Apple Releases iOS 13.5 برای آزمایشکنندگان بتا شامل به روز رسانی به صورت ID COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه و بیشتر

اپل به تازگی iOS 13.5 برای آزمایشکنندگان بتا, امروز, دوشنبه, مارس 18. GM (استاد طلایی) برای iOS 13.5 می رسد ت

توسط PATRIS-MUSIC در 29 اردیبهشت 1399

اپل به تازگی iOS 13.5 برای آزمایشکنندگان بتا, امروز, دوشنبه, مارس 18. GM (استاد طلایی) برای iOS 13.5 می رسد تنها سه ساعت پس از اپل منتشر شد آن را به آی فون توسعه دهندگان و 12 روز پس از انتشار iOS 13.5 dev beta 4.

اپل منتشر شد در این به روز رسانی در 1 p. m. PDT. در حالی که اپل اغلب نسخه های نرم افزار برای آزمایشکنندگان بتا در این زمان ما نیز پیش بینی 10 a. m. PDT زمان انتشار برای فردا. اگر شما یک تستر این خبر خوبی برای شما به عنوان شما نمی خواهد نیاز به صبر برای نرم افزار است که توسعه دهندگان از دریافت سه ساعت قبل.

پس از تست توسعه دهنده انتشار 13.5 گرم بذر ما را دیده اند بسیاری از ویژگی های جدید و یا تغییرات. تا کنون به نظر می رسد COVID-19 قرار گرفتن در معرض ورود به صفحه تنظیمات در حال حاضر غیر فعال به عنوان ما در انتظار برنامه ها برای فعال کردن API و استفاده از فن آوری است.

COVID-19 قرار گرفتن در معرض ورود به سیستم تنظیمات در iOS 13.5 GM (سمت چپ) در مقابل 13.5 عمومی beta 3 (سمت راست).

که گفت: 13.5 به عنوان یک کل می کند اضافه کردن ویژگی های جدید به مخلوط. هفته گذشته 13.5 dev beta 4 معرفی شده به روز رسانی به قرار گرفتن در معرض تنظیمات اعلان دیدیم برای اولین بار در dev beta 3 از جمله قرار گرفتن در معرض جدید "ورود به سیستم" تنظیمات که هنوز فعال است. علاوه بر این اپل شامل یک به روز رسانی به پزشکی ID— در حال حاضر شما می توانید اطلاعات به اشتراک گذاشته شود با اولین پاسخ دهندگان در هنگام قرار دادن یک اورژانس تماس بگیرید و یا متن. که نه به ذکر است به روز رسانی به صورت ID را به آی فون خود را آسان تر برای باز کردن با ماسک, تغییرات گروه FaceTime کاشی در میان دیگر اضافات جدید 13.5 به ارمغان می آورد به جدول.

iOS 13.5 گرم بذر انتشار یادداشت

iOS 13.5 سرعت دسترسی به رمز عبور زمینه بر روی دستگاه های با چهره ID هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک صورت و معرفی قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای حمایت از COVID-19 تماس با برنامه ردیابی از مقامات بهداشت عمومی. این به روز رسانی همچنین به معرفی یک گزینه برای کنترل اتوماتیک برجستگی تصویری کاشی در گروه FaceTime تماس و شامل رفع اشکال و بهبود های دیگر.

در صورت شناسه و رمز عبور

  • ساده باز کردن فرایند برای دستگاه های با چهره ID هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک صورت
  • رمز عبور زمینه به طور خودکار ارائه شده بعد از کشیدن از پایین صفحه نمایش قفل هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک صورت
  • همچنین این نسخهها کار میکند زمانی که برای تصدیق هویت با, فروشگاه برنامه, سیب, کتاب, اپل پرداخت آیتونز و برنامه های دیگر که حمایت از ورود به سیستم با ID

قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی

  • قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای حمایت از COVID-19 تماس با برنامه ردیابی از مقامات بهداشت عمومی

FaceTime

  • گزینه ای برای کنترل اتوماتیک برجستگی در گروه FaceTime تماس تا تصویری کاشی را تغییر اندازه زمانی که یکی از شرکت کنندگان صحبت می کند

خدمات اورژانس

  • گزینه به صورت خودکار به اشتراک گذاری بهداشت و درمان و سایر اطلاعات ضروری از خود شناسه پزشکی با خدمات اضطراری زمانی که شما یک تماس اضطراری (فقط آمریکا)

این به روز رسانی همچنین شامل رفع اشکال و بهبود های دیگر.

  • رفع یک مشکل که در آن کاربران ممکن است دیدن یک صفحه نمایش سیاه و سفید هنگامی که در تلاش برای بازی جریان ویدئو از برخی از وب سایت
  • آدرس یک موضوع در سهم ورق که در آن پیشنهادات و اقدامات ممکن است بار نیست

برخی از ویژگی های ممکن است در دسترس برای همه مناطق و یا در تمام دستگاه های اپل. برای کسب اطلاعات در امنیت محتوای اپل نرم افزار به روز رسانی لطفا به این سایت: support.apple.com/kb/HT201222

برای دانلود و نصب iOS 13.5 GM ثبت نام از طریق اپل بتا سایت دانلود و نصب پیکربندی پروفایل, پس از آن به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات رفتن به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب و راه اندازی آخرین نسخه ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر "به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Marques Brownlee/YouTube


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب