اندی دالتون قبل از امضای Cam Newton نیست تعجب

بعضی از آنها پرسید که چگونه و چرا یک کارفرمایی مانند اندی دالتون می تواند به پیدا کردن شغل دیگری قبل از کارفرم

توسط PATRIS-MUSIC در 15 اردیبهشت 1399

بعضی از آنها پرسید که چگونه و چرا یک کارفرمایی مانند اندی دالتون می تواند به پیدا کردن شغل دیگری قبل از کارفرمایی مانند طب نیوتن. در سطح, آن را قطعا به نظر می رسد عجیب و غریب; نیوتن سابق MVP و زمانی که سالم او را یکی از بهترین quarterbacks در لیگ.

اما "زمانی که سالم" یکی از بزرگترین موانع برای خود اشتغال فعلی و چشم انداز. نیوتن سالم نیست. یا دقیق تر تیم های علاقه مند به نیوتن قادر به تعیین و با کمک پزشکان, آیا او سالم است. و آن را فقط به جراحت پا که از خط خارج شده خود را 2019 فصل به عنوان آن آغاز شد که نیاز به چک کردن به طور کامل. آخرین سال های مخفی را نوتوانی زیر شانه جراحی شامل اولین بازی جدید پرتاب حرکت — پس از هشت سال در NFL.

فراتر از آن این را در نظر بگیرید: آیا نیوتن قبول معامله با 3 میلیون دلار تضمین شده به علاوه توانایی برای به دست آوردن "به 7 میلیون دلار" (که به معنی ارزش پایه است که به مراتب کمتر از آن)? او قطعا نمی خواهد و او قطعا نباید.

همچنین این: آیا نیوتن قبول بودن شماره 2 در عمق نمودار در هر نقطه ؟

خود را به مراتب بهتر رویکرد در این نقطه خواهد بود صبر کنید برای کسی که به زخمی که نیست به یقین به عنوان آن را برای یک موقعیت مانند در حال اجرا پشت, اما, که احتمالا اتفاق خواهد افتاد. در سال گذشته مقدار زیادی از quarterbacks بودند محوری به سرویس با سام Darnold پیمانکاری تک و بن Roethlisberger مجروح شدن آرنج خود را و مخفی مجروح شدن پا و جو Flacco مجروح شدن گردن و متی استافورد داشتن یک استخوان شکسته در پشت او و Drew Brees پاره شدن رباط در انگشت شست خود را. (البته مقدار زیادی از تیم ممکن است تصمیم بگیرید که در آن به نوبه خود به بعد مرد. در بسیاری از شهرستانها مانند پیتسبورگ بعدی انسان نمی تواند حمل Cam را خالی بند.)

فراتر از آسیب وجود خواهد داشت ناکارآمدی. به عنوان تیم برنده بازی تیم های دیگر را لزوما از دست دادن بازی ها و ضرر و زیان را شمع و تیم را دریافت ناامید و یاس و نومیدی می تواند کسی را به حرکت نیوتن. (به عبارت دیگر خرس.)

این واقعیت است که دالتون امضا قبل از نیوتن به این معنا نیست که کابوی یا هر کس دیگری views دالتون به عنوان بهتر از نیوتن. شرایطی متفاوت به طور چشمگیری متفاوت است.

و نیوتن است که هنوز هم بهتر کارفرمایی. شاید به طور چشمگیری بهتر است.

اندی دالتون قبل از امضای Cam Newton نیست تعجب در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن