همه آرام تا ریس منابع انسانی در 13th آسانسور داجرز بیش از Astros 4-2

هوستون (AP) - پس از یک testy, پر سر و صدا بازی در سری بازکن همه آرام بود بین لس آنجلس داجرز و هوستون آستروس در

توسط PATRIS-MUSIC در 9 مرداد 1399

هوستون (AP) - پس از یک testy, پر سر و صدا بازی در سری بازکن همه آرام بود بین لس آنجلس داجرز و هوستون آستروس در شب چهارشنبه.

تا با صدای بلند کرک ادوین ریوس' خفاش برای دو اجرای هومر در 13 دور برداشته داجرز به یک پیروزی 4-2.

این تیم نشان داد بدون حمل بیش از یک زد و خورد شب قبل.

"فقط آن دسته از بچه ها و همه چیز که در رفت و بدیهی است که وجود دارد کمی لبه" ریوس گفت.

هیچ زمین پرتاب شد بالا و یا در پشت هر مورد هیچ کس ساخته شده هر چهره زشت و هر کس باقی مانده در مربوطه dugouts حتی به عنوان بازی شد یکی از طولانی ترین تا کنون در این همه گیر و کوتاه فصل است.

ریوس در زمان Cy Sneed (0-1) عمیق برای leadoff هومر - آن دو-اجرای درایو جدید فوق العاده نوبت حکومت شروع می شود که با یک خودکار دونده در پایه دوم.

داجرز بازی بدون مدیر دیو رابرتز به حالت تعلیق در یک بازی به نوبه خود در سه شنبه شب را گرم matchup که دیدم dugouts روشن است. نیمکت مربی باب Geren موفق این تیم در Roberts' نبود.

لس آنجلس استفاده می شود نه کوزه اما جو کلی. این مسکن متوقف شد برای هشت بازی لیگ اصلی بیس بال پس از وز وز یک fastball پشت سر الکس Bregman و سپس قابل توجه کارلوس کوریا و تمسخر متلک او چسبیده زبان خود و بیتوجه خود لب پایین.

کلی انتخاب برای تجدید نظر شود و می تواند همچنان به بازی تا زمانی که این فرایند کامل است.

داجرز برنده هر دو بازی در هوستون در اولین دیدار این تیم پس از آن نازل شد آستروس سرقت علائم در مسیر به ضرب و شتم لس آنجلس برای سال 2017 سری جهانی عنوان شده است.

"شما می توانید بگویید با این روحیه در ستاره شرق, هر کس بیشتر بود قفل شده است و می خواستم به خارج وجود دارد" لا استارت داستین مارس گفت. "ما بازی خوبی در هر دو بازی."

هر دو تیم با یک گل به اجرا در دوم باز یافته و هیچ کس به ثمر رساند دوباره تا یک ترجمه توسط Mookie بتی با دو outs در داجرز 11.

کوریا آن را دوباره با یک RBI تنها با هیچ استراحتی در پایین 11.

Kike هرناندز آغاز شده 13th در دوم هر جدید فوق العاده زمین باز یافته قوانین قبل از ریوس کردم اولین ضربه خود را در این فصل پس از ورود به عنوان یک خرج کردن hitter در تاریخ 11.

دنیس سانتانا (1-0) سخت تن به تن 2 1/3 بدون گل نوبت برای پیروزی.

"ما تا به حال تعدادی از opportunties," هوستون مدیر گرد و خاکی بیکر گفت: پس از تیم خود را به سمت چپ 15 در پایه. "ما فقط نمی تواند فشار اجرا در سراسر."

Cristian Javier به یک قوی زیبا - و-نیاز - عملکرد در لیگ برتر شروع برای یک هوستون چرخش است که بدون آس جاستین Verlander به طور نامحدود. 23 سال بود که در هوستون جزئی لیگ پارچ از سال فصل گذشته اجازه دو بازدید و اجرا با هشت strikeouts به 2/3 در 5 نوبت.

"خاویر برجسته بود" بیکر گفت. "او بزرگ خونسردی و کنترل است."

کوری Seager homered به صندلی در سمت راست میدان با یکی از در دوم به لا 1-0 شود.

مایکل برانتلی باز هوستون دوم با زمین-قاعده دو به ثمر رساند و در یک زمین زیر کشت تک توسط مایلز کلش با دو outs.

مربی اتاق

داجرز: Ace کلیتون Kershaw (به سختی) نمی خواهد در روز جمعه آغاز خواهد شد اما پرتاب یک اغل گاو یا حشم جلسه در روز پنج شنبه و رابرتز گفت که او انتظار دارد او را به زمین قبل از این سفر جاده به پایان می رسد. داجرز بازی چهار بازی در آریزونا شروع پنج شنبه و قرار دادن سفر جاده ای با سه بازی از سری بازی های در سن دیگو.

بعدی

داجرز: Right-hander راس نورسته (1-0, 1.29 عصر) شروع خواهد شد برای LA پنج شنبه شب در بازکن در برابر دایاموند. نورسته مجاز چهار بازدید و اجرا با هفت strikeouts در هفت نوبت در پیروزی بر غول در روز جمعه.

Astros: هوستون خاموش است در روز پنج شنبه قبل از باز کردن یک سری بازی در فرشتگان در شب جمعه با right-hander لنس McCullers جونیور (1-0, 3.00) بر روی تپه. McCullers به همراه داشت پنج بازدید و دو اجرا می شود در حالی که قابل توجه شش در شش نوبت 7-2 برنده شدن بیش از ملوانان در روز شنبه در بازگشت خود پس از از دست رفته در فصل گذشته دوره نقاهت بعد از تامی جان عمل جراحی است.

---

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

---

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب