4 راه برای بستن سرب در میراث فرهنگی به عنوان یکی دیگر از وحشی پایان بافندگی

HILTON HEAD ISLAND, S. C. (AP) -- PGA Tour بازگشت به رقابت با هم به ارمغان آورده قوی ترین زمینه های این ماه در

توسط PATRIS-MUSIC در 1 تیر 1399

HILTON HEAD ISLAND, S. C. (AP) -- PGA Tour بازگشت به رقابت با هم به ارمغان آورده قوی ترین زمینه های این ماه در دوره های آموزشی شده اند که بیش از حد تنبیه و نتیجه همان است.

این یکی دیگر رایگان برای همه در RBC میراث.

روزنامه سیمپسون عملا مجبور به عذر خواهی برای یک 3-تحت 68 که در آن او موفق فقط یک مرغک در پشت نه. وی در بخشی از چهار راه برای بستن سرب و که بود خوب به اندازه کافی برای او. او همچنین می داند که خوب احتمالا نمی خواهد آن را قطع یکشنبه در بندرگاه شهر.

"آن را دوست ندارم من رو سه یا چهار شات منجر شود و می تواند با شلیک یک زن و شوهر تحت," او گفت:. "این رفتن به یک خوب است."

Tyrrell هاتون تا به حال یکی از شش دور در 63 دادن 28 ساله از انگلستان به اشتراک گذاری از سرب به عنوان او می رود برای دومین مستقیم پیروزی البته سه ماه به غیر از خاموش کردن از COVID-19 بیماری همه گیر.

ابراهیم Ancer بنابراین جامد با آهن به حال 65 پیوست و منجر همراه با رایان پالمر که تا به حال 66.

آنها در 15-تحت 198 تعداد که حتی شروع به توضیح پایین به ثمر رساند.

حتی با Jordan Spieth و Xander Schauffele کندوپاش به 75s زمینه بود 223-under par, پایین ترین برای هر دور از RBC میراث فرهنگی آغاز شد و در سال 1969. وجود 35 بازیکن در 10 زیر و یا بهتر در مقایسه با تنها یک بازیکن (داستین Johnson) یک سال پیش. قبلی علامت هفت بازیکن در دو رقم تحت همتراز از طریق 54 سوراخ.

گویاترین بودند فرصت ها در روز یکشنبه.

وجود 21 بازیکن جدا شده و تنها سه عکس از رفتن به دور نهایی. یک هفته پیش در استعمار وجود دارد 14 بازیکنان جدا شده توسط سه عکس.

"من فکر می کنم زمینه های بسیار قوی شده اند" Ancer گفت. "همه در اینجا فقط مشتاق به بیرون می آیند و بازی. سه فاز سبزی ها کمی نرم به خصوص این هفته و توپ واقعا نورد از آنجا که شما در حال استفاده در سبزی و در fairways. که بازده کمی بیشتر birdies برای اطمینان حاصل کنید."

Carlos Ortiz آغاز شده که این مسابقات با دو bogeys پس از بازی تنها پنج سوراخ ناگهان یک فرصت برای گرفتن اولین PGA Tour پیروزی پس از دو عقاب در یک دور از 63. او یک شات پشت همراه با استعمار برنده دانیل برگر و جوئل Dahmen هر دو با 63s.

و در آنجا بود تست بیشتر از حد معمول.

بازیکنان و ویلچرهای در پرواز چارتر به کنتیکت برای هفته آینده رویداد تا به حال به یک تست بزاق شنبه برای coronavirus قبل از آنها می توانید در هواپیما. یازده نفر دیگر تا به حال تست جمعه شب به این دلیل که آنها تلقی می شده اند در تماس نزدیک با نیک Watney که مثبت آزمون در روز جمعه برای اولین بار در گلف بازگشت.

در میان آنها بود و سرجیو گارسیا که پرواز با Watney از Austin, Texas. اولیه تست منفی بود. گارسیا عصبی شد که او منتظر نتیجه هر چند نه خیلی عصبی او نمی تواند قرار 65 برای پیوستن به تعقیب. او دو عکس پشت همراه با ایان Poulter و خواکین Niemann.

Bryson DeChambeau شروع روز با یک ضربه پشت ضربه رویکرد خود را به par-5 دوم در درختان و هرگز از آن پایین آمد. او اضافه کرده است 40 پوند از توده هنوز هم به اندازه کافی به ریشه کن کردن درخت و لرزش آن را سست. که منجر به یک دیو و مخرب تر بود هیچ birdies در پشت نه برای 70.

حتی پس از او باقی مانده سه عکس در یک گروه که شامل جانسون که birdied سه تا از گذشته خود چهار سوراخ برای رفتن از اطراف وسط بسته 12-تحت 201, سه عکس پشت و بسیار در تصویر. که همه آن را در زمان شنبه و آن را به احتمال زیاد نمی تواند هر گونه مختلف در دور نهایی.

بروکس Koepka بی سر و صدا ارسال شده 68 و در گروه سه عکس پشت سر گذاشت.

گچ آن را به ماه ژوئن یک تاریخ جدید برای RBC میراث به دلیل بیماری همه گیر. این مسابقات معمولا در هفته بعد از کارشناسی ارشد در مارس هنگامی که دما کمی سردتر سبز در حال محکم و چاودار چمن نشده است گرفته شده توسط برمودا. این نرم. و این بهترین بازیکنان در جهان همه آنها مشتاق به رفتن دوباره.

"از آنجا که ما در مسابقات قهرمانی بزرگ به سبک گلف در هفته گذشته و یا در این هفته که در آن شما در حال رفتن به جدایی به دلیل بد نمره من فکر می کنم که احتمالا چرا" سیمپسون گفت: زمانی که خواسته به توضیح مفتول در کویل نمره.

شاید که توضیح می دهد که چرا جاستین توماس آن را به نام "بدترین 66 من همیشه در زندگی من است."

هاتون موفق به کسب back-to-back قبل از اینکه در کار خود را به طور کامل تحت شرایط مختلف. در سال 2017, او برنده در اسکاتلند و ایتالیا در هفته متوالی. در حال حاضر او می رود و پس از دو در یک ردیف از سه ماه از هم جدا خواهد در خلیج تپه در ماه مارس قبل از همه گیر تعطیل ورزشی.

ظاهرا نبود طولانی به اندازه کافی برای هر کسی که به جمع آوری مقدار عجله.

"من فکر می کنم همه ما تا به حال به اندازه کافی توجه به تلاش و آماده برای بازی مسابقات دوباره گفت:" هاتون که اجاره یک خانه در اورلاندو فلوریدا در طول اقامت در خانه دستور. "پس از آن انبوه تعجب آور به دیدن بچه ها بازی به عنوان به خوبی به عنوان آنها هستند و امیدوارم بچه ها در خانه در حال بهره گیری از آن در ارتباطند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب