4 سال بعد Kaep جنبش هنوز هم طنین انداز

این خستگی مشهود است Duane قهوه ای ، بیش از چند سال گذشته قهوه ای برگزار نمی زبان خود را در موضوعات خاص: او در

توسط PATRIS-MUSIC در 8 خرداد 1399

این خستگی مشهود است Duane قهوه ای ،

بیش از چند سال گذشته قهوه ای برگزار نمی زبان خود را در موضوعات خاص: او در نوبت kneeled مطرح مشت خود را و باقی مانده در خارج از زمین در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و در سال 2017, یک هفته پس از صحبت کردن در مورد نظرات از Houston Texans مالک باب مک نیر که NFL نمی توانید اجازه دهید "زندانیان اجرا زندان" او معامله شد به سیاتل.

در گفتگو با رسانه ها روز چهارشنبه Seattle Seahawks مقابله با خواسته شده بود در مورد معمول: سلامت زانو خود را چگونه Seahawks خواهد شد ایجاد خط حمله شیمی زمانی که آنها بعید است به یک مقدار زیادی از پیش فصل زمان برای انجام این کار است.

اما پس از آن از او خواسته شد در مورد قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در اوایل این هفته و خستگی شسته قهوه ای است. مورد دیگری از خشونت پلیس و یک مرد سیاه و سفید مرده در خیابان به هر دو فلوید و تماشاچیان التماس برای زندگی خود را.

"پس از آنچه اتفاق افتاده روز گذشته در مینیاپولیس ... ما گرفتن هر نقطه به عنوان یک جامعه ؟ آیا شما هر گونه پیشرفت وجود دارد؟" گرگ بل از Tacoma News Tribune پرسید.

قهوه ای سرش را تکان داد مى arching به یک اخم.

"نه" او گفت:. "اگر شما بدانید که جزئیات آنچه اتفاق افتاده این یک وضعیت غم انگیز. استراحت در صلح و آرامش به [جورج] فلوید نماز به خانواده خود و عزیزان. یک وضعیت است که می تواند مانع شده اند. کسی به نام پلیس در او به صورت بالقوه نوشتن بد چک و او به پایان رسید تا در حال مرگ در دوربین غیر مسلح [و] در دستبند.

"منظورم این است که به نظر می رسد مانند چیزهایی مانند این ادامه به اتفاق می افتد هر سال در برخی از نقطه ..." او سرش را تکان داد و دوباره آهی کشید. "من نمی دانم آنچه در آن تغییر خواهد کرد. اما آن را غم انگیز است. این غم انگیز است. این اتفاق می افتد شده است برای مدت زمان طولانی و خواهیم دید که چه میباشیم از آن است."

بیش از همه رسانه های اجتماعی فلوید پس از مرگ, مردم سیاه و سفید از همه راه راه — ورزشکاران, بازیگران, فعالان و هزاران نفر بدون آبی بررسی علائم آمریکا و نه باید واکنش نشان داد و در همان راه قهوه ای آیا شنبه. آنها خسته از دیدن ویدئوها مانند یکی از فلوید مرگ نشان می دهد تا در جدول زمانی.

از تعجب اگر این زمان وجود خواهد داشت و عدالت است.

دانستن که فلوید آخرین است اما به احتمال زیاد نه آخرین.

طولانی نیست قبل از قهوه ای نظرات خود دو NFL برادران نیز در نظر فلوید را کشتن. آن دسته از بازیکنان هستند white; گفته شده است که بارها و بارها چنین صداهای لازم در این علت که ورزشکاران نیاز به پشتیبانی از سفید هم تیمی و همکاران در مبارزه برای عدالت اجتماعی.

در تماس با تگزاسی رسانه های اعضای J. J. وات گفت: او را دیدم تصویری از فلوید مرگ است.

"من فکر می کنم آن را نفرت انگیز" وات گفت. "من فکر می کنم که هیچ توضیحی برای آن است. برای من در آن معنا ندارد. من فقط نمی ببینید که چگونه یک دستبند بر روی زمین است که به وضوح بازداشت و به وضوح و گفت [او] در پریشانی ... من فقط نمی فهمم چگونه این وضعیت نمی تواند مسئله در راهی که پایان ندارد در مرگ او.

"من فکر می کنم که آن را باید خطاب به شدت بدیهی است ... من نمی دانم چگونه شما می توانید از آن دفاع کنید. این وحشتناک است. آن را بسیار دشوار است به سازمان دیده بان و این ناراحت کننده است."

Tennessee Titans کارفرمایی Ryan Tannehill توییتی صبح روز چهارشنبه "هر کس سزاوار به احساس امن و محافظت شده در جوامع خود و ... آن را بر ما به استفاده از صدای ما و اقدامات را که اتفاق می افتد.

"چه اتفاقی افتاده است که کاملا غیر قابل قبول است."

Seattle Seahawks tackle Duane Brown is among the NFL players speaking out about the tragic killing of George Floyd in Minneapolis. (Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
Seattle Seahawks مقابله با Duane قهوه ای است که در میان بازیکنان NFL صحبت کردن در مورد طرح حمايت از آمران جورج فلوید در مینیاپولیس. (کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

چرا khezri زانو زد

به عنوان قهوه ای, وات, Tannehill و دیگر بازیکنان NFL صحبت کردن در سرخوردگی و خشم آن یک یادآوری است. یک یادآوری دوباره از آنچه موجب آنها شروع به استفاده از سیستم عامل خود را به صدای خود را به علل و مسائلی مانند خشونت پلیس و نژادپرستی ساختاری است که بسیاری از بازیکنان NFL تا به حال صندلی جلو به شاهد.

آن بوده است که نزدیک به چهار سال پس از khezri در ابتدا نشسته و سپس kneeled در طول سرود ملی به عنوان یک عضو از San Francisco 49ers, موجب اعتراض به پس از مرگ آلتون استرلینگ و Philando کاستیا در دست پلیس در روز از یک دیگر.

از آن شده است بیش از سه سال پس از Kaepernick بازی یک ضربه محکم و ناگهانی در لیگ. در عین حال تاثیر او در NFL بيشترین و چند روز به ما یادآوری از آنچه توهین این است که لیگ را تیم صاحبان blackballed Kaepernick برای تاباندن نور بر روی مرگ و میر مانند فلوید است.

ممنوعیت Kaepernick ساخته شده کسانی که صاحبان تیم همدستی در تلاش برای به سکوت یک مرد که با استفاده از قد و قامت خود را به توجه به آن که قبل از جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery در مرگ و مایل چنین فراقانونی برای متوقف کردن.

اما در تلاش برای به سکوت Kaepernick بسیاری از بازیکنان NFL متوجه قدرت خود را و است که آنها می توانید با استفاده از صدای خود و پلت فرم برای جلب توجه و ملموس تغییر به چیزهایی فراتر از خشونت پلیس — به بی عدالتی از پول نقد وثیقه سیستم به نابرابری در آموزش و پرورش برای کمک به جوامع سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر به درخواست وزارت دادگستری به مرحله سعی کنید به بیمه Arbery ادعا قاتلان هستند به عدالت به ارمغان آورد.

هیچ یک از کسانی که همه چیز ممکن است اتفاق افتاده بود Kapernick نه kneeled.

Kaepernick خودش صحبت کرد پنج شنبه در Floyd مرگ نوشتن در Instagram:

"زمانی که مدنیت منجر به مرگ شورش است که تنها واکنش منطقی.

فریاد برای صلح خواهد باران و آنها را زمین خواهد شد در گوش ناشنوا به دلیل خشونت خود را به ارمغان آورده است این مقاومت است.

ما حق را به مبارزه با عقب!

بقیه در قدرت جورج فلوید"

NFL در حال حاضر سیاهی آن را "الهام بخش تغییر" ابتکار عمل به عنوان اگر آن را به نظر می رسد از هوا نازک خود ایده به بهترین شرکت شهروند آن می شود و با خوشحالی می فرستد از اخبار منتشر شده در مورد کمک های مالی آن است که اعطای همکاری با بازیکنان ائتلاف.

به عنوان یک خبرنگار صحبت کرد تا به سوال تقریبا بی سابقه در مصاحبه با وضعیت چند سال پیش به عنوان قهوه ای را بیان تغییر شنیدن سوال در مورد فلوید مرگ به عنوان او تلاش برای کلمات برای توضیح غیر قابل توصیف آن سخت بود نه به یادآوری دوباره چگونه NFL و بازیکنان تغییر کرده اند در طول چند سال گذشته و تحت فشار قرار دادند که آنها را به این نقطه است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de