Apple Releases iOS 13.5.5 توسعه دهنده Beta 1 برای آیفون شامل شواهد پشتیبانی صوتی در اپل اخبار+

اپل توسعه دهنده بتا برای iOS 13.5.5 در جمعه, ژوئن 1. به روز رسانی می آید در همان روز اپل در iOS 13.5.1 عمومی

توسط PATRIS-MUSIC در 12 خرداد 1399

اپل توسعه دهنده بتا برای iOS 13.5.5 در جمعه, ژوئن 1. به روز رسانی می آید در همان روز اپل در iOS 13.5.1 عمومی که وصله به unc0ver فرار از زندان و 12 روز پس از در iOS 13.5 که معرفی COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاعیه, در علاوه بر این به دیگر ویژگی های جدید است.

اپل به روز رسانی در 11 a. m. PDT غیر معمول زمان برای اپل به عنوان 10 a. m. PDT آن است رفتن به برای به روز رسانی نرم افزار. ممکن است این شرکت می خواست به روشن است که شکاف زمان برای 13.5.1 انتشار و انتشار 13.5.5 بتا در خود را دارد.

گفت: این به روز رسانی تنها برای ثبت نام توسعه دهندگان. اگر شما یک بتا تستر, شما نیاز به صبر کنید تا زمانی که اپل منتشر 13.5.5 عمومی beta 1 که ما انتظار برای دیدن در هر دو 1 p. m. PDT امروز یا 10 a. m. PDT فردا.

تا کنون تنها تغییر عمده ای از توجه داشته باشید این است که شواهد برای پشتیبانی صوتی در اپل اخبار+. به گزارش MacRumors وجود دارد که تصاویر در 13.5.5 کد است که نشان می دهد "اخبار+ صوتی." این پشتیبانی از شایعات از Digiday که اپل در حال همکاری با نشریات به نسخه های صوتی از مقالات که پس از آن خواهد شد در دسترس برای اپل اخبار ویژه مشترکین.

تصویر از طریق MacRumors

iOS & iPadOS 13.5.5 نسخه بتا یادداشت

به روز رسانی برنامه های خود را به استفاده از ویژگی های جدید و تست برنامه های خود را در برابر تغییرات API.

بررسی اجمالی

IOS & iPadOS 13.5 SDK فراهم می کند پشتیبانی برای توسعه برنامه های کاربردی برای آی فون ، iPad و دستگاه های آی پاد لمسی در حال اجرا iOS & iPadOS 13.5.5. SDK همراه با Xcode متعلق به 11.5 در دسترس از فروشگاه App مک. برای کسب اطلاعات در سازگاری مورد نیاز برای Xcode متعلق به 11.5, ببینید, Xcode متعلق به 11.5 انتشار یادداشت ها.

— اپل انتشار یادداشت

به روز رسانی آی فون خود را به iOS 13.5.5 dev beta 1, شما نیاز به یک ثبت نام شده توسعه دهنده. شما می توانید با استفاده از بازیابی تصویر برای آی فون خود را در دسترس در پورتال توسعه (نصب iTunes و یا یاب) و یا نصب تنظیمات پروفایل و سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب آخرین نسخه بتا ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر "به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط EverythingApplePro/YouTube; تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de