13 ویژگی های جدید هیجان انگیز در اپل, عکس برای iOS 14

در حالی که دیگر برنامه های ویرایش عکس را انتخاب کنید در فروشگاه App اپل عکس های بیشتر از خوب به اندازه کافی ب

توسط PATRIS-MUSIC در 2 مرداد 1399

در حالی که دیگر برنامه های ویرایش عکس را انتخاب کنید در فروشگاه App اپل عکس های بیشتر از خوب به اندازه کافی برای اکثر نیاز بر روی آی فون — و همه چیز تنها با سن بهتر. با هر تکرار از iOS اپل پالایش و بهبود عکس ها برای بهتر و iOS 14 می افزاید: بسیاری از ویژگی های جدید را به مخلوط.

عکس های برنامه را دریافت نمی کند عظیم تعمیرات اساسی مانند آن دریافت در iOS 13. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از توجه شده در iOS 14 تا شانه را از طریق برخی از آن عبارتند از: جدید فیلتر و گزینه های مرتب سازی برای آلبوم ثبات برای زندگی, عکس و نوشتن شرح تصاویر و عکس و فیلم به نام تنها چند.

1. فیلتر آلبوم توسط نوع

در حالی که آلبوم هستند یک راه عالی برای سازماندهی عکس ها و فیلم ها را شسته و رفته مجموعه شما می توانید مرتب کردن بر اساس محتوا در iOS 13 سال و بالاتر. که محدودیت ساخته شده است آن را دشوار برای پیدا کردن انواع خاصی از تصاویر به خصوص در پوشه. با iOS 14 شما می توانید یک آلبوم در چهار راه های مختلف: علاقه مندی ها, ویرایش عکس ها و ویدئوها. شما می توانید هر ترکیبی از این چهار فیلتر برای پیدا کردن رسانه های شما می خواهید.

برای دسترسی به این گزینه ضربه بزنید تا حذف ( • • • ) و سپس انتخاب "فیلتر" از این اقدامات است. این فیلتر کار در آلبوم های ایجاد شده توسط اپل برنامه های شخص ثالث و حتی خودتان را. اما اگر آن را در یک پوشه است که تنها یک نوع از رسانه ای مانند عکس ها زندگی می کنند, شما تنها مورد علاقه های شما و ویرایش فیلترها از آنجا که وجود خواهد داشت هیچ ویدئوها در آن است.

2. مرتب کردن بر اساس برخی از آلبوم های جدیدترین و یا قدیمی ترین

در یک ورید مشابه شما می توانید مرتب کردن محتویات یک آلبوم جدیدترین و یا قدیمی ترین. شما می توانید انجام این کار در گذشته با بهره برداری از نوار وضعیت و یا آلبوم تب پرش به قدیمی ترین و یا جديدترين مطالب به ترتیب دو کلاهبرداری است که هنوز هم کار می کنند.

در حال حاضر وجود دارد اختصاص داده شده گزینه های مرتب سازی برای "قدیمی ترین به جدید ترین" و "جدیدترین به قدیمی ترین" در آلبوم است که شما و یا برنامه های شخص ثالث ایجاد کنید. Premade آلبوم مانند تازه ها, علاقه مندی, و هر چیزی تحت انواع رسانه هانمی هر گونه گزینه های مرتب سازی. برای دسترسی به گزینه های مرتب سازی شیر حذف ( • • • ) و سپس انتخاب "نوع" از این اقدامات است. مرتب سازی پیش فرض است "سفارشی" و شما همیشه می توانید به بازگشت به که برای رفتن به چه چیزهایی نگاه قبل از.

3. زوم در داخل و خارج از آلبوم

یک بار ویژگی های منحصر به فرد از عکس های tab, شما هم اکنون می توانید زوم در داخل و خارج از آلبوم های مورد علاقه, انواع رسانه های به اشتراک گذاشته شده آلبوم ها و بیشتر. این یک مایع طبیعی و راه مرور از طریق عکس و فیلم و یک راه هیجان انگیز برای پیدا کردن چیزی است که شما دنبال آن هستید.

در تمام این آلبوم شما می توانید زوم در یک تک عکس زوم کردن به استاندارد سه تصویر-شبکه گسترده و یا زوم کردن و حتی بیشتر به آن پنج تصویر گسترده ای شبکه. شما می توانید آن را با فشار در داخل و یا خارج و یا با ضربه زدن به حذف (•••) و سپس انتخاب "زوم" یا "زوم کردن."

زوم کردن در iOS 14 (سمت چپ) در مقابل زوم کردن در iOS 13 (سمت راست).

4. مشاهده عکسها در ابعاد اصلی نسبت

شما احتمالا استفاده می شود به تمام عکس های خود را و ریز عکسها به ویدئو ظاهر می شود به مربع که در حال دیدن آلبوم ها و یا عکس ها تب. طراحی که انتخاب را حس می کند برای نگه داشتن رابط کاربری خوب و حتی اما ما عکس ها و فیلم ها در همه اشکال و اندازه.

به همین دلیل در iOS 14 می افزاید: "Aspect Ratio شبکه" گزینه از طریق حذف (•••) منو — به طوری که تصویر کوچک پیش نمایش دقیق تر نشان دادن عکس ها و فیلم های خود را در جنبه های اصلی خود نسبت به عنوان به خوبی به عنوان خود را در جهت صحیح. اگر شما می خواهید به بازگشت شما فقط می توانید شیر "Square Photo Grid" از منوی.

5. ایجاد خاطرات از آلبوم

خاطرات بسیار جذاب هستند. آنها auto-generated, فیلم, عکس ها و ویدئوها از تاریخ های خاص, مکان, و.... تنظیم هوشمندانه انتخاب لحن. قبل از اینکه شما تنها می تواند ایجاد خاطرات از برای شما و یا عکس زبانه اما در حال حاضر شما می توانید انجام این کار از آلبوم را انتخاب کنید که در آن آن را حس می کند.

زمانی که در یک آلبوم ایجاد شده توسط شما و یا برنامه های شخص ثالث شیر حذف (•••) نماد منو و سپس "بازی حافظه فیلم است." پس از انتخاب شما پیدا کردن همه کنترل های خاطرات است که شما می توانید قبل از از جمله طول و خوی عنوان و موسیقی است.

6. ایجاد نمایش اسلاید از هر آلبوم

شما همچنین می توانید یک نمایش اسلاید از هر آلبوم نه فقط محتوا را از برای شما تب. نمایش اسلاید مناسب برای نشان دادن عکس ها و ویدئوها به خانواده و دوستان و آنها بهترین چیز بعدی که "بازی حافظه با فیلم" در دسترس نیست. در هر آلبوم ، به ضربه بزنید به حذف (•••) نماد منو و سپس را انتخاب کنید "نمایش به صورت اسلاید."

شیر "گزینه ها" در یک نمایش به صورت اسلاید و شما می توانید اضافه کردن موسیقی به تعریف رسانه های خود را به عنوان به خوبی به عنوان پنج اسلاید های مختلف انتقال (تم) بین اسلاید که شامل اریگامی, حل, مجله, فشار, و, کن برنز. شما حتی می توانید تغییر سرعت که در آن iOS حرکت را از طریق آلبوم اسلاید و تکرار آن است.

7. نمایش نرم و صاف زندگی می کنند عکس هایی که خودکار بازی

جالب ویژگی های جدید در iOS 14 را بهبود می بخشد و تثبیت کننده تصویر برای زندگی عکس هایی که خودکار به شما به عنوان فهرست سال ، ماه و یا روز نمایش عکس ها تب. که راه همه چیز را به عنوان نامطلوب به نگاه زمانی که الک را از طریق مطالب خود را. آن را نمی خواهد کار با عکس های شما در زمان در iOS 13, اما, به عنوان این ویژگی تنها برای زندگی, عکس, شات با استفاده از در iOS 14 و iPadOS 14.

8. اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و به عکس ها و فیلم ها

اگر شما تا کنون به حال یک زمان سخت در تلاش برای پیدا کردن یک عکس یا ویدئو های خود را گسترده عکس مجموعه, این یکی را برای شما است. با iOS 14 شما می توانید برچسب های خود را تصاویر و ویدئوها با نوشتن شرح تصاویر و کلمات کلیدی. اگر شما iCloud تبدیل عکس در اپل همگام سازی این کلمات کلیدی در سراسر تمام دستگاه های متصل به طوری که شما جستجو برای کسانی که نوشتن شرح تصاویر و در آینده از مطالب شما می خواهید به جلو و سمت راست.

این نوشتن شرح تصاویر و نیز تعبیه شده در اطلاعات Exif بنابراین هر کسی که شما به اشتراک گذاری تصویر با می توانید از برچسب ها و همچنین مهم نیست که پلت فرم آنها است.

9. را انتخاب کنید تصاویر سریع تر در برنامه های دیگر

اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک عکس یا ویدئو با یک دوست شما, شما لازم نیست برای باز کردن عکس ها برای اولین بار. در عوض شما می توانید با استفاده از جمع کننده تصویر است که به نظر می رسد در برنامه شما اتفاق می افتد به در انتخاب یک پوشه از طریق رسانه های خود را انتخاب کنید تصویر و یا ویدئو و سپس ارسال آن را در راه خود را. مناسب است اما ناقص است.

به همین دلیل اپل بهبود تجربه با سیستم عامل iOS 14 اضافه کردن یک به روز رسانی رابط کاربری و از همه مهمتر یک نوار جستجو. که راه شما نمی نیاز به کش رفتن به بالا و فهرست خود را از طریق بسیاری از تصاویر. شما همچنین می خواهید پیدا کردن زبانه برای "عکس ها" یا "آلبوم ها" حق دور. خوب طراحی اپل.

10. ببینید محدودیت زمانی که در پیام های

صحبت از که تصویر جدید جمع کننده هنگامی که شما با استفاده از آن در پیام های آن در حال حاضر به شما می گوید که حداکثر مقدار از تصاویر و فیلم ها شما می توانید به اشتراک گذاری در یک زمان. که تعداد 20 است که شما در بالا می توانید ببینید.

11. توقف برنامه ها از دیدن تمام عکس های خود را

اگر شما در مورد مراقبت از امنیت و حریم خصوصی در آی فون خود را عکس در iOS 14 تا به شما پوشانده شده است. شما دیگر نیاز به برنامه های کامل اجازه دسترسی به عکس های خود را در برنامه برای دسترسی به, دانلود, ذخیره, ویرایش و به اشتراک گذاری محتوا. به جای آن شما می توانید انتخاب کنید به ارائه برنامه اجازه خاص عکس و یا فیلم تنها ترک بقیه تصاویر خود را از دست برنامه است.

12. موارد ماندن پس از انتخاب شما به اشتراک گذاری

در اینجا یک throwback: قبل از iOS 13 هنگامی که شما انتخاب چندین عکس و یا فیلم ها در عکس و به اشتراک گذاشته شده آنها باقی بماند برداشت هنگامی که شما در خارج به اشتراک گذاری ورق. که از ویژگی های بزرگ به عنوان شما ممکن است بخواهید به سرعت حذف آیتم های شما در حال حاضر مشترک به یک کامپیوتر.

سال گذشته به روز رسانی حذف شده است که قابلیت برای برخی از بدتر دلایل و هرگز زحمت اضافه کردن آن را به عقب وادار کردن شما به علامت آیتم های شما می خواهید به حذف. خوب iOS 14 بازگرداندن تعادل به عکس بازگرداندن این فن های مورد علاقه.

iOS 14 (سمت چپ) در مقابل iOS 13 (سمت راست).

13. عکس ها در حال حاضر یک خانه ویجت روی صفحه نمایش

عکس برنامه در حال حاضر بخشی از یکی از سیستم عامل iOS 14 جالبترین ویژگی های جدید: سبک جدید ویدجت. در حالی که صفحه اصلی ویدجت صفحه می آیند در اندازه های مختلف عکس های ویجت می آید در سه — کوچک, متوسط و بزرگ. همه ویدجت نمایش "عکس" از کتابخانه خود را.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن