Apple Releases iOS 13.6 عمومی بتا 2 برای آیفون شامل گزینه ای برای دانلود خودکار به روز رسانی جدید

بدون شما نمی از دست بتا. اپل به تازگی منتشر دوم بتا عمومی برای iOS 13.6 امروز سه شنبه, ژوئن 9, سه ساعت پس از

توسط PATRIS-MUSIC در 20 خرداد 1399

بدون شما نمی از دست بتا. اپل به تازگی منتشر دوم بتا عمومی برای iOS 13.6 امروز سه شنبه, ژوئن 9, سه ساعت پس از انتشار 13.6 dev beta 2. این به روز رسانی ممکن است به عنوان یک شگفتی به شما با توجه به آی فون خود را ممکن است در حال حاضر در حال اجرا در iOS 13.5.5 بتا عمومی 1. در واقع این به روز رسانی است که نسخه جانشین فقط با یک عمده تغییر نام.

اپل منتشر شد در این به روز رسانی در 1 p. m. PDT. این استاندارد زمان انتشار عمومی نسخه های بتا که آزادی در همان روز به عنوان توسعه دهنده نسخه های بتا. گاهی اوقات اپل منتظر یک روز اضافی و یا به طوری که در این صورت ما می بینیم عمومی بتا منتشر شد در حد معمول 10 a. m. PDT زمان.

شما ممکن است به یاد داشته باشید اپل انجام کاری مشابه در ماه آوریل در مورد تغییر نام. شرکت کشت اولین بتا برای iOS 13.4.5 و سپس به دنبال آن است که با سیستم عامل iOS 13.5 beta 2. در آن زمان این استدلال روشن بود — بتا 2 معرفی اپل و گوگل مشترک COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API. که نرم افزار این است که یک معامله بزرگ از آن ساخته شده حس به روز رسانی نسخه شماره به منعکس کننده که اهمیت. با توجه به 13.6 beta 2 ویژگی های جدید که منطق واقعا دنبال اینجا.

در آزمایش ما 13.6 بتا عمومی 2 تنها می افزاید: دو ویژگی های جدید برای iOS. برای شروع, شما پیدا کردن یک جدید "سفارشی کردن به روز رسانی خودکار منو" در نرم افزار به روز رسانی تنظیمات. این منو معافیت قدیمی "به روز رسانی خودکار" تنظیم به دو پستی جدید — "دانلود iOS به روز رسانی" است که به طور خودکار دانلود به روز رسانی جدید که در دسترس نیست و "نصب iOS به روز رسانی" است که به طور خودکار نصب آپدیت جدید یک شب.

نیز وجود دارد یک ویژگی جدید در برنامه درمانی به نام "علائم است." این منوی جدید اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید از طیف گسترده ای از انواع داده ها برای پیگیری علائم بیماری مانند سردرد و لرز و گلو درد. هر نوع علامت ویژگی های کوتاه مبین این موضوع است. این علائم می تواند در طول زمان ردیابی هر نقطه داده در برنامه بهداشت.

انتشار یادداشت برای 13.6 dev beta 2 نیز نشان می دهد که اپل patched یک صفحه نمایش که در آن موضوع برنامه های وب نمی پشتیبانی از Url ها به عنوان انتظار می رود.

iOS & iPadOS 13.6 Beta 2 انتشار یادداشت

بررسی اجمالی

IOS & iPadOS 13.6 SDK فراهم می کند پشتیبانی برای توسعه برنامه های کاربردی برای آی فون ، iPad و دستگاه های آی پاد لمسی در حال اجرا iOS & iPadOS 13.6. SDK همراه با Xcode متعلق به 11.5 در دسترس از فروشگاه App مک. برای کسب اطلاعات در سازگاری مورد نیاز برای Xcode متعلق به 11.5, ببینید, Xcode متعلق به 11.5 انتشار یادداشت ها.

HealthKit - ویژگی های جدید

  • جدید انواع داده ها در دسترس هستند در HealthKit برای پیگیری علائم از جمله سردرد و لرز و گلو درد ، (63148620)

صفحه اصلی - حل مسائل

  • صفحه اصلی برنامه های وب پشتیبانی داده ها: آدرس ها به عنوان انتظار می رود. (62738434)

برای دانلود و نصب iOS 13.6 بتا عمومی 2 ثبت نام از طریق اپل بتا سایت دانلود و نصب پیکربندی پروفایل, پس از آن به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات رفتن به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب و راه اندازی آخرین نسخه ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر "به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط تایلر Stalman/YouTube; تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن