Apple Releases iOS 13.5 عمومی Beta 3 برای آیفون, معرفی به روز رسانی COVID-19 قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم تنظیمات

اپل سومین بتا عمومی برای iOS 13.5 امروز, چهار شنبه, مه 6. این آخرین بتا عمومی به روز رسانی می آید دقیقا یک هف

توسط PATRIS-MUSIC در 17 اردیبهشت 1399

اپل سومین بتا عمومی برای iOS 13.5 امروز, چهار شنبه, مه 6. این آخرین بتا عمومی به روز رسانی می آید دقیقا یک هفته پس از اپل در iOS 13.5 بتا عمومی 2 که در میان چیزهای دیگر, معرفی اپل و گوگل مشترک COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API. Public beta 3 به روز رسانی است که تنظیمات صفحه نمایش بیشتر "قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم" گزینه به جای.

اپل منتشر شد در این به روز رسانی در 1 p. m. PDT شرکت معمول زمان انتشار عمومی بتا به روز رسانی. اگر شما به دنبال در iOS بتا به روز رسانی از نزدیک شما می دانید که سیب کشت توسعه دهندگان 13.5 dev beta 4 در 10 a. m. PDT. Dev beta 4 توسط همان نرم افزار به عنوان public beta 3, بنابراین ما می دانیم بیشتر در مورد این به روز رسانی از ما خواهد اگر اپل منتشر شده آن را برای اولین بار.

بزرگترین ویژگی های جدید در این بروز رسانی است "COVID-19 قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم" تنظیمات که جایگزین در هفته گذشته را "قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها" صفحه تنظیمات. گزینه ای جدید می افزاید: توضیحات بیشتر برای چگونگی قرار گرفتن در معرض ورود و اطلاع رسانی سیستم کار می کند کار می کند. بر خلاف اطلاع رسانی تنظیم دیدیم در بتا 2 این تنظیمات در حال حاضر تعاملی به عنوان آن نیاز به قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم-دزدگیر برنامه نصب شود. اپل هنوز مجاز یک برنامه برای استفاده از این API تا صفحه باقی می ماند قفل شده است به ما.

iOS 13.5 dev beta 4 (سمت چپ) در مقابل dev beta 3 (سمت راست).

به نظر می رسد این تنظیمات جایگزین اطلاع رسانی تنظیم به طور کامل. "COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه ها" هنوز هم به نظر می رسد در تنظیمات, جستجو, اما زمانی که شنود گذاشته و لینک به این جدید ورود به سیستم تنظیم به جای.

این تنها دومین بتا تحت نام iOS 13.5 اما سومین بتا از سری. چرا که اولین بتا عمومی نامگذاری شد 13.4.5. اپل به احتمال زیاد تغییر نام به دلیل به روز رسانی عمده از جمله آن COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API. این به روز رسانی همچنین شامل جدید ضامن برای غیر فعال کردن خودکار زوم برای کاشی در گروه FaceTime تماس های رسیدگی به شکایات که جنبش بود منحرف در طول شلوغ تماس.

iOS & iPadOS 13.5 Beta 4 Release Notes

بررسی اجمالی

  • IOS & iPadOS 13.5 SDK فراهم می کند پشتیبانی برای توسعه برنامه های کاربردی برای آی فون ، iPad و دستگاه های آی پاد لمسی در حال اجرا iOS & iPadOS 13.5. SDK همراه با Xcode متعلق به 11.5 بتا 2 در دسترس از فروشگاه App مک. برای کسب اطلاعات در سازگاری مورد نیاز برای Xcode متعلق به 11.5 beta 2, ببینید, Xcode متعلق به 11.5 Beta 2 انتشار یادداشت ها.

قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی - مسائل شناخته شده

  • مقادیر وزن نمی تواند به صفر تنظیم شود. راهحل: تنظیم وزن است که باید صفر به .0001.

موسیقی - ویژگی های جدید

  • یک گزینه جدید در دسترس است برای به اشتراک گذاشتن آهنگ ها, آلبوم ها و لیست پخش به Facebook و Instagram داستان. (60895397)

برای دانلود و نصب iOS 13.5 عمومی beta 3, ثبت نام از طریق اپل بتا سایت دانلود و نصب پیکربندی پروفایل, پس از آن به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات رفتن به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب و راه اندازی آخرین نسخه ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر "به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب