فرشته ها کوتاه مدت دیوید Fletcher 'گوهر وب 'به خوبی به عنوان شما تا کنون دیده می شود'

فرشتگان کوتاه دیوید فلچر زمین توپ زمین در طول آموزش بهار در 17 فوریه در تمپ ، Ariz.  (Darron Cummings / Associ

توسط PATRIS-MUSIC در 26 مرداد 1399
فرشتگان کوتاه دیوید فلچر زمین توپ زمین در طول آموزش بهار در 17 فوریه در تمپ ، Ariz.  (Darron Cummings / Associated Press)

فرشتگان کوتاه دیوید فلچر اضافه یکی دیگر از گوهر وب خود را در حال رشد 2020 برجسته دفاعی را با بازی که مدیر جو Maddon به نام یکی از بهترین او تا کنون دیده است.

در چهارمین دور از پیروزی 6-5 داجرز، 10-دور در ورزشگاه آنجل، فلچر حدود 20 فوت به سمت راست خود و بر روی چمن های بیرون از زمین برد تا یک تیله پشت دست از توپ زمین ضربه موکی بتس را.

سپس، در یک حرکت و با حرکت خود را حمل او را به سمت میدان چپ، فلچر در ارتفاع 150 فوتی به پایه اول به ناخن بتس برای خارج، تماس نزدیک است که توسط replay برگزار شد.

مادون گفت: «راستش همه به هیبربول می رسه، اما اون یکی اونجا، نمی دونم این یکی رو دیده ام یا نه» نظر من در دوک اوت بود، به طور معمول یک توقف کوتاه است که در بازی پرش، کاشت پای خود و به طریقی ... شما می دانید، شما دیده اند درک جتر انجام این کار را هزار بار، و دیگران.

تا حالا ندیدم اینطور باشه من "جاوی باز" رو داشتم و اون یه سری کارای احمقانه انجام داده، ولی اون چیز اونجا... نه تنها این ، اما دقت در پرتاب و حمل ، همه چیز در مورد آن... بله، باید بگید که این به خوبی است که تا به حال دیده اید."

آنچه که باعث شد این نمایش حتی قابل توجه تر این بود که بتس یک مرد سربدار سریع است که یک بار سرقت 30 پایگاه در یک فصل برای بوستون رد ساکس است.

"فقط یک بازی شگفت انگیز، فرشته ها پرتاب اندرو Heaney گفت. موکي هم ميتونه فرار کنه تا بتونم يه مرد با اون سرعت زياد رو از بين ببرم فقط يه بازي عاليهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب