پس از وحشتناک آسیب دیدگی نزدیک به هزینه او زندگی خود الکس اسمیت پاک به صورت کامل فوتبال فعالیت

واشنگتن کارفرمایی الکس اسمیت رنج می برد یکی از وحشتناک فوتبال صدمات در تاریخ اخیر در سال 2018 است که تقریبا او

توسط PATRIS-MUSIC در 4 مرداد 1399

واشنگتن کارفرمایی الکس اسمیت رنج می برد یکی از وحشتناک فوتبال صدمات در تاریخ اخیر در سال 2018 است که تقریبا او هزینه زندگی خود را.

در حال حاضر نزدیک به دو سال بعد اسمیت هدف از بازگشت به NFL است که تقریبا یک واقعیت است.

اسمیت پاک شد توسط خود تیم فولاد برای بازگشت به فوتبال فعالیت در روز جمعه با توجه به ESPN Stephania بل. او انتظار می رود به گزارش به تیم تاسیسات در روز دوشنبه و تحت فیزیکی و پس از آن این تیم می تواند در تعیین بهترین حرکت رو به جلو است.

"هر کس در توافقنامه ای که من استخوان بود در یک مکان واقعا خوب" اسمیت گفت: ESPN. "من تا به حال شفا زیادی است. آنها گفتند که با توجه به ترکیبی از میله و که در آن من بود با بهبود روند من تا به حال صفر محدودیت و حتی می تواند رزومه برخی از فعالیت های فوتبال.

"به شنیدن آنها می گویند که از یک زندگی نظر آنها نمی خواهد محدود من از انجام هر کاری من می تواند به اسکی یا اسنوبورد فردا اگر من می خواستم — و سپس در بالای آن به رنگ سبز روشن است که من می توانم عمل, دریافت, تماس, که من تا به حال شفا تا که خیلی خیلی وحشی به شنیدن. من نمی دانم اگر من تا به حال این کلمات را بشنود."

اسمیت تقریبا مرده بود پس از آسیب و عفونت

اسمیت پا شد ناشیانه دوخته در زیر او را هنگامی که او را پایین آورده در طول بازی برابر هوستون تگزاس در سال 2018 است. اسمیت که دچار compound fracture بود و استخوان خود را از طریق شکستن پوست بود carted کردن زمینه و حمل و نقل و فورا به یک بیمارستان محلی است.

پای او بعدها آلوده بیش از حد و به او گفته شد که آسیب دیدگی او نبود در نظر گرفته آسیب های ورزشی, اما نه مانند یک نظامی — تقریبا به عنوان اگر او تا به حال بوده است نهفته یک انفجار به پا خود را. او تا به حال به انجام 17 جراحی در مجموع و پزشکان به طور جدی فکر amputating پا خود را.

اسمیت هر چند آن را از طریق و به آرامی پیشرفت از پوشیدن حجیم بیرونی بند فلزی بودن قادر به راه رفتن خود را دوباره. او حتی دریافت های ویژه ترخیص کالا از گمرک به ناتوانی در یک مرکز نظامی در سن آنتونیو چندین بار.

خود را از آسیب و بهبود برجسته شد در یک ESPN مستند در اوایل این سال هم که نمی خجالتی و دور از تصاویر وحشتناک از آسیب خود را — به ویژه هنگامی که پزشکان تا به حال به دور برش تکه های قابل توجهی از خود را آلوده به پا.

36-در سال, با این حال, آن را از طریق.

"من احساس بسیار خوبی در مورد بقیه زندگی من صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با فوتبال," او گفت: در این مستند.

همه چشم ها در تمرین"

سابق شماره 1 به طور کلی انتخاب ESPN گفت: که او سپری کرده است در چند ماه گذشته در هاوایی با خانواده آموزش و تلاش برای آماده سازی برای فصل پاییز. او شروع به احساس می کنم مثل خود قدیمی خود را دوباره و که او در حال پیشرفت است, چیزی که تیم خود را از پزشکان ثابت پس از دیگری معاینه قبل از پاک او.

قبل از اینکه او می تواند در یکی دیگر از بازی دوباره — که بدون شک این نتیجه یکی از بهترین گشت داستان در NFL تاریخچه — اسمیت می داند که او دیگر اهداف به چک کردن لیست خود را برای اولین بار.

تا در کنار او گفته است که به سادگی به موفقیت در عمل است.

"برای من همه چشم ها در عمل" گفت: از طریق ESPN. "این گام بعدی است. من باید برای رفتن به خودم ثابت کنم و قطعا برای هر کس دیگری که من می تواند به تمرین."

Washington quarterback Alex Smith was cleared to resume full football activities on Friday. (John McDonnell/The Washington Post/Getty Images)
واشنگتن کارفرمایی الکس اسمیت پاک شد برای از سرگیری کامل فعالیت های فوتبال در روز جمعه. (جان مک دانل/واشنگتن پست/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن