اپل آی فون SE (2020) در مقابل آی فون 8 در مقابل آیفون 7

به یاد داشته باشید خوب قدیمی روز زمانی که صفحه نمایش کوچک بودند و گوشی هنوز هم می تواند دستکاری شده از فلز ؟ ش

توسط PATRIS-MUSIC در 19 اردیبهشت 1399

به یاد داشته باشید خوب قدیمی روز زمانی که صفحه نمایش کوچک بودند و گوشی هنوز هم می تواند دستکاری شده از فلز ؟ شما می دانید, مانند سیب, احیای

/8? ما به تازگی شنبه برای مصاحبه با Huawei رئیس P-سری طراح و او به توصیه آنها در حال برنامه ریزی بر روی یک گوشی مانند SE زیرا مردم نمی خواهید صفحه نمایش کوچک آنها می خواهند بزرگ صفحه نمایش در گوشی های.

با توجه به اینکه یک پنجم از تمام کاربران سیستم عامل iOS در حال brandishing آیفون 7/8 اواز یا موسیقی دو نفری این مردمی هستند که به احتمال زیاد خریداران جدید اپل گرگ در لباس گوسفند آیفون SE 2020, بنابراین ما در حال مقایسه این سه جمع و جور ترین 4.7" گوشی های اپل صف برای کمک به شما در تصمیم گیری نهایی ارتقا دهید.
ارتقا از آیفون 7 ممکن است صدا مانند یک بدون brainer به عنوان ما در بر داشت آیفون SE 2020 به برتر در بخش دوربین به شما سرعت بیشتر و ذخیره سازی هر دلار صرف شده است. آی فون 8 ارتقا مشاوره کمی murkier به عنوان آن می آید در $399 قیمت آیفون SE 2020 ارائه می دهد همان 64GB ذخیره سازی و تقریبا همان عمر باتری. چه خواهد شد شکستن کراوات ؟

خوب اپل چیپ A13 و محاسباتی عکاسی است که با آن می آید. به عنوان بر روی SE, آن را می سازد آن را سریع ترین آیفون برای پول و قدرتمند ترین بودجه گوشی تا کنون. علاوه بر آن اجازه می دهد تا برای یک دوربین برتر تجارب طلوع در تصاویر بزرگ در حالات که در آن آی فون 7/8 دوربین های محدوده دینامیکی کردم فریب و بهتر ضبط ویدیو 4K در نمایشگاه. هنگامی که در مقایسه با آیفون 8 و آیفون 7 در برابر آیفون, SE, ما می توانیم از صمیم قلب توصیه ارتقاء بر اساس عملکرد دوربین به تنهایی در اینجا به همین دلیل:

اپل آی فون SE 2020 در مقابل آی فون 8 در مقابل آیفون صفحه نمایش 7 مقایسه

3D Touch-کمتر, عمومی, دید قهرمان

همانطور که ذکر شد ما در حالی که آیفون 7 هنوز هم ساخته شده از نور آلیاژ آلومینیوم فون 8 و آیفون SE 2020 استفاده از فلز برای قاب تنها و به جای آن با استعداد با یک شیشه به طوری که آنها می توانید پشتیبانی از شارژ بی سیم, آنها را سنگین تر در مقایسه با آی فون 7. این است برای رفتن به یکی از بزرگ ارتقاء برای مردمی پریدن بیش از 7 توانایی بالا کردن آی فون خود را بدون کابل به عنوان در غیر این صورت هر سه گوشی های تلفن همراه اپل پیش از باتلاق استاندارد 5W شارژر.

یکپارچهسازی با سیستمعامل طراحی سه گوشی به معنی همه چیز است دقیقا همان جایی که شما فکر می کنم آن است که به دلتنگ ID لمسی صفحه کلید در جلو. در این نقاب coronavirus زمانی که اپل در صورت ID به طور خودکار به رسمیت می شناسد خود را به عنوان پوشش و پرش شما را مستقیم به پین کد اسکنر اثر انگشت احساس برتر راه حل است. مگر اینکه شما نیز با پوشیدن دستکش است.

یکسان طراحی به معنی شما همچنین یکسان نمایش مشخصات بر روی آی فون SE 2020, iPhone 8, iPhone 7. اصلی 4.7" شبکیه چشم صفحه نمایش است یک نفس از هوا در سال 2020 و آیفون 7 یا 8 صاحبان دقیقا بازار هدف برای آن را به عنوان ما نمی توانیم تصور بسیاری دیگر تقاضاهای مصرانه برای یک زیر-5" نمایش در این روز و سن. خوب اپل نیز ممکن است گردان بزرگ پدر و مادر-با-بچه-مارکت با ارزان قادر به جمع و جور و آی فون به عنوان به خوبی, اما ما پرت شدن. نگاهی به ما نمایش با کیفیت اندازه گیری سه گوشی.

به دنبال در نمودار رنگ را نشان می دهد که چگونه به خوبی اپل نشان استاندارد کانونی مسيري سه گوشی کرایه جای تحسین هر چند از آن است که در واقع ما آیفون 7 واحد است که ماندن در داخل اصلی رنگ حاشیه بهترین. آن هم با کمترین حداقل روشنایی و نزدیک به نماینده 6500 کلوین سفید نقطه در حالی که آی فون 8 و آیفون SE 2020 در سرد blueish رنگی کنار این طیف در مقایسه با.

آیفون SE 2020, اما, وارد, بالاترین کنتراست و روشنایی حداکثر که پارامترهای شما می خواهید بالاتر در هنگام استفاده از تلفن در خارج از منزل وجود دارد بنابراین نسل بهبود در دید وقتی که می آید به جدید SE. ما تعجب می کنم اگر که چیزی برای انجام با سیب, از بین بردن 3D Touch لایه و به ترتیب قابلیت در SE اما ما می خواهم به جای روشن تر متضاد نمایش از 3D Touch به هر حال.

اپل آی فون SE 2020 در مقابل آی فون 8 در مقابل آیفون 7 camera comparison

A13 و خودکار HDR در یک مسابقه در بودجه دوربین بهشت

نیازی به گفتن نیست, بزرگترین مزیت آیفون SE 2020 قبل از دیگر محبوب 4.7-inchers در اپل پایدار نیست و در واقع screeching پردازنده A13 اما آنچه که به آن اجازه می دهد تا SE به انجام و در بخش دوربین آن ارائه مقدار زیادی از مزایای.

برای شروع, آن را اجازه می دهد تا آی فون SE 2020 به رکورد صاف ویدیو 4K با همان سخت افزار - دوربین 12MP اصلی 1/3" sensor با 1.22 میکرون پیکسل و F1.8 لنز دیافراگم. جبهه 7MP دوربین همان باقی می ماند بیش از حد, اما این نیروگاه از تصویربرداری پردازنده اجازه می دهد تا برای نرم افزار های مبتنی بر تثبیت کننده تصویر در حال حاضر. اثبات شده است در, پودینگ, هر چند, بنابراین اجازه دهید نگاهی به برخی از فضای باز و سرپوشیده و عکاسی از نمونه.

آن را بسیار آموزش دیده و چشم خود را بلافاصله به اطلاع دیگر از مزیت های عمده ای از آی فون SE 2020 قبل از آیفون 7 و حتی آیفون 8 - راه بهتر محدوده دینامیکی ضبط هر دو با عکس و ویدئو. محاسباتی عکاسی است که در آن اپل می درخشد و برای آن به کار بزرگ شما نیاز به قدرت محاسباتی که SE در حال حاضر در droves که نسبت به 7 یا 8.

داخل یا خارج همه چیز بدتر از طریق خوب به بزرگ از آیفون 7 به SE. در حالی که آیفون 7 می ای تیره و کم نور عکس در محیط داخلی در برابر یک پنجره 8 واحد به محدوده دینامیکی بهتر از آسمان ابری است اما زمین-کامل صحنه که آیفون SE است که قادر به ضبط در همان حالات که چشمگیر ترین. به طور جدی این $399 گوشی می تواند رسیدگی به صورت خودکار HDR عکاسی بهتر از تقریبا هر چیزی را در کلاس خود است که فروخته شده در ایالات متحده است.

آی فون SE ارزش فون 8 ارتقا پرش برای آن دوربین با کیفیت به تنهایی ؟

به خوبی متوجه ما سالن اتاق تصویر برابر ویندوز است. آیفون 7? آن را در معرض نمایش خارج اما نه واقعی ما La-Z-Boy wannabes در داخل بودند که هدف از این عکس پنهان شده در تاریکی است.

آیفون 8 به علاوه? آن را روشن صندلی سادگی اما اعمال همان بالا قرار گرفتن در معرض پنجره سوزاندن همه چیز در این فرآیند است.

آیفون SE 2020? آن را در معرض هر دو صندلی و نمای خارج از پنجره به درستی که نمی تواند انجام شود بدون درز HDR حیله گری است که در زمان کسری از ثانیه برای پردازنده به کوک با هم در حالت خودکار. هنوز بسیاری از گوشی های در این محدوده می تواند انجام این کار و انجام آن را به درستی و قابل اعتماد. اگر شما در خانههای گلی خالی بین $349 فون 8 و $399 آیفون SE در T-Mobile به عنوان مثال قرار گرفتن در معرض که تفاوت 50 دلار است که بین خوب و یک عکس بزرگ را انتخاب کنید.

اپل آی فون SE 2020 در مقابل آی فون 8 در مقابل آیفون 7 پردازنده معیار و عملکرد

بدون رزرو

نه تنها اپل A13 بر روی آی فون SE 2020 اول آن 7nm چیپ ست اما آن را با یک پردازنده چهار هسته ای پردازنده گرافیکی است که باعث می شود دایره در اطراف 16nm A10 تلفیقی از آیفون 7 یا 10nm A11 مصنوعی از آی فون 8. تفاوت در مقدار RAM - 2GB در مقابل 3GB در SE - همچنین کج عملکرد محک در حمایت از SE در جزء شامل تست AnTuTu.

همانطور که انتظار می رود آن را حتی نزدیک است. مهم نیست که چگونه نور و جلا یا بهینه سازی هر یک از نسخه های iOS سنگین برنامه ها و بازی ها را وظیفه آیفون 7 یا 8 سیستم بدتر و اوج بارهای ممکن است فشار پیری خود, باتری به پردازنده فرکانس از این رو عملکرد غواصی.

آیفون SE, اما, benching در سطح آندروید flagships با Snapdragon 865 و راه بیشتر RAM مقدار پس از آن خواهد بود futureproof برای تا آنجا که چشم کار می کند تا زمانی که شما تصمیم می گیرید که شبکه های 5G در نهایت در همه جا و ارزش آن حتی در مناطق روستایی... حدود 2023.

اپل آی فون SE 2020 در مقابل آی فون 8 در مقابل آیفون 7 عمر باتری و سرعت شارژ مقایسه

متوسط

کوچک 4.7" صفحه نمایش این گوشی است که واقعا conducing به مرور جلسات و/یا رسانه های مصرف و باتری داخل نیست به طور کامل حمایت از چنین بیهوده و بیمعنی استفاده را از وقت خود را یا نه.

در حالی که آیفون 7 به یک سال 1960 میلی آمپر باتری شیشه عقب و شارژ بی سیم کویل علاوه بر این در قسمت پایین مسکن از آی فون SE 2020 و آیفون 8 به معنی استفاده از آنها کوچکتر 1821 میلی آمپر بسته. در بالا از آن اتصال از این بسته متفاوت است به طوری که جدید SE و آیفون 8 باتری قابل تعویض هستند.

به شوخ طبعی سه آیفون شما را از طریق روز با استفاده متوسط به عنوان طولانی به عنوان شما نمی توانم در یک مقدار زیادی از یوتیوب جریان که در زمان تست ما به دست کشیدن پایین SE باتری سرد فقط در پنج ساعت یا بیشتر و آن را به طول انجامید کمی بیش از نه ما مرور و پیمایش تست و یا در مورد آیفون 7 یا 8 نتایج.

در کوتاه مدت وجود دارد تقریبا هیچ چیز برای به دست آوردن از به صرفه تر و مغرور 7nm چیپ ست فرایند تولید از SE در مقایسه با آیفون 8 وقتی که می آید به عمر باتری. ایضا برای شارژ سرعت است که با 5W آجر در جعبه را بسیاری دیگر از آنها باید مانند دو ساعت و نیم شخص و یک ساعت به آمار نیمه شارژ و آن را در سال 2020 بنابراین شما بهتر است سریعتر 18W شارژر شما احساس می کنید ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن