تاریخچه مختصری در تاریخی 2019-20 فصل

NBA و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط به نظر می رسد رهبری برای توافق بر از سرگیری این 2019-20 فصل در اواخر ماه جول

توسط PATRIS-MUSIC در 23 خرداد 1399

NBA و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط به نظر می رسد رهبری برای توافق بر از سرگیری این 2019-20 فصل در اواخر ماه جولای با وجود یک جناح از بازیکنان که در حال بنا به گزارش شک و تردید در مورد بازگشت به اقدام برای تعدادی از دلایل از جمله coronavirus همه گیر و زمان عدالت اجتماعی جنبش است.

برای بهتر یا بدتر وجود خواهد بسکتبال دوباره. به طوری که در آن ما آخرین ترک NBA? زیر یک صخره یادداشت نسخه 2019-20 کمپین تا کنون در زمینه چگونگی اثرات آن از سرگیری بازی.

مورد علاقه های شما

Milwaukee Bucks

برای خیلی از فصل دیگران بودند به سرعت تبدیل شدن به سوم 70-پیروزی تیم تاریخ NBA در پیوستن 1996 شیکاگو بولز و 2016 رزمندگان طلایی امور خارجه تا زمانی که یک رشته از چهار تلفات در پنج بازی فقط قبل از شکستن. Giannis Antetokounmpo از دست رفته گذشته دو نفر از کسانی که بازی با یک رگ به رگ زانو قطع آنچه که غالب MVP دفاع در هر دو به پایان می رسد. (بیشتر در مورد که در یک بیت.) آسیب دیدگی او در حال حاضر به خوبی استراحت.

میلواکی صاحب لیگ برتر دفاعی امتیاز توسط یک حاشیه گسترده تر از فاصله بین دوم و سوم-بهترین لباس و دیگران نیز به عنوان رتبه NBA موثر تیراندازی, تیم های راه دور تهدیدات در طول چرخش از جمله جورج هیل بود که هدف قرار دادن یک لیگ-بهترین 48 درصد از 3 نقطه تلاش است. سوال این است که آیا آنها می توانند حمل است که حرکت رو به جلو است.

LeBron James and Giannis Antetokounmpo will lead the top seeds into the Western and Eastern Conference playoffs. (Harry How/Getty Images)
LeBron James و Giannis Antetokounmpo منجر به بالا دانه را به غرب و کنفرانس شرق برگشتی. (هری چگونه/گتی ایماژ)

لس آنجلس لیکرز

پس از تسلط نسبتا سبک در اوایل برنامه و از دست دادن چندین آزمون به بالا رقیب لیکرز به عنوان یک تهدید جدی با بازگشت به عقب برنده در برابر دلار و بوستون سلتیکز در هفته قبل از فصل متوقف شد. LeBron James شد با بهره گیری از بیشترین سن 35 فصل در تاریخ شادابی با ورود Anthony Davis, مسلما, James' با استعداد ترین هم تیمی تا کنون.

یک درهم آمیخته فهرستی در اطراف این ستاره ها به مراتب بیش از حد انتظارات و توسعه واقعی شیمی در طول تلاش های نجومی که همچنین شامل یک بحث برانگیز سفر به چین و مرگ Kobe Bryant. لیکرز در حال حاضر باید امید شیمی تغییر نکرده و جیمز توسعه یافته نیست برخی از زنگ.

لس آنجلس کلیپرز

2019 رایگان-آژانس ثروت باد اورده آورده است که حاکم Finals MVP Kawhi Leonard و همکار All-Star بال پل جورج در حال حاضر با استعداد حذفی فهرست ساخته شده کلیپرز (همه تیم ها) عنوان مورد علاقه های شما از شروع. در واقع آنها با صعود به کنفرانس غرب را دانه دوم با وجود یک محتاط رویکرد لئونارد بیمار پا و شروع با تاخیر از جورج که مورد نیاز دوگانه offseason شانه جراحی.

کلیپ ها چاقو ارتش سوئیس از رقیب قادر به اطراف خود دو ستاره با ترکیب هر دو بزرگ و یا کوچک و جرم یا دفاع-اول (تا حد زیادی وابسته به آنها چگونه استخدام لو ویلیامز و پاتریک بورلی). آنها همچنین موفق به کسب تجارت مهلت و خریداری در بازار به ترتيب با اضافه کردن مارکوس موریس و Reggie Jackson در هفته قبل از وقفه. روند تعیین که بهترین نقش را با هم و در آن شرایط بود که در حال انجام یک که در حال حاضر باید تسریع ورود به پلی آف.

افزایش ستاره ها

لوکا Doncic Dallas Mavericks

Doncic ساخته شده جهش از wildly با استعداد و ماهر 2019 Rookie از سال به واجد شرایط 2020 نامزد MVP. او به طور متوسط از 28.7 امتیاز 9.3 ریباند و 8.7 کمک فقط در 33.3 دقیقه در هر بازی در حال بی سابقه ای برای یک 20 ساله و او تازه بدوران رسیده Mavericks فشار برای یک خانه حذفی بذر قبل از اینکه تبدیل به یک مچ پا در اواخر ماه ژانویه و دالاس از دست unheralded مرد بزرگ دوایت پاول به پایان فصل آسیب است. Doncic به تنهایی باعث می شود Mavs ناراحتی تهدید فرض او در شکل نگه داشته بیش از شکستن.

Jayson Tatum, Boston Celtics

در حال حاضر یکی از لیگ دستکمگرفتهشده مدافعان Tatum متوجه طیف گسترده ای از حملات بالقوه در ماه فوریه به طور متوسط 30.7 امتیاز در 49/48/77 تیراندازی انشعابات در آخرین ماه کامل قبل از وقفه. او در مورد او نه تنها به عنوان مسلما با استعداد ترین بازیکن در یک تیم است که همچنین ویژگی های Kemba واکر گوردون هیوارد و Jaylen قهوه ای, اما به عنوان به طور بالقوه دوم-بهترین بازیکن کنفرانس شرق پشت Antetokounmpo. که جهش بالا سلتیکز به مشاجره از آنچه که به ظاهر یک گام به عقب در پی ضرر و زیان از Kyrie Irving و آل Horford بیش از تابستان است.

پاسکال Siakam تورنتو رپتورز

یکی از بازیکنان به چالش کشیدن تاتوم برای عنوان دوم بهترین بازیکن در شرق Siakam که پس از برنده شدن بیشتر بهبود بازیکن افتخارات فصل گذشته تهدید به تبدیل شدن به یک تکرار نامزد شده است. (ما می دانیم فیلادلفیا Sixers طرفداران جوئل Embiid نیز در شرق. ما به او.) اواخر دسامبر کشاله ران آسیب قطع Siakam است بسیار شروع کرده بود اما او از سر تکرار لئونارد را از دست داده و تولید در ماه قبل از شکستن و رپتورز شد به قرار دادن با هم چشمگیر عنوان دفاع به عنوان یک نتیجه.

Underachieving رقیب

Philadelphia 76ers

این Sixers شد و علاقه به ظهور از شمال فصل را شروع و حتی به آنها لقب خود را مدعی قهرمانی پس از اضافه کردن Horford دوباره امضای توبیاس هریس و مبادله جیمی باتلر به جاش ریچاردسون برای ساخت یکی از NBA بهترین شروع واحد در سراسر All-Stars Embiid و بن سیمونز.

با وجود مباهات نخبگان دفاع, شیمی هرگز منجر به انگشت اشاره و سوالات در مورد اینکه آیا یک مرکز که شاخه های بیش از حد اغلب از فاصله و نقطه نگهبان که نمی توانید به ساقه در همه حال بهترین زوج با هم و اینکه آیا مربی برت براون بهترین انسان آن را کشف کردن. در نتیجه هنوز یک .600 درصد پیروزی اما زمان ششم بذر باعث می شود آنها را در یک شات. آنها یک فرصت برای صعود به پنجم و یا حتی چهارم اما شیمی سوال همیشه حل خود را در قرنطینه.

Houston Rockets

راکت ها به مدت طولانی خیالی خود را رقیب در غرب اما یک رابطه خصمانه بین جیمز هاردن و کریس پل led مدیر کل Daryl Morey به تعویض پل برای راسل وستبروک بیش از تابستان است. جفت شدن دو تا از مهم ترین توپ غالب سپاه پاسداران در تاریخ NBA بوده است coaster غلتکی اما هشت بازی پیروزی شاگردانش در برابر برنامه زمانبندی ضعیف سالم در غیر این صورت وحشتناک شروع فصل.

وستبروک را midseason تجدید حیات یک بار راکت متعهد به اطراف خود سوپراستار سپاه پاسداران تنها با بورس, به نظر می رسد به هوستون غیر متعارف چلنجر دوباره. به طور کامل در آغوش استراتژی Morey معامله با استعداد مرکز Clint کپلا برای رابرت کاوینگتون در یک حرکت است که سمت چپ تیم خود را بدون هر کسی قادر به مقابله با غالب bigs. خلاصه بعد از یک تکان خوردن از موفقیت هوستون آمد به زمین در طول چهار بازی از دست دادن ترمز که در سمت چپ آنها را در جای ششم در شکستن. کوتاه فصل برگ باز فرصت که موشک یا گرفتن تیم با تعجب و یا حیله خشک اجرا می شود.

پورتلند تریل بلیزرز

پس از رسیدن به اولین فینال کنفرانس غرب Damian Lillard شش راست حذفی حضور فصل گذشته تریل کاهش یافته است از حذفی تصویر سال جاری تا حد زیادی از طریق هیچ گسل از خود را. ورود به فصل بدون شروع مرکز Yll Nurkic بود که هنوز پرستاری پای شکسته او رنج می برد در سال گذشته آنها را از دست داده شروع کشش به جلو ژاک کالینز به یک آسیب دیدگی شانه سه بازی به این کمپین و شروع بال رادنی هود به پایان فصل آشیل پارگی در آغاز ماه دسامبر است.

این backcourt جفت از Lillard و C. J. McCollum حداقل خوب به اندازه کافی برای نگه داشتن تریل در حذفی شکار. آنها در میان پنج رقبا خواهد شد که هشت بازی به رقابت برای غرب نهایی دانه در حال حاضر در چهار بازی از ممفیس گریزلیز که نیروی یک بازی در سناریو. آنها همچنین انتظار می رود به Nurkic و کالینز سالم برای کشش اجرا هنگامی که فصل رزومه.

بالا داستان

MVP: Giannis مقابل LeBron

Antetokounmpo همچنان قریب به اتفاق علاقه به تکرار به عنوان MVP با توجه به یک مورد می تواند ساخته شده او بازی را غالب ترین بازیکن در دو انتهای زمین است. آماری خود را در رزومه این فصل هر دو به طور سنتی (35-16-7 در هر 36 دقیقه) و پیشرفته تحلیلی (31.6 بازیکن امتیاز کارایی که بالاترین سطح از LeBron برای اولین بار MVP فصل) است موثر تر از James' در سراسر هیئت مدیره.

با این حال جیمز " در نزدیکی سه گانه-دونفره در back-to-back برنده بیش از دیگران و کلیپرز در آغاز ماه مارس منجر به یک سری از بخش های رسانه ای در امتداد خطوط از: "است LeBron واقعی MVP?" کسانی که رانده شدند بیشتر و عدم وجود گفتگو در مورد این موضوع در ماه های قبل از, اما آن را انتخاب کنید تا بخار با برخی از James' همسالان از جمله Lillard که سن مبتنی بر مورد برای LeBron که همچنان به انجام قبلا ژرف چیزهایی که در 35 سال. برای خودتان تصمیم می گیرید که آیا آن است که باعث می شود او MVP.

Ja Morant (right) is the Rookie of the Year favorite, but Zion Williamson could still grab bragging rights. (Sean Gardner/Getty Images)
جعفر Morant (حق) است Rookie از سال های مورد علاقه اما صهیون ویلیامسون هنوز هم می تواند گرفتن حقوق bragging. (Sean Gardner/گتی ایماژ)

تازه کار از سال: Ja در مقابل صهیون

با صهیون ویلیامسون با مصدومیت زانو و هیچ کس دیگری از 2019 NBA پیش نویس آسانسور به سطح Ja Morant در حال اجرا بود با دور تازه کار جایزه سال. او با سرسختی یادآور وستبروک تنها با یک بهتر در خارج و او موفق به دریافت برخی از All-Star buzz برای رهبری یک تیم ممفیس نوشته شده برای قرعه کشی به هشتم. اما آسیب به همکار افزایش ستاره Jaren جکسون جونیور و کلارک براندون چپ گریزلیز رگرسیون نسبت به ميانگين کمی قبل از شکستن.

در ضمن ویلیامسون در اواخر ژانویه بازگشت تبدیل New Orleans Pelicans. شماره 1 انتخاب شد به عنوان خوب به عنوان آگهی ساخت یک ذهن خم دو طرفه تاثیر و برنامه ریزی اختلاف برای هر دو تیم ساخته شده پلیکان یک تهدید جدی برای سرنگون گریزلیز در هشتم بذر. اگر که اتفاق می افتد وجود دارد یک تازه کار از سال صورت می شود ساخته شده برای ویلیامسون به عنوان بهترین تازه کار به بازی این سال است.

که دوم-بهترین تیم در شرق ؟

با توجه به ایندیانا پیسرز که ما خواهد شد بحث در مورد در یک لحظه وجود دارد چهار حلال رقبا به دیگران در شرق: بوستون و تورنتو و میامی و فیلادلفیا. هیچ کدام به وضوح نسبت به دیگران است.

که گروه Sixers احتمالا دارای بیشترین استعداد و به خوبی تهویه Embiid می تواند آنها را به مرحله نهایی به عنوان یک غالب دو طرفه پست حضور, اما آنها موفق به دیدار با انتظارات همه سال.

دوم-محل رپتورز هنوز هم از اعتماد به نفس یک قهرمان است حتی بدون لئونارد و آنها را یک گروه بسیار ماهر و آگاه از بازیکنان که اجرای یک سیستم ثابت به کمال است.

با ترکیبی از جوانان و جانباز استعداد همراه با لود محصول همه کاره بال به مقام سوم سلتیکز ممکن است بالاترین صعودی با توجه به آنچه در سطح تاتوم و قهوه ای و رسیدن به این فصل است.

و چهارم-محل Miami Heat در حال ریگ به عنوان جهنم جفت شدن جیمی باتلر و بم Adebayo با یک میزبان سختکوش underdogs آماده به کار نبرد و چند جانباز تقویت اضافه شده در مهلت تجارت.

چگونه حذفی بذر می لرزد می تواند تعیین کند کدام تیم ظهور از شرق است. بالقوه 4-5 matchup بین گرما و Sixers می تواند ترک میلواکی با یک کابوس دور دوم نشست. امکان تورنتو-بوستون جفت در شرق نیمه نهایی کمتر دلهره آور است. این سرگرم کننده خواهد بود.

Overachieving مدعیان

دنور ناگتس

نیکولا Jokic وارد این فصل از شکل بازی راه خود را به شکل به عنوان یک نامزد MVP است و ظاهرا مشروط به حفظ شتاب که بیرون آمدن از شکستن. با وجود برخی از choppiness های استادانه مرکز سازی دنور به مشاجره برای ردیف 2 دانه دوم مستقیم فصل.

اما جمال موری یافت نشد قوام لازم را برای جهش به سوی ستاره شدن یک جهش های بسیاری که او را برای پس از سال گذشته اجرا حذفی. Gary هریس کاهش یافته است از یک صخره به عنوان یک تهدید حمله. دنور تخلیه ملک بیسلی و جوانچو Hernangomez در تجارت مهلت فدا کردن برخی از عمق برای آینده پس انداز. این قطعات هنوز هم با استعداد محصول به خصوص اگر تازه کار مایکل پورتر جونیور همچنان به صعود, اما آنها نگاه ضعیف تر از یک سال پیش زمانی که آنها از دست داده و هفت بازی دور دوم سری به پورتلند و هیچ مایل بالا خانه-دادگاه مزیت به آنها پا در اورلاندو است.

ایندیانا پیسرز

اعتباری به پیسرز مربی Nate McMillan برای قهرمانی یک تیم رقابتی پس از از دست دادن یک انگشت شماری از بازیکنان از خود حذفی چرخش به رایگان آژانس و نه به ذکر است تمام ستاره گارد ویکتور Oladipo را تمدید نبود از مصدومیت زانو. چگونه آنها موفق شده اند یک دانه پنجم یک عهد به قفسه اتاق فرهنگ است.

ورود مالکوم Brogdon زوج با توسعه Domantas Sabonis می دهد ایندیانا مرگبار pick-and-roll ترکیبی برای تکمیل سختی دفاعی لباس و Oladipo شروع به نشان دادن نشانه هایی از خود سابق خود را در 13 بازی از روی لئامت دادن قبل از فصل تعلیق. در عین حال ایندیانا هنوز هم احساس می کند مانند یک تیم فاقد قدرت شلیک برای زنده ماندن بیش از یک دور و خود را خالص امتیاز موافقم.

Oklahoma City Thunder

چه Chris Paul انجام داده است در سن 35 سالگی به لغو این حق رای دادن در پی وستبروک و جورج معاملات است که در میان بزرگترین موفقیت است. یک مربی و تسهیل کننده برای Shai Gilgeous-الکساندر و دنیس شرودر پل و همکار خود را نگهبانان فرم پایه و اساس برخی از لیگ موثر ترین ترکیب تیم در این فصل با کمک شدت دستکمگرفتهشده حذفی-آزمایش جانبازان Danilo Gallinari و استیون آدامز.

اما تندر هنوز فاقد عمق برای مطرح هر گونه تهدید واقعی فراتر از یک پتانسیل در دور اول ناراحت است. OKC شده است در جستجوی بال و تیراندازی کمک به قیمت ارزان و مدیر کل سام Presti همچنان خالی تا در این راستا است. او یک کش دور اول میدارد برای پیدا کردن آنها در آینده است.

عمده آسیب های

Kyrie Irving, Brooklyn Nets

ایروینگ فصل اول در بروکلین بود که بخانه او تصور حتی قبل از اینکه او مبارزه یک گیرافتادگی شانه که مورد نیاز چه شد پایان فصل عمل جراحی است. این همه ستاره گارد نقطه به تازگی اشاره کرد و در بازگشت او به دادگاه برای اولین بار پس از عمل جراحی, اما او بنا به گزارش ها به پایان رسید از هر گونه گمانه زنی در یک کنفرانس تلفنی با بازیکنان در ارتباط است. ایروینگ پیوستن کوین دورنت در قفسه ترجیح می دهند به جای تمرکز در فصل آینده به عنوان اولیه خود را در مبارزات انتخاباتی به آسانسور بروکلین به عنوان مشاجره.

LaMarcus Aldridge, سن آنتونیو اسپرز

روز دوشنبه اسپرز بی سر و صدا اعلام کرد که Aldridge قرار گرفته بودند پایان فصل جراحی شانه در آوریل 24. که به احتمال زیاد جادوها پایان هر مفهوم سن آنتونیو حال ساخت پلی آف برای 22nd مستقیم فصل به عنوان Aldridge افزایش تمایل به کشش زمین با تیراندازی شد و یک کاتالیزور برای این تیم midseason بهبود است. اما اسپرز واقع شده است و تقریبا پنج امتیاز در هر 100 اموال بهتر بدون Aldridge در این فصل پس از DeMar DeRozan و این تیم استعدادهای جوان باید فرصتی برای اثبات فطرت خود را به عنوان یکی از چهار تیم در چهار بازی از غرب هشتم بذر.

Bojan Bogdanovic یوتا جاز

یکی دیگر under-the-رادار آسیب است که از Bogdanovic که تحت عمل جراحی مچ دست در ماه مه پس از آسیب او toughed برای دو ماه از ورود به شکستن گزارش بدتر در طول خاموش کردن. جاز امضا Bogdanovic به چهار سال $73 میلیون رایگان-عامل معامله بیش از تابستان است. او و مایک کانلی که underperformed پس از تجارت خود را از ممفیس شد متهم با بالا بردن یوتا به عنوان یک مدعی. جاز بودند 7.3 امتیاز در هر 100 اموال بهتر با Bogdanovic بر روی زمین و بدون او یک تیم در حال حاضر گفته می شود مبارزه شیمی مسائل می تواند در shakier زمین از نظر استعداد.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن