آدریان پترسون: این بی احترامی چگونه NFL ارزش تیم در حال اجرا پشت

Adrian Peterson دوباره تنظیم در حال اجرا پشت بازار زمانی که او امضا هفت سال $96 میلیون قرارداد با وایکینگ ها د

توسط PATRIS-MUSIC در 8 تیر 1399

Adrian Peterson دوباره تنظیم در حال اجرا پشت بازار زمانی که او امضا هفت سال $96 میلیون قرارداد با وایکینگ ها در سال 2011. حتی اگر کلاه حقوق و دستمزد افزایش یافته است و 65 درصد از آن در حال اجرا بازگشت حقوق به سختی budged به عنوان تیم NFL اختصاص داده اند همه که رشد حقوق و دستمزد برای موقعیت های دیگر.

پترسون ندارد که.

"این بی احترامی را با شما صادق باشد. واقعا" پترسون گفت: TMZ.com.

در حال حاضر 35 سال سن دارد و به عنوان 14 NFL فصل پترسون امید او نشان NFL تیم های که در حال اجرا پشت می تواند با اتکا به مشاغل طولانی.

"من فکر می کنم این تغییر در حال رفتن به می آیند" پترسون گفت. "من و Frank Gore ادامه برای نشان دادن بچه ها, 'هی ما با ارزش هستند. ما می توانیم 10, 14 سال از مشاغل و همچنین, بنابراین ما ارزش به عنوان خوبی مثل شما که ارزش یک کارفرمایی.'"

اما واقعیت این است که در حال اجرا پشت امروز در NFL هستند به سادگی به هیچ وجه نزدیک به عنوان با ارزش به عنوان quarterbacks. آن را در مورد احترام یا عدم احترام آن را در مورد ارزش است که یک بازیکن به ارمغان می آورد به تیم خود. و در حال اجرا پشت در نمی آوردن ارزش برای تیم است که quarterbacks انجام دهد. قرارداد خود را منعکس کننده که.

آدریان پترسون: این بی احترامی چگونه NFL ارزش تیم در حال اجرا پشت در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن