اپل آی فون SE (2020) در مقابل آیفون 11 در مقابل آیفون XR

در مقاله جدید اپل آی فون SE (2020) به نظر می رسد مانند یک یقین موفقیت است. آن را به عنوان هر دو عالی ورود به س

توسط PATRIS-MUSIC در 23 اردیبهشت 1399
در مقاله جدید اپل آی فون SE (2020) به نظر می رسد مانند یک یقین موفقیت است. آن را به عنوان هر دو عالی ورود به سطح دستگاه به اپل اکوسیستم و همچنین آرزو جایگزینی برای کاربران از اپل همه به لطف قیمت گذاری تهاجمی و بدون سازش سخت افزار قرض گرفته شده از سیب گل سرسبد $1,000+ اپل. اما آن مقرون به صرفه آیفون باید شما آی فون جدید SE 2020 آی فون XR یا آی فون 11?

اگر اندازه از اهمیت به شما و سپس آی فون SE یک برنده مطلق. واقعا جذاب ترین جنبه های آی فون جدید SE مقرون به صرفه آن است $399 قیمت شروع. اندازه جمع و جور دوم نزدیک است که عشق و نفرت هر دو آی فون 11 و آیفون XR از نظر ابعاد کلی. البته این می آید در هزینه بسیار کوچکتر 4.7 اینچی در مقایسه با 6.1" آی فون 11 و آیفون XR.

یکی دیگر از منطقه که در آن آی فون جدید SE پیروزی است که قدرت محاسباتی. آن می آید با اپل A13 مصنوعی است که این چیپ ست از انتخاب در داخل آی فون 11, 11 Pro و 11 Pro Max بنابراین ما هیچ مصالحه در اینجا – دستگاه futureproofed برای یک زن و شوهر از سال حداقل.

به طور کلی توصیه می کنیم یا گرفتن و یا چسبیده با آی فون 11 است که یک مقدار بیشتر در آینده اثبات و همه کاره دستگاه به لطف برتر عمر باتری و دوربین امکانات. این می آید در هزینه های بالاتر.

آیفون XR وقفه و پشت سر آن دو خواهر و برادر اما این به این معنا نیست آن را به یک دستگاه بد. اما آیفون SE و آی فون 11 برتر در جنبه های کلیدی که باعث می شود آی فون XR کمتر قانع کننده خرید.


آیفون SE 2020 در مقابل آی فون 11 در مقابل آیفون XR طراحی و اندازه


اگر شما استفاده از آی فون 8 و سپس آی فون SE 2020 خواهد پنهان کردن هیچ رازی را از شما. در واقع تنها تفاوت فیزیکی بین این دو گم شده 3D لمسی حساس به فشار نمایش بر روی آی فون SE 2020.

از نظر طراحی آیفون SE با استفاده از همان گودی سنگین و مورخ طراحی است که می تواند ردیابی ریشه های خود را در تمام راه بازگشت به 2014 با آیفون 6-سری. در حالی که پرش ساخته شده از فلز به شیشه به طور کلی طراحی یکسان باقی می ماند و قطعا مورد علاقه کسانی که احساس نوستالژی در مورد دکمه های فیزیکی و به طور کلی رد پای اپل قبل از OLED های همراه.


از نظر کلی اندازه آیفون SE است که در واقع بسیار pocketable و بسیار سبک وزن و, ساخت آن بسیار قابل توجه دید در سال 2020 که در تمام گوشی های تلفن در حال هل دادن محدودیت با ردپای خود را.

آیفون SE 2020 در مقابل آی فون 11 در مقابل آیفون XR نمایش


آیفون SE می آید همراه با خوب 4.7 اینچ شبکیه چشم صفحه نمایش ال سی دی است که با استفاده از آی فون 6 در سال 2014. البته آن را آموخته است چند ترفند جدید: این تن درست, Dolby Vision و HDR10. با رزولوشن 750x1334 پیکسل آیفون SE است که قطعا در میان بیشترین نمایش می دهد اما این چیزی است که شما باید از اپل انتظار می رود را جمع و جور اپل.

در مقايسه با هر دو آی فون 11 و آیفون XR ارائه بیشتر صفحه نمایش به بدن نسبت و بزرگتر 6.1 اینچی نمایش می دهد و هنگامی که شما این را در کنار آیفون SE دومی به راحتی می تواند احساس خیلی claustrophobic.

آی فون, شرقی ممکن نیست, بزرگترین صفحه نمایش اما از آن است که درخشان ترین یکی است. این ترجمه را به خوبی به بیرون دید به خصوص در مقایسه با آیفون XR است که به طرز محسوسی کمتر روشن و زیر نور مستقیم خورشید.


آیفون SE 2020 در مقابل آی فون 11 در مقابل آیفون XR دوربین


با تشکر از اپل A13 مصنوعی و تک OIS فعال 12MP دوربین, اپل, آیفون, SE 2020 قادر به ارائه برخی از واقعا برجسته عکاسی نتایج جستجو برای $399 دستگاه. با تشکر از اپل A13 تراشه آیفون SE می توانید گرفتن عکس با پویایی به لطف هوشمند قابلیت HDR.

یکی دیگر از بسیار مهم است تفاوت فوق العاده زاویه دوربین بر روی آی فون 11 که واقعا نمی تواند شبیه سازی در هر دو آی فون SE و یا آی فون XR. در اینجا یک مقایسه نشان میدهد که چگونه خیلی بیشتر شما می توانید مناسب در قاب با آی فون 11 دوربین ثانویه.


محاسباتی, عکاسی, است, اصلی قدرت از آی فون SE و با تشکر از آن شما حتی می توانید ساقه پرتره با وجود دوربین تک. در عین حال انتظار می رود آثار با هدف جدایی. با وجود آن پرتره به طور کلی به نوبه خود خوب است.
اما هنگامی که چراغ پایین آی فون SE واقعا نمی تواند نگه داشتن شمع به آی فون 11 که اختصاص داده شده حالت شب. نور کم عکس های بیرون آمدن از آی فون SE هستند اما اغلب وجود دارد سر و صدا و مصنوعات است که آیا نشستن بیش از حد و در مقایسه با زمانی که به آی فون 11 شب چشم سر.

از نظر عکاسی از خود دلاوری تمام اپل به طور کلی انجام همان. شما می توانید انتظار نسبتا مفصل selfies با مناسب رنگ ها و محدوده دینامیکی. به اندازه کافی خوب!


آیفون SE 2020 در مقابل آی فون 11 در مقابل آیفون XR ضبط ویدئو


با وجود فروتن به نظر می رسد آی فون SE بسیار قوی تصویری نیروگاه به خصوص در محدوده قیمت خود را. تثبیت کننده ویدئو, محدوده دینامیکی جزئیات بدون محدودیت در فیلمبرداری با کیفیت 4K زمان سریع و خودکار قابل اعتماد-با تمرکز و آخرین اما نه کم قوی برنامه ها در iOS است که اجازه می دهد تا شما را به ضبط فیلم خام برای علاقه مندان واقعی را این, کوچک, آی فون, بهترین, بودجه, دوربین شما می توانید خرید.

همین امر به آی فون 11 به عنوان به خوبی. آن است که تمام زنگ ها و سوت های پشتیبانی شده بر روی آی فون SE و می آفریند نوار با آن فوق العاده زاویه قابلیت ضبط ویدیو است که آن را یک ذره بیشتر از همه کاره.

آیفون SE 2020 در مقابل آی فون 11 در مقابل آیفون XR عملکرد و سخت افزار


شما واقعا نمی تواند پیدا کردن هر چیزی بیشتر قادر به از آی فون SE (2020) در محدوده قیمت خود را. با شروع در $399 آن منطبق سیب گل سرسبد آی فون 11-سری دستمال مرطوب روی زمین با آن مشابه قیمت اندروید رقبا.که فقط انتظار می رود از اپل A13 مصنوعی. علاوه بر این, آن می آید با 3GB RAM, و 64GB بومی سازی در نسخه اولیه که می تواند به عنوان بسیار مورخ در سال 2020 است.

این امر به آی فون 11 نیز که توسط همان چیپ ست و به همان اندازه قادر است. آن را همراه با برخی از فوق العاده رم آوردن مجموع به 4GB اما این به این معنا نیست آن را بسیار بیشتر قادر به از آی فون SE به عنوان هر دو گوشی های بهره مند از سیستم عامل iOS' استثنایی مدیریت حافظه.

آیفون XR از سوی دیگر اتحاد های بزرگتر اپل A12 آگهی 3GB RAM, و آن را حداقل قادر به در این مسابقه است.


آیفون SE 2020 در مقابل آی فون 11 در مقابل آیفون XR عمر باتری


خوب, شما همچنین باید به بد. برای همه آن درحد و بسیار سبک وزن و قد و قامت آیفون SE به سادگی فاقد فضای فیزیکی به جای سنگین باتری و تنها می آید همراه با یک 1821mAh واحد. از آنجا که این, آن ارائه می شود بسیار متوسط عمر باتری. ارائه شده است که شما تنها با استفاده از آی فون SE به آرامی در طول روز خود و یا عمدتا به مرور صفحات وب با آن به احتمال زیاد شما یک روز. هنوز چیزهایی ادویه تا کمی با تماشای یک ویدیو یوتیوب و یا بازی یک بازی موبایل و عمر باتری خود را به سرعت از "خوب" فقط "بد".

این واقعا نمی اعمال می شود به آی فون 11 و آیفون XR. به لطف خود را به 3,110 میلی آمپر و 2,942 میلی آمپر باتری واحدهای آنها قادر هستند به راحتی outlasting آیفون SE 2020 در هر جنبه ای می شود آن را نور استفاده گیمینگ و یا رسانه های مصرف.

شارژ است و در عین حال یکی دیگر از جنبه است که در آن آی فون SE 2020 ناامید. آن طول می کشد 2 ساعت و 30 دقیقه به شارژ آن با عرضه 5W شارژر در جعبه. که ابدیت. اعطا شده, شکوه, آی فون 11 طول می کشد حدود 3 ساعت و نیم با همان charger 5W اما دومی نیز می تواند شارژ با اپل سریع تر 18W شارژر است که این ترفند در 1 ساعت و 49 دقیقه. آیفون SE نیز از همان 18W شارژر و آن را در صدر در حدود 2 ساعت است که خیلی بیشتر قابل کنترل است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن