4 نکته برای بهبود موسیقی یوتیوب توصیه — را 'کشف' & 'ترکیب خود را' بسیار بهتر

در حال حاضر که انتقال ابزار برای مهاجرت به Google Play خود را کتابخانه موسیقی به موسیقی یوتیوب است نورد از طر

توسط PATRIS-MUSIC در 4 تیر 1399

در حال حاضر که انتقال ابزار برای مهاجرت به Google Play خود را کتابخانه موسیقی به موسیقی یوتیوب است نورد از طرفداران بیشتر از سابق است که پایان آن در سال 2020 به جایگزینی آن امتحان کنید.

جدید تبدیل خواهد شد پیدا کردن سه جدیدتر ویژگی های جلو و مرکز. ترکیب خود را کشف ترکیب, نسخه جدید, مخلوط اضافه شد به برنامه در ماه دسامبر گذشته به شنوندگان برخی, سریع, شخصی لیست پخش برای پرش به در یک لحظه متوجه است.

ترکیب خود را نیز چه نقش و اگر شما بخواهید در گوگل دستیار به "بازی برخی از موسیقی" و موسیقی یوتیوب توسط خود برنامه به طور پیش فرض. اما, برخی از مشترکین, مثل خودم پیدا کرده اند خود را مخلوط به کمی تکراری. برای من, آن را در خدمت یک رژیم غذایی مداوم Jason Isbell اجرای جواهرات و فوق العاده کدو تنبل با دیگر انواع. بنابراین من حفر شده در اطراف و هر نکته من می تواند به رفع این مسئله است.

نکته 1: انتخاب هنرمندان بیشتر دوست دارید

اگر شما به موسیقی یوتیوب و یا اگر شما یک تبدیل از روز از Google Play Music All Access (بله در یک نقطه بود که نام و نام خانوادگی) به روش استاندارد برای ترسیم سلیقه موسیقی خود را شبیه به روند onboarding برای اپل موسیقی و یا Spotify: چیدن هنرمندان شما را دوست دارم.

  • نصب YouTube Music: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

شما به احتمال زیاد از طریق رفت و این زمانی که شما برای اولین بار نصب شده YouTube Music, اما شما می توانید آن را دوباره انجام دهید اگر توصیه های خود را هنوز هم نیست ، از برنامه اصلی ، به ضربه بزنید عکس پروفایل خود را به فاش کردن منو. شیر "تنظیمات" و سپس در پایین حرکت به "بهبود خود را توصیه."

در اینجا شما را پیدا خواهد کرد یک شبکه از هنرمندان است. شیر آنهایی که شما می خواهم به جای یک علامت بیش از عکس های خود را و نشان می دهد سه بیشتر هنرمندان مشابه. رفتن نگه دارید تا زمانی که شما راضی هستید که شما انتخاب کرده اید به اندازه کافی از هنرمندان به نمایندگی از گوش دادن خود را با سلیقه و سپس به ضربه بزنید دکمه انجام می شود. Forewarned می شود: این می تواند یک سوراخ خرگوش.

نکته 2: انتقال Google Play Music Library

اگر شما با استفاده از Google Play Music در گذشته — حتی فقط نسخه رایگان — شما به نفع تا حد زیادی از مهاجرت اطلاعات کاربری شما به موسیقی یوتیوب.

اگر Google Play Music انتقال ابزار آماده برای شما به استفاده از, شما باید یک بنر در یوتیوب موسیقی اصلی صفحه نمایش است که شما می توانید ضربه بزنید. متناوبا شما می توانید به این صفحه برای دیدن اگر شما واجد شرایط هستند. شما همچنین می توانید آن را پیدا کنید در زیر منوی تنظیمات در مجاورت "خود را بهبود بخشد توصیه های" گزینه است.

هنگامی که شما قبول انتقال همه از موسیقی خود را و توصیه های لیست پخش و ایستگاه های دوست و دوست نداشتند آهنگ ها, ارسال و خرید, و تمام کتابخانه موسیقی خود را خواهد مهاجرت به موسیقی یوتیوب.

این را در حالی که شما می توانید در ادامه به کشف موسیقی یوتیوب در حالی که این روند به اجرا در پس زمینه. اگر شما در حال حاضر منتقل کتابخانه خود را, شما می توانید آن را دوباره به عنوان مورد نیاز است.

نکته 3: اضافه کردن آهنگ های هنرمندان و آلبوم ها را به کتابخانه خود را

پس از توصیه های اولیه شما می توانید اضافه کردن آهنگ های هنرمندان و آلبوم ها را به کتابخانه خود را بیشتر تحت تاثیر قرار الگوریتم و اضافه کردن عطر و طعم به ترکیب خود را. به عنوان شما همچنان به گوش دادن به آهنگ در یوتیوب, موسیقی شما می توانید یک "فرض" به آهنگ یا از در حال حاضر بازی های رابط یا طولانی با فشار دادن آنها را در یک لیست پخش برای دسترسی به منوی گزینه های که در مسیر به اضافه کردن آنها را به کتابخانه خود را.

موسیقی فیلم را در یوتیوب نیز اضافه کردن اطلاعات به سرویس موسیقی الگوریتم. میل "زمان برای من به پرواز" توسط REO Speedwagon اضافه شده و گروه دیگر مانند آن به شخصی من مخلوط ... شاید بیشتر از من در نظر گرفته شده (با تشکر از اوزارک). علاوه بر این, شما می توانید شروع به ایستگاه های رادیویی بر روی آهنگ ها می خواهم به سیگنال خود را طرفداری. این است که چگونه من قادر به خوردگی انطباق را به ترکیب خود را.

برای اضافه کردن بیشتر هنرمندان به کتابخانه خود را به این هنرمند صفحه ضربه بزنید "اشتراک" در قرمز (که به نوبه خود آن را به "مشترک" در خاکستری). برای اضافه کردن فقط یک آلبوم به کتابخانه خود را به حرکت به این آلبوم و با کلیک بر روی علامت به علاوه آیکون (که به نوبه خود به یک علامت تیک). هر دو اقدامات را تایید انتخاب خود را با یک متن روکش.

نکته 4: پاک کردن تاریخچه (باور کنید یا نه)

پس از این نکات اگر شما پیدا کنید که ترکیب خود است که هنوز هم یک بیت تکراری وجود دارد هک شما می توانید استفاده کنید. حرکت به موسیقی یوتیوب سایت دسکتاپ و دسترسی به منوی زیر عکس پروفایل خود را. برو به تنظیمات و سپس حفظ حریم خصوصی.

در اینجا شما پیدا کردن گزینه "پاک کردن تاریخچه سازمان دیده بان." این دستمال مرطوب همه چیز خود را از یوتیوب تاریخچه. روی آن کلیک کنید و شما دریافت خواهید کرد یک هشدار قبل از اینکه شما می توانید با ادامه عملیات.

این است که کمی شدید به خصوص اگر شما با استفاده از تاریخچه سازمان دیده بان خود را برای به اشتراک گذاشتن گذشته ویدئوها با دیگران است. اما در تجربه من این مرحله در نهایت حوصلگی خود را با مخلوط اخیرا دوست محتوا.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن