت و درام.

که دونده در پایه دوم?

بار بیش از نه او به کسی که ساخته شده قبلی دور نهایی ، به این بستگی دارد که چگونه زمین باز یافته به پایان رسید.

صف همچنان مانند آن را به طور معمول. که به معنی زمین باز یافته است leadoff خمیر خواهد شد بعد از برنامه ریزی hitter وظیفه بر اساس جایی که گذشته دور به سمت چپ خاموش. به عنوان دونده, او, این بازیکن در ترکیب قبلی که نیمه باز یافته است leadoff hitter.

در این مناسبت Shohei Ohtani ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین اضافی-زمین باز یافته baserunner. در ninth inning او ساخته شده نهایی با این پایگاه بارگذاری شده است. در دهم او موفق به بعد از زمانی که او پرتاب شد در حال اجرا در این پایگاه. در دیگر بازی بیس بال, سناریو خواهد بود که ممکن است.

تیم همچنین باید این گزینه با استفاده از خرج کردن دونده. به عنوان مرسوم است و هر بازیکن برای حذف یک جایگزین در طول اضافی نوبت خواهد بود فاقد شرایط لازم برای بازگشت به بازی.

چگونه است که پارچ دوره نهفته?

اگر استعداد دونده نمرات آن را نمی خواهد متهم به پارچ.

در اینجا چگونه MLB را توضیح می دهد:

به منظور محاسبه به دست آورده اجرا می شود نفر دوم که شروع یک زمین باز یافته در پایه دوم به موجب این قانون تلقی خواهد شد و یک دونده است که به پایه دوم به دلیل فیلدینگ, خطا, اما هیچ خطا باید متهم به تیم مقابل.

بنابراین اساسا آن را یک کسب شده و اجرا شود. متاسفانه برای پارچ آنها هنوز هم می تواند شارژ با از دست دادن اگر استعداد دونده نمرات. در مورد Hansel روبلز از دست دادن پارچ در بازی روز جمعه او را به اتهام دو اجرا می شود چرا که از این راه می رود.

وقتی بازی به پایان ؟

هیچ چیز جدید در اینجا.

اگر یک تیم پیشرو در پایان کامل زمین باز یافته است که تیم برنده شود. هیچ چیز اضافی باید انجام شود. فقط نمره اجرا می شود در تعیین زمین باز یافته و شما برنده شوید. بار بیش از نه یک گرند اسلم را که برای شما انجام دهد.

چه عجیب ترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد ؟

که جذاب سوال برای اندیشیدن. بیس بال راه ایجاد لحظات ما هرگز فکر ما می بینیم و این قوانین باز کردن درب برای برخی از چیزهای عجیب و غریب مانند Ohtani ساخت دو راست outs — اتفاق می افتد.

در اینجا یک زن و شوهر از دیگران است.

یک زمین دفاعی زمین باز یافته: یک زمین نوبت همواره ممکن است برای ضربه زدن به تیم. پیاده روی کردن صفحه اصلی اجرای کامل این ترفند. اما آن را هرگز ممکن است برای تبادل تیم برای تکمیل مشروع سه را باز یافته با یک پیچ. تا به حال است. همه که مورد نیاز است عمدی پیاده روی (هیچ مقام رسمی زمین پرتاب می شود) و یک بازی سه گانه که آره که درخواست زیادی, اما آن را هنوز هم می تواند کاملا اتفاق می افتد.

و بله, وجود دارد راه های دیگر یک زمین باز یافته اتفاق می افتد. یک تیم پنبه حلاجی شده وحشتناکی از سفارش, به عنوان مثال. اما سه درست ناشران تنها می تواند اتفاق می افتد در فوق العاده نوبت در طول سال 2020 فصل

برنده شدن بدون دیدن زمین: فکر می کنم در این مورد. یک تیم می تواند امکان پذیر نمره یک اجرای بدون دیدن زمین. و وجود بیش از یکی از راه های است که می تواند اتفاق می افتد. این که آیا آن یک جفت از ارتباط وحشی پرتاب در یک pickoff تلاش و یا ترکیبی از این دو دونده می تواند صدای یورتمه رفتن اسب خانه بدون خمیر رو زمین.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن