آرکانزاس می شود پرش در سال 2023 استخدام

اگرچه تمرکز در اردوگاه پاییز honed، کارکنان Razorback ادامه داده است به استخدام برای آینده است. با 18 متعهد د

توسط PATRIS-MUSIC در 4 شهریور 1399

اگرچه تمرکز در اردوگاه پاییز honed، کارکنان Razorback ادامه داده است به استخدام برای آینده است.

با 18 متعهد در کلاس 2021 و سه در کلاس 2022 در حال حاضر, آنها در حال حاضر در شکار برای استعداد برتر 2023. آنها می خواهم کمتر از 30 افزایش سال دوم تا این هفته گذشته ارائه شده است ، اما پس از برخی از مطالعه فیلم ، آنها ارائه هفده چشم انداز جدید 2023 (و شمارش).

اتمام استعداد های جدید و آینده در رادار گراز:

WR ارائه می دهد

هر دو از گیرنده های تازه ارائه شده گسترده آرکانزاس در حال چیدن برخی از زمان بزرگ ارائه می دهد. گیرنده فلوریدا پیرس Spurlin ارائه می دهد از جورجیا، پن استیت، تنسی و بیشتر در حالی که ماساچوست گسترده Jaenel Aguero ارائه می دهد از ایالت اوهایو، میشیگان پن استیت، اوله میس، تنسی و بیشتر.

روبیدیوم

تعجب آور نیست برای دیدن یکی از چند Razorback RB اول ارائه می دهد به یک بازیکن در گرجستان. فقط بیش از 1750 یارد عجله به عنوان یک دانشجوی سال اول مطمئنا جلب توجه جیمی اسمیت. پیشنهادهای اولیه هاینس از پن استیت و کارولینای جنوبی است.

Ol

ویرجینیا بومی الکسی Birchmeier دارای ارائه می دهد اولیه از ویرجینیا، ویرجینیا تک، ویرجینیای غربی، پن استیت و بیشتر، در حالی که نیوجرسی مقابله با چیس Bisontis نگه می دارد بیش از یک دوجین ارائه می دهد در حال حاضر. آرکانزاس کمی زودتر در ویرجینیا DE/OL نولان مک کانل، به همراه پن استیت، نبراسکا و کالج بوستون است.

د

تگرگ از نیوجرسی، تگزاس و فلوریدا، هر سه از این سال دوم در حال افزایش در حال حاضر در رادار برخی از برنامه های خون آبی هستند.

Db

مربیان پشت دفاعی سام کارتر و بری اودوم تا به حال زمان این هفته! تقریبا تمام این ارائه می دهد DB جدید risers سریع و در حال حاضر برخی از سال دوم به شدت جذب شده در کشور است. جمل جانسون، با این حال، به نظر می رسد یک پیدا کردن زود هنگام واقعی با ارائه می دهد از کانزاس، ایلینوی و SMU.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن