اپل iOS 13.5 انتشار شامل COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه چهره ID به روز رسانی و جدید FaceTime گزینه

اپل در iOS 13.5 برای آی فون در چهار شنبه, مه 20. این به روز رسانی تنها دو روز پس از شرکت کشت آزمایشکنندگان بت

توسط PATRIS-MUSIC در 2 خرداد 1399

اپل در iOS 13.5 برای آی فون در چهار شنبه, مه 20. این به روز رسانی تنها دو روز پس از شرکت کشت آزمایشکنندگان بتا iOS 13.5 است جنرال موتورز (استاد طلایی) ساخت هر کس می کنید اگر همه چیز خوب پیش رفت. در حالی که تنها در دسترس برای بتا تست GM توسط همان نرم افزار به iOS 13.5 به نسخه پایدار.

اپل در iOS 13.5 در 10 a. m. PDT شرکت معمول زمان انتشار به روز رسانی نرم افزار پس از آن جای تعجب نیست برای دیدن اپل همچنان سنت است. جدید به روز رسانی از طریق رفت و چهار توسعه دهنده بتا به روز رسانی و سه بتا عمومی به روز رسانی بنابراین ما امیدواریم که همه قابل اشکالات و مسائل مربوط به ثبات مراقبت از هستند.

چه iOS 13.5 را به میز ؟ اولین و مهمترین, اپل آغاز شده است برای رسیدگی به این مسئله رو ما روزانه — coronavirus بیماری همه گیر. برای شروع, شما پیدا کردن اپل و گوگل COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API است که تبدیل آی فون خود را به یک تماس-ردیابی ابزار باید به شما انتخاب کردن در. در حال حاضر از ویژگی های است که به صورت آفلاین به عنوان توسعه دهندگان هنوز قابلیت های اضافه شده به برنامه های خود را.

همه گیر نیز تغییر کرده است راه ما ترک خانه های ما. در حال حاضر ما با پوشیدن ماسک در هنگام بیرون رفتن در مکان های که در حالی که برای سلامتی خوب است برای باز کردن قفل آی فون با چهره ID. جدید به روز رسانی باعث می شود آن را آسان تر برای باز کردن قفل آی فون خود را به iOS را بکشید تا رمز عبور صفحه نمایش بلافاصله پس از شکست در چهره ID اسکن. قبل از شما می خواهم نیاز به صبر کردن برای یک ثانیه اضافی و یا دو قبل از روی صفحه نمایش به نظر می رسد.

آهسته حرکت iOS 13.4.1 (چپ) در برابر سریعتر iOS 13.5 (سمت راست).

در حالی که FaceTime محبوب بود و قبل از سال 2020 رویدادهای اخیر ما را مجبور به برقراری ارتباط تصویری بسیار بیشتر و در گروه FaceTime شده است هرگز بیشتر ضروری است. که گفت: به عنوان بیشتر و بیشتر از ما از آن استفاده می شود ما متوجه شده ایم که گروه FaceTime را ترفند enlargening و کاهش کاشی به طور خودکار بر اساس چه کسی صحبت می کنید منحرف. به همین دلیل در iOS 13.5 به شما اجازه غیر فعال کردن این ویژگی.

جالب است که اپل انتشار یادداشت به توسعه دهندگان تنها یک لیست از ویژگی های جدید: "یک گزینه جدید در دسترس است برای به اشتراک گذاشتن آهنگ ها, آلبوم ها و لیست پخش به Facebook و Instagram داستان است." اما به عنوان ما در حال حاضر نشان داده شده است که این مورد نیست. به علاوه یکی دیگر از تغییرات جدید این است که شما هم اکنون می توانید آی فون خود را به شما شناسه پزشکی اطلاعات به اورژانس مراکز تماس برای کمک به اولین پاسخ دهندگان در کمک به شما.

ما را بررسی کنید در iOS 13.5 ویژگی های خلاصه برای دیدن همه چیز که جدید برای آی فون است.

زمانی که به روز رسانی به iOS 13.5 خود را "به روز رسانی نرم افزار" صفحه نمایش ممکن است نادرست است. برخی از ما اپل نشان می دهد iOS 13.5 دانلود صفحه نمایش است که ادعا می کند به روز رسانی جدید معرفی Memoji برچسب و آیکلاد درایو و پوشه های. مشکل این است که کسانی که ویژگی های جدید را با سیستم عامل iOS 13.4. برخی از ما دیگر اپل در حال نشان دادن صحیح iOS 13.5 نمایش که به بحث جدید COVID-19 چهره ID و گروه FaceTime ویژگی های. چرا اختلاف رخ می دهد مشخص نیست.

این 13.4-مانند صفحه (سمت چپ) در مقابل صحیح 13.5 صفحه (سمت راست).

مثل همیشه به روز رسانی کاملا رایگان و در دسترس است برای هر آی فون سازگار با سیستم عامل iOS 13. برای دانلود به روز رسانی سر به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار و سپس پیروی از دستورالعمل های روی صفحه را دانلود و نصب iOS 13.5. شما همچنین می توانید آی فون خود را به دانلود و نصب به روز رسانی جدید به صورت خودکار.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط جاناتان موریسون/YouTube; تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن