4 گوشی هوشمند و نکات به شما کمک کند ایمن ماندن در این کشور را بازگشایی

آن را ترسناک زمان زنده است. به عنوان متحده شروع به سهولت پشت پناهگاه در محل محدودیت های جدید جهانی در حال ورو

توسط PATRIS-MUSIC در 18 خرداد 1399

آن را ترسناک زمان زنده است. به عنوان متحده شروع به سهولت پشت پناهگاه در محل محدودیت های جدید جهانی در حال ورود است که هنوز هم ناامن است. با واکسن, ماه دور, بهترین شرط بندی شما این است که به دنبال دستورالعمل CDC و با استفاده از ابزار در اختیار شما است.

قابل اعتماد خود را از گوشی های هوشمند می تواند به شما ارائه برخی از حفاظت. وجود دارد برنامه ها و دستگاه های هوشمند است که می تواند به کاهش شانس خود را از مواجهه با ویروس و حتی اگر شما در حال آلوده وجود دارد ابزارهای شما را آگاه سریعتر بنابراین شما می توانید به کمک شما نیاز.

نکته 1: با استفاده از AR برای کمک به حفظ فاصله اجتماعی

بهترین ابزار در برابر این ویروس در طول این واکسن-زمان کمتر اجتماعی فاصله. اما شش پا چیزی است که هر کس می تواند فقط کره چشم.

برای کاربران آندروید گوگل ایجاد یک راه حل در دسترس است که برای اکثر گوشی های جدیدتر. بازدید گوگل Sodar سایت با گوگل کروم . اجازه می دهد سایت خود را برای دسترسی به دوربین و سپس تلفن خود را در زمین و حرکت آن را در اطراف. یک بار کالیبره 2 متر دایره کشیده خواهد شد در اطراف شما. زمانی که هیچ کس در این دایره شما مطیع اجتماعی فاصله.

متاسفانه این راه حل کار نمی کند در اپل. اما به لطف motion graphics هنرمند Keisuke Terashima وجود یک شخص ثالث گزینه است. باز نگه داشتن فاصله حاکم در سافاری بر روی آی فون خود را X و یا بعد را انتخاب کنید و مربع سیاه و سفید در نزدیکی این مرکز است. به دنبال دستورالعمل به مشابه شش پا دایره.

نکته 2: کشتن میکروب ها بدون سلب Oleophobic پوشش

گوشی خود را توسط یک چشمه از میکروب اما شما نمی خواهید به پاک کردن آن را با مواد ضد عفونی کننده از آن را حذف oleophobic coating (یک لایه محافظت می کند که روی صفحه نمایش خود را از لکه).

گزینه بهتر است برای استفاده از UV-C نور است. UV-C یک طیف خاص از اشعه ماوراء بنفش که در میان چیزهای دیگر به عنوان یک میکرب کش. این نور متفاوت از اشعه ماوراء بنفش نور دریافتی از خورشید است. مطالعات نشان داده اند UV-C نور بین 254 و 260 نیوتن متر را از بین می برد 99.9% ویروس ها و باکتری ها از جمله COVID-19. اما مراقب باشید به عنوان تماس مستقیم با پوست و چشم مضر است.

یک راه امن برای استفاده از UV-C است 59S S2 تمیز کردن جعبه ($79.99 در آمازون). شما در محل تلفن خود (و دیگر اشیاء کوچک) در جعبه درب ظرف را ببندید و فشار دکمه شروع می شود. پس از 3 دقیقه گوشی خود را سترون خواهد شد.

تصویر از طریق آمازون

با این حال, اگر شما می خواهید برای استریل بیش از فقط تلفن خود را شما می توانید انتخاب کردن برای 59S X5 ضد عفونی گرز ($139.99 در آمازون). شما هنوز هم نیاز به افشای تمام سطوح از هر شی سه دقیقه از UV-C برای حداکثر اثربخشی.

تصویر از طریق آمازون

نکته 3: نگه داشتن یک چشم را برای قرارداد ردیابی هشدار

احتمالا مهم ترین ابزار ما در مقابل COVID-19 در حال حاضر قرارداد ردیابی. آن است که با این که ما می تواند به حداقل رساندن این ویروس گسترش در حالی که ما صبر کنید.

هنگامی که شما نصب یک برنامه درمانی است که پشتیبانی از این ویژگی به شما به عنوان حرکت در اطراف جهان را به تلفن شما ارسال تصادفی بلوتوث شناسه برای تمام گوشی ها در اطراف شما. انتقال امن است بنابراین غیر قابل دسترس توسط کاربر. اگر شما از یک مثبت تشخيص coronavirus پس از خواندن نتیجه به این برنامه همه شما آمد در نزدیکی در گذشته 14 روز دریافت خواهد کرد, اطلاع رسانی, بیان کرد که آنها در اطراف کسی که با COVID-19 و باید تست شده.

اگر شما شده است با نگه داشتن گوشی خود را تا تاریخ شما در حال حاضر باید این اطلاعیه. برای کاربران آی فون, شما نیاز به به روز رسانی به iOS 13.5 و برای آندروید, آن را به روز رسانی خدمات Google Play که اتفاق افتاده است به طور خودکار در پس زمینه. برای محافظت از حریم خصوصی گوگل و اپل اجرا شده توانایی برای خاموش کردن اعلانها اما شما نباید انجام دهد. با دریافت این اطلاعیه شما می دانید اگر شما در آمد ممکن است در تماس با ویروس و به صورت جمعی ما می توانید پیگیری و محدود کردن گسترش آن.

تصویر از طریق Expii

نکته 4: نظارت بر اعضای حیاتی و موثر بدن

اپل دیده بان و دیگر ساعت های هوشمند می توانید اعضای حیاتی و موثر بدن مانند ضربان قلب خود را, اما آیا می دانستید که برخی از تلفن های می توانید انجام دهید همین ؟ برای سال, سامسونگ شامل ضربان قلب و سنسور SpO2 مانیتور خود را گل سرسبد گوشی های Galaxy.

SpO2 به شما می گوید چه مقدار اکسیژن در خون شما. به گفته دکتر ریچارد Levitan, یک روش ممکن است برای تشخیص اگر شما از این ویروس است که اگر سطح اکسیژن خون کمتر از 90 درصد است. این ممکن است به نظر می رسد دور قبل از یک تب و یا اشکال در تنفس کمک به شما در رسیدن به بیمارستان دیر.

اساسا هر Samsung Galaxy Note و S-سری تلفن علاوه بر نسل فعلی است که توانایی اندازه گیری سطح اکسیژن خون از طریق سامسونگ برنامه بهداشت. چک کردن این مطلب به صورت دوره ای می تواند کمک به تشخیص COVID-19 قبل از اینکه شما حتی علائم.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, GIF, توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب