2020 جهان سری قهرمان سزاوار همه اعتبار

بیایید می گویند ما به پایان ماه اکتبر. شما می دانید بیس بال-دانا است. آنها بازی 60 بازی پس از پایان مسابقات جه

توسط PATRIS-MUSIC در 29 تیر 1399

بیایید می گویند ما به پایان ماه اکتبر. شما می دانید بیس بال-دانا است. آنها بازی 60 بازی پس از پایان مسابقات جهانی و پس از آن یک زن و شوهر دوجین بچه ها در حال تلاش برای شش پا اجتماعی-فاصله خود را انجام شامپاین جت.

بسیاری از کسانی که مردان را داشته باشد:

  • خانواده خود را ترک رفته در جاده ها در طول یک بیماری همه گیر و در آنجا ماند تا چهار ماه.

  • مبارزه طولانی و سخت را برای یک روز کامل چک برای یک روز کامل کار کند.

  • تحمل 60 آزمون برای coronavirus تف و گرفتن swabbed که اگر کار شدن توسط مادر در راه به کلیسا.

  • تحمل 60 منتظر نتایج که آنها را قرنطینه به روز (در حال حاضر با داشتن احتمالا آلوده به دیگران) و یا بازگشت به ورزشگاه و ضربه سوم.

  • شده مهر و موم شده را به تجربه های جدید ملی quaran زمان که به معنای ماسک فاصله شکسته عادات تماس های فوری از خانه های خالی ballparks و انعطاف ناپذیر برنامه زوم جلسات هتل وعده های غذایی, شخصی, توپ بیسبال, شخصی, آب, ظروف و فوری تر تماس از صفحه اصلی.

  • گرفته در سه هفته نورد شروع به فصل در یک زمان است که در آن دوستان و هم تیمی تصمیم گرفتند یا تست مثبت و در آن نزدیک ترین چیزی که برای رقابت بود intrasquad بازی و تبدیل آن به چیزی شبیه قر بیس بال.

  • به دست آورد.

هنگامی که (یا اگر) ما که postgame شاید قوانین را تغییر داده اند به هنگام دست دادن قابل قبول بودند با سلام و geysering آبجو از دهان خود را به دیگری فقط یک راه گفت: "هی خوب رسید."

اما احتمالا نه.

Houston Astros third baseman Alex Bregman puts on a mask during a summer camp workout. His report to camp was initially delayed because of COVID-19 testing. (AP Photo/David J. Phillip)
Houston Astros سوم baseman الکس Bregman قرار می دهد بر روی یک ماسک در یک اردوگاه تابستانی تمرین. گزارش خود را به اردوگاه در ابتدا به دلیل تاخیر COVID-19 تست. (AP Photo/David J. فیلیپ)

با این حال بسیار از این فصل آنها از برخی از آن به همه آن اعداد مشروع و قانونی خواهد شد به اندازه کافی. قهرمان خواهد شد در هر اینچ از مشروع است. را 37 درصد از یک فصل بیس بال اضافه کردن فیزیکی و متافیزیکی البته مانع در نظر گرفتن تلاش مورد نیاز برای انجام یک کار — هر شغل در سال 2020 و پس از آن با قرار دادن ستاره در جیب شما. این قهرمان نمی خواهد کمتر قهرمان.

برای بسیاری از دلایل.

این فصل در مقایسه با دیگر, و قطعا به یک اعتصاب سال است که در آن بسیاری رفته اند به جذب کنیم. وجود دارد هیچ زمینه. این فصل به تنهایی می ایستد تا شاید در تابستان آینده — به عنوان یک بازی امیدوار به بازی بین قطرات باران ملی سیل. کسانی که به دنبال کاهش این فصل ارزش یا آن لرز ایستاده بیش از حد نزدیک به مطلق و بیش از حد دور از انتخاب فداکاری و عرق است که آنها را.

این ماراتون نمی پروردگار خود فاصله بیش از miler. ورزش همان, همان, تلاش, همین, فداکاری همین تریبون. هر دو در نهایت برگزار شد که آیا آنها به پایان رسید و پیش از هر کس دیگری یا نه.

این '20 فصل را بپرسید برای هفت ماه خندق-حفاری. وجود خواهد داشت یک .400 hitter وظیفه یا سه. وجود خواهد داشت یک دوره است که نشان دهنده زمان و مکان اگر نه معمولی نجومی. آن مشاهده خواهد شد در محیط مناسب با مناسب هشدارهای. اما یک برنده ؟ یک قهرمان ؟

قرار دادن 60 بازی و تماس برای 11 یا 12 بیشتر برنده در مقابل 30 تیم در مقابل تمام کسانی که ورزشکاران را تشکیل می دهند کاملا متفاوت بازی برای تمام آن مسائل و آنچه که اتفاق می افتد از آنجا که کاملا صادق است. این طبیعت خود را. چگونه بسیاری از داستان شما به عنوان خوانده شده در مورد so-and-so بودن "رقابتی ترین فرد من تا کنون بوده است در اطراف شخص را به نفع خود در حرکات غیر ارادی اندامها-tac-پا؟" پاسخ این است که چگونه بسیاری از بزرگ leaguers وجود دارد چرا که حدود 90 درصد از آن است.

Angels superstar Mike Trout, the game's best player, has expressed concerns about playing in 2020 amid the coronavirus pandemic. (AP Photo/Ashley Landis)
فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا, بهترین بازی, بازیکن, ابراز نگرانی در مورد بازی در سال 2020 در میان coronavirus بیماری همه گیر. (AP Photo/اشلی Landis)

به نوبه خود بر روی چراغ, خط, زمینه, باید داوری نقطه و با اشاره به پارچ و این یک بازی است. قوانین به سختی حتی ماده سپس به همه آنها می شود و (عمدتا) کمال آنها چون این تنها چیزی است که برای برنده شدن در یک دلیل برای نشان دادن یک دلیل برای خارج شدن از رختخواب در صبح است.

پس از آن یک گنگ bastardized, سیراب به پایین, بی پروا, درد, در یک فصل است. همه به این دلیل بیشتر به نفع خود چیزی سر در گم اگر میخوای در خارج وجود دارد به هر حال.

شاید بهترین قسمت بعدی قهرمان فرض کنید ما گذشته آخر هفته آینده خواهد بود و بازتاب آن از کل یک سازمان و تلاش در زمینه روشن و خاموش کردن ساعت از عملیات بیس بال به کارکنان پزشکی به clubbies به کارآموز که در زمان به نوبه خود اشتباه است و به پایان رسید تا در محل باشگاه وانجمن از قرار دادن 20 خانه اجرا می شود در 60 بازی به عطسه به آرنج خود را و در برخی موارد انعکاس آن از یک شهر تمام تلاش های خود را.

به دلیل آن خواهد بود. همه از آن سخت خواهد بود. چه می آید نمی خواهد نتیجه 25 یا 30 بچه ها بازی خوبی اما صدها و هزاران و حتی میلیون ها نفر زندگی هست. زندگی هوشمند است. زندگی selflessly. هر فصل از هر طول تا کنون نیاز شدید خرید در ؟ بیشتر توجه و پایبندی به جزئیات ؟ رشد مردان با خانواده ها در مورد بازی به نفس از این چیزی که در مورد به سوار این چیزی که در مورد زنده ماندن این چیزی که به رقابت بپردازند. را به نفع خود. که تمام نقطه.

و آنچه را مشروع تر از آن ،

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب