AP sources: MLB پخش می تواند ناپدید صومعه راه اندازی ماندگار

نیویورک (AP) -- پخش نظرها ناپدید می تواند در لیگ اصلی بیس بال در سال 2020 به عنوان بخشی از یک معامله با داوران

توسط PATRIS-MUSIC در 14 اردیبهشت 1399

نیویورک (AP) -- پخش نظرها ناپدید می تواند در لیگ اصلی بیس بال در سال 2020 به عنوان بخشی از یک معامله با داوران اندیشد که ممکن است "صومعه راه اندازی" است که در آن خاموش-میدان حرکت محدود شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

توافق زده اواخر پنج شنبه شب را پوشش می دهد که چگونه داوران پرداخت می شود برای یک فصل کوتاه و یا پاک کردن این ویروس شیوع دو نفر آسوشیتدپرس گفت. آنها صحبت کرد جمعه خواست نامش فاش نشود به دلیل وجود دارد هیچ اعلام رسمی.

Umps تضمین شده 50 درصد از حقوق خود را برای ممکن است اما می توان پرداخت هیچ چیز دیگری اگر بدون بازی ها در سال 2020 است. داوران به طور کلی را بین 150.000 دلار و 450.000 دلار است.

شروع فصل به تعویق افتاده است به دلیل شیوع ویروس است و هیچ جدول زمانی برای روز افتتاحیه. اگر بیس بال است و مجاز به ادامه این سال MLB است و با توجه به بازی به طور منظم فصل بازی در بهار آموزش ballparks در آریزونا و فلوریدا هستند که سیمی برای پخش.

توافق جدید به MLB مناسب برای استفاده فوری تکرار از داوران' تصمیم گیری در طول سال 2020 فصل است. بیشتر تماس گرفته اند به نقد و بررسی فیلم پس از 2014 و آن را تبدیل به یک بخش بزرگ از بازی ها با حدود نیمی از به چالش کشیده تماس و در نتیجه برگشت.

کنترل محیط زیست را شامل MLB-ارائه محل سکونت و غذا و آن را به نام "صومعه راه اندازی" در اصطلاح ورق با توجه به یک کپی از چهار صفحه اصطلاح ورق به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

MLB مورد بحث محدود کردن جنبش از بازیکنان تیم هیات داوران و پخش پرسنل به عنوان یک روش برای نگه داشتن آنها را از آلوده شدن. مردم در این به اصطلاح حباب خواهد بود آزمایش coronavris به طور منظم.

در یک محیط بدون MLB-ارائه مسکن و وعده های غذایی داوران' دیم خواهد بود کاهش به $400. داوران باقی خواهد ماند مسئول اتاق خود را با هزینه اما MLB خواهد مذاکره ترجیح نرخ هتل ها.

بازنشستگی و مزایای پوشش ادامه خواهد داد حتی اگر هیچ فصل است.

داوران در حال حاضر پرداخت شده است از ژانویه تا آوریل و پرداخت خواهد شد در 50% نرخ ممکن است. اگر حتی یکی به طور منظم فصل بازی این فصل umps تضمین شده حدود یک سوم از حقوق خود را.

این umps پرداخت خواهد شد نرم افزار تاریخ به اشتراک گذاری از حقوق خود را بر اساس بازی بیش از یک 182-روز فصل.

اگر فصل است که در یک محیط کنترل شده مانند داشتن همه تیم ها و داوران تنها محدود به ballparks و مشخص شده هتل داوران را دریافت همان در هر diems به عنوان MLB مذاکره با بازیکنان

در بیانیه ای MLB داوران' اتحادیه اروپا گفت این بود "خوشحال" برای رسیدن به این توافق با کمیسیون ،

در ماه دسامبر داوران و MLB توافق رسیده است برای اجرا از طریق 2024 فصل است. به عنوان بخشی از این قرارداد umps توافق کردند به همکاری با MLB در توسعه و تست خودکار اعتصاب سیستم.

آموزش بهار آغاز شد و در اواخر ماه مارس و نمایشگاه بازی در آریزونا و فلوریدا متوقف شد در اواسط ماه مارس به دلیل شیوع ویروس. کامپیوتری اعتصاب مناطق استفاده نشده بود در این نمایشگاه.

---

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب