تمام نرم افزار ایمنی آدامز می خواهد جت به تجارت او

New York Jets ایمنی جمال آدامز می خواهد. آدامز گفت: این تیم روز شنبه او می خواهد به داد و ستد با توجه به ESPN

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

New York Jets ایمنی جمال آدامز می خواهد. آدامز گفت: این تیم روز شنبه او می خواهد به داد و ستد با توجه به ESPN غنی Cimini.

Adams, 24, تحت قرارداد با جت از طریق 2021 اما به دنبال طولانی مدت پسوند.

جت در حال بنا به گزارش ها علاقه مند به نگه داشتن Adams اما این تیم نشده ارائه شده آدامز یک معامله این offseason با توجه به ESPN. که خوب نیست به اندازه کافی برای آدامز که ابراز نا امیدی که این تیم بود که با کشیدن پای خود را در یک Instagram پست پنج شنبه.

آدامز به پایان رسید که پست گفت: "شاید آن زمان به حرکت می کند!"

آیا Adams خود آرزو باقی مانده است دیده می شود. جت را حفظ کرده اند آنها نمی خواهند برای مقابله آدامز و داده نشده Adams' عامل اجازه به دنبال یک تجارت است.

با وجود آن Adams بوده و در تجارت شایعات و اغلب متصل به Dallas Cowboys. آدامز رشد در تگزاس و یک کابوی فن. کابوی را به صحبت نکرده, Adams' نمایندگان اما آنها را "قطعا رویکرد جت" به درخواست برای اجازه به گفته مایک فیشر از 105.3 در دالاس.

اگر این وضعیت نیست و طبقه بندی شده اند توسط اردوگاه آموزشی Adams می توانید سعی کنید به زور به این مسئله است. اگر Adams دارای این جت هم می تواند معامله او و یا صبر کنید او را.

با توجه Adams' نا امیدی از آن ممکن است به آن. مگر اینکه این تیم می تواند راهی برای بهبود ارتباط آن با Adams, این احتمال وجود دارد او در حال حاضر بازی گذشته خود را با جت.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن