پس از چند دهه از دروغ Langhorne در حال آمدن است پاک

(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)نه هر NFL بازیکن به بازی 20 سال مانند تام بردی. اکثر بازی نخواهد کرد پنج

توسط PATRIS-MUSIC در 12 خرداد 1399
(Yahoo Sports graphic by Paul Rosales)
(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)

نه هر NFL بازیکن به بازی 20 سال مانند تام بردی. اکثر بازی نخواهد کرد پنج فصل است. اما برای یک انتخاب چند آنها یک فصل بازی و یا بازی است که واقعا تاریخی است. این offseason ما برجسته خاص آن NFL اجراهای ما در "لحظه ای از شکوه" سری.

در حدود 20 سال وقتی کسی بپرسید رخی Langhorne چرا بازنشسته شد از NFL Langhorne خواهد دروغ است.

Langhorne بازنشستگی است که واقعا منحصر به فرد در تاريخ NFL. با توجه به طرفدار فوتبال مرجع او یکی از تنها نه بازیکنان به 1,000 متری عجله و یا دریافت در آخر فصل است. هشت دیگر تا به حال چندین 1,000-حیاط فصل است. Langhorne تنها بازیکن همیشه به اولین 1,000-حیاط فصل و بلافاصله پس از پیاده روی به دور از فوتبال شد. Langhorne تا به حال 85 جلب برای 1,038 متری برای 1993 Indianapolis Colts. سپس در 30 سال سن داشت از میان رفت NFL.

(Yahoo Sports graphic by Paul Rosales)
(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)

او می خواهم که همان خطوط آماده هنگامی که مردم بپرسید. بدن خود احساس خسته او می گویند. آن را به ارزش درد دیگر. او را نه NFL فصل بین کلیولند براونز و کلت. آن امکان پذیر است.

"این همه غلط" Langhorne گفت. "این خیلی سخت به نگاه مردم در چشم و دروغ است."

حقیقت ؟ Langhorne شد داشتن یک حرفه ای در این زمینه و فزاینده به اعتیاد به الکل کردن آن است. او گفت: DUI باعث اضافی تست تصادفی از NFL. او موفق لیگ تست مواد مخدر که منجر به چهار بازی تعلیق در سال 1994. او نا امید شده بود در خود و خجالت. و او تا به حال یکی دیگر از دلایل را نمی خواهم تعلیق به تبدیل شدن به گسترده اخبار.

"من نمی خواهم مادرم را می دانم" Langhorne گفت. "اگر این رو از من مادر خواهد بود تا حدودی خجالت."

بنابراین او راه می رفت دور از ترس و شرم از خانواده و زادگاه کوچک. و برای دو دهه وجود دارد و دو ثابت در Langhorne زندگی: نوشیدن و دروغ گفتن در مورد اینکه چرا او را ترک NFL.

رخی Langhorne نبرد با اعتیاد به الکل آغاز می شود

چگونه Langhorne شد و مشروبات الکلی و غیر معمول است ، او گفت که او نمی نوشند در دبیرستان و تنها تعداد انگشت شماری از بار در کالج در بخش دوم الیزابت دولت است. و به عنوان او ایجاد خود را با براونز پس از ساخت آن به عنوان یک هفتم-انتخاب دور در سال 1985 پیش نویس او نبود نوشیدن بیش از حد. او و هم تیمی های خود نزدیک شد و با تمرکز بر حرفه خود. و در حالی که Langhorne هرگز به 1000 متری با براونز او یک بازیکن خوب است. او شروع به 81 بازی. او تا به حال هفت touchdowns در سال 1988. او هنوز به خوبی شناخته شده وجود دارد و بخشی از یک ایستگاه تلویزیون محلی را pregame Browns پوشش.

سپس در سال 1992 Langhorne نقل مکان کرد به کلت. همه از دوستان خود را از کسانی که Browns تیم رفته بودند و او می گوید او یک انزواطلب است. شروع یک نبرد طولانی با اعتیاد به الکل برای تلفن های موبایل بسیار بی ضرر. او فقط خسته است. او می خواهم پیدا کردن خود را در یک نوار با داشتن یک نوشیدنی. سپس بعد از شب, نوشیدنی های بیشتر و بیشتر در میله های زندان.

"قبل از اینکه شما متوجه آن شما در حال انجام است که در همه زمان ها" Langhorne گفت. "قبل از اینکه من متوجه شدم این است که وسواس با نوشیدن مشکل بود."

Langhorne گفت: مهمانی شروع به بد سال اول خود را در ایندیاناپولیس سپس رو خیلی بدتر از سال دوم خود را. آماری او اوج به عنوان یک بازیکن. او دو تا از بهترین فصول برای جلب و حیاط بودند خود را نهایی دو فصل است. در سال 1993 با جف جورج به دنبال راه خود را اغلب از او به رهبری کلت در جلب و دریافت متری. او همیشه هوشیار, او گفت:, اما نوشیدن هر زمان که دیگری او می تواند. او هنوز هم ارسال شده جریمه های نجومی. Langhorne بود ششم در NFL در پذیرایی در پشت برخی فورا قابل تشخیص نام: استرلینگ شارپ, جری, برنج, Michael Irvin, کریس کارتر و آندره Rison. او هشتم در NFL در دریافت متری.

"او باید ساخته Pro کاسه" دوست نزدیک خود و سابق Browns هم تیمی اریک Metcalf گفت.

و سپس او رفته بود. Langhorne hid دلیل واقعی برای خروج خود را.

یک شکست خورده تست مواد مخدر منجر به چهار بازی تعلیق

Langhorne پیدا کردن او برای رفتن به حالت تعلیق در چهار بازی شکست خورده تست مواد مخدر. او قطع شد و با کلت بودند که ریختن بسیاری از حقوق بالا. اما این تیم می دانستند در مورد شکست خورده و Langhorne فرض کلت دانست و در مورد شیوه زندگی خود را بیش از حد.

Langhorne گفت: سه یا چهار تیم بلافاصله پرسش در مورد چیدن او را.

"هستند بسیاری از تیم های علاقه مند در Reggie" Langhorne عامل Vern Sharbaugh گفت: روزانه مطبوعات در مارس 1994 "و من می دانم که مارتی [Schottenheimer] می خواهم به او در کانزاس سیتی است."

اما Langhorne انجام شد با فوتبال. او گفت که او فکر خود را از مادر و خانواده خود و اجازه دادن به مردم Smithfield, Virginia. او هنوز هم تنها NFL بازیکن به بیرون از این شهر کوچک است. قبلا در حرفه خود از جمله NFL quarterback-تبدیل-پخش Joe Theismann گفت: او برای به دست آوردن هر سال او می تواند از NFL.

"اما من خیلی مصمم به دریافت و انجام آنچه من می خواستم" Langhorne گفت.

او فکر کرد که او تا به حال به اندازه کافی پول دور قرار داده اما "زمانی که شما در مهمانی و نوشیدن هر شب که پول می رود به دور سریع." او فکر می کند او می تواند بازی های برگزار شده حداقل سه یا چهار فصل است. اما او انجام داده بود گیر کرده با کنجکاوی سوال در مورد یکی از نادر بازیکن که در پست های 1000-حیاط فصل و هرگز پخش دوباره.

"آن زمان من سال به بیش از افسردگی و نگه داشتن بر روی آن راز" Langhorne گفت. "آن زمان من به یک سوراخ عمیق تر."

Reggie Langhorne is mostly remembered for his time with the Browns, but had his first and only 1,000-yard season with the Colts. (Photo by George Gojkovich/Getty Images)
رخی Langhorne است که عمدتا به خاطر وقت خود را با براونز اما او اولین و تنها 1000-حیاط فصل با کلت. (عکس توسط جورج Gojkovich/گتی ایماژ)

Langorne کرده شاید 10 سنگ کف'

ترین دوره نقاهت الکلی ها و معتادان یک داستان در مورد ضربه پایین سنگ.

"من تا به حال شاید 10 سنگ کف" Langhorne گفت.

او با یک ماشین تصادف هنگامی که در حالی که او سوار بر دوچرخه خود را به خرید بیشتر مشروب در طول روز. هنگامی که همسایگان خود را یافت او گذشت در برف. او در بیمارستان بستری شد هفت بار در 14 ماه کشش با موضوع خون. او گفت که او تا به حال سه و نیم لیتر صفرا استخراج شده از معده خود را.

"مردم از نوشیدن الکل در هر روز است. من در بد بد جای" Langhorne گفت. "شما فکر می کنم شما حل کنید. اما پس از آن شما به پنج سال 10 سال 15 سال پایین جاده و شما می گویند, " اوه, من از کنترل است.'

"من فکر می کنم در حال حاضر شما باید دیوانه شده است.' اگر آن را به هر کس دیگری من می خواهم فکر می کنم شما باید دیوانه برای انجام این کار به خودتان. اما شما نمی توانید آن را ببینید زمانی که شما یکی آن را انجام می دهند."

برخی از تلاش در نوتوانی کار نمی کند چرا که او می گوید او نمی خواست کمک کرد. و سپس مسیر خود را به بهبود آغاز شده به عنوان برنامه ریزی نشده به عنوان آشامیدنی خود را.

تبدیل زندگی خود را در اطراف

در طول فصل تعطیلات در سال 2013 Langhorne گفت: او رفت و در شش روز بندر. قدیمی خود را Browns هم تیمی در حال اجرا بازگشت کوین مک کمک به او را به خارج از آن.

"او نشان داد تا در درب من — او لبخند می زند تمام وقت — او به من لبخند زد و گفت: "بیایید سعی کنید چیزی متفاوت' " Langhorne گفت.

Langhorne رفت و به لوتری در بیمارستان کلیولند و اذعان می کند او نمی تواند در انتظار برای دریافت هوشیار. او در یک برنامه. چیزی کلیک. در نهایت.

"من شروع به گوش دادن. شروع کردم به جهت" Langhorne گفت. "من صادقانه با خودم و متوجه شدم من تا به حال یک مشکل عمده.

"زمانی که من به کلیولند من coachable. من می خواستم آن را قرار داده و همه چیز من تا به حال به آن را گرفتن. که چگونه من به هوشیاری در حال حاضر."

او می گوید که او هوشیار برای بیش از شش سال است. او نزدیک آن با تمرکز و شدت. همانطور که او صحبت کردن در تلفن از شغل خود به عنوان یک خرید و فروش و اجاره مشاور در یک نمایندگی خودرو فقط در خارج کلیولند او می گوید: او در حال حاضر به یک زوم جلسه برای برنامه های خود را در 6:45 صبح بود و پیوستن به دیگری در 7 p. m.

"من ثابت" Langhorne گفت. "من همیشه برای رفتن به یک الکلی. در آن طول می کشد تعهد مطلق به همه در. این یک راه زندگی است."

Langhorne در Metcalf عروسی و Metcalf گفت: در مورد Langhorne "من او را دوست دارم به مرگ است." او نمی دانم حد دوست خوب خود را اعتیاد به الکل تا او را باز کرد تا در مورد آن. متکالف گفت: او بسیار افتخار چگونه دوست خود تبدیل شده و در سراسر زندگی خود را.

"رخی غلبه بر تمام این, و او را قادر به خود را هنوز هم. فقط بدون extracurriculars," Metcalf گفت. "او جلو رفت. و او هنوز هم رخی."

همانطور که برای چه او NFL حرفه ای به پایان رسید Langhorne می گوید که او لحظات حسادت زمانی که او می بیند بازیکنان امروز ساخت 2 میلیون دلار "نشسته بر روی نیمکت." او گفت: برای سال او متنفر NFL چرا که او به دنبال کسی که مقصر است. اما او بیش از این است و می خواهد برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را چرا که او فکر می کند شاید او می تواند کمک به کسی که در یک موقعیت مشابه. او گفت که او شده است داوطلبانه برای حدود پنج سال در سم زدایی واحد در لوتری بیمارستان. او حتی فکر رسیدن به NFL و دیدن اگر او می تواند کمک به بازیکنان فعلی.

هیچ وجود ندارد ،

"من نمی کسانی که از خشم و یا بار دیگر" Langhorne گفت. "داستان من داستان من است. افتخار میکنم که من امروز هستم."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن