نکته‌‌های طلایی پختن کیک در مایکروفر کدامند؟

کاربران آی پی امداد توجه داشته باشند که کلید درب مایکروویو برای ایمنی دستگاه تعبیه شده است. وقتی در مایکروفر ر

توسط PATRIS-MUSIC در 29 شهریور 1401
کاربران آی پی امداد توجه داشته باشند که کلید درب مایکروویو برای ایمنی دستگاه تعبیه شده است. وقتی در مایکروفر را می بندید، میکروسوئیچ برد را مطلع می کند و با فشردن دکمه استارت، فرآیند گرم شدن غذا شروع می شود. گاهی اوقات، سوئیچ یک مایکروویو قدیمی ممکن است به درستی قفل نشود، به خصوص زمانی که درب به طور مکرر به هم می خورد.
  • برای بررسی این قطعات و یا تعویض آنها می توانید از تعمیرکار ماکروفر حاضر در آی پی سرویس اصفهان کمک بگیرید.
  • یادتان باشد قبل از به کار بردن لیوان پلاستیکی، ببینید که آیا مناسب امواج مایکروویو هست یا خیر.
  • برد الکترونیکی مغز مایکروفر ماست ، شما با فشردن چند دکمه دستورات لازم را به مغز مایکروفر میدهید ، حالا نوبت برد است که شروع بکارکند .
  • تعمیر ماکروفر در منزل یا به صورت سیار از طرف متخصصین امکان‌پذیر است.
لامپ مگنترون در مایکروفر دقیقا همان قطعه است که وظیفه گرم کردن غذا در مایکروفر را دارد. در صورتی که نیاز به تعمیرات ماکروفر دارید، با شماره تلفن‌های نوترون سرویس تماس بگیرید. هر زمان با یکی از مشکلات معمول مایکروفر سامسونگ برخورد کردید جهتتعمیر مایکروفر سامسونگبا مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر مایکروویو سامسونگ شما اقدام گردد.

چرا ماکروفر خاموش می شود؟ علت خاموش شدن ماکروفر

علت ارور و کدخطای E32 مایکروفر سامسونگ خراب بودن سنسور وزن موتور گردان می باشد. اگر این ارور را دیدید به احتمال زیاد سینی مایکروفر هم نمی چرخد زیرا خرابی سنسور باعث می شود سینی ماکروفر ثابت بماند. برای برطرف کردن این ارور باید به تعمیر سنسور وزن دستگاه بپردازید. اگر دیود سوخته باشد، که از ظاهر آن متوجه می شوید، مگنترون ولتاژ کافی برای کار دریافت نکرده و مایکروفر را از گرم کردن باز خواهد داشت. ماکروفرها دارای یک اهرم هستند که هنگام کار کردن ماکروویو، درب دستگاه را بسته نگه دارد و هنگام باز کردن در مایکروفر کشیده شود. اما از همه خطرات ایمنی آشپزخانه شما، مایکروویو در بالای لیست قرار ندارد. جرقه ها به این دلیل رخ می دهند که امواج انرژی که باید توسط غذای شما جذب شوند به جای آن بین اجسام تکان می خورند. انرژی در یک فضای کوچک متمرکز می شود، بنابراین مستعد واکنش با چیزی در هوا یا غذا است و جرقه ایجاد می کند. به گفته آرون اسلپکوف، استاد فیزیک در دانشگاه ترنت در انتاریو، ضربات ناگهانی و جرقه های داخل حفره فر نشانه خرابی ماکروویو نیستند و به خصوص خطرناک نیستند. برای برطرف کردن این مشکل باید به بررسی میکروسوئیچ ها ی در و برد الکترونیکی بپردازید. اگر این فیوز حرارتی قطع شود برق مایکروفر نیز قطع میشود و این به دلیل حفظ ایمنی برق در کنترل ها یا خروجی های کنترل است. خیلی ها حتی نمی دانند چطور باید مشکل مربوط به وسایل الکتریکی را پیدا کنند در نتیجه به مشکل برخورد می کنند. ابتدا سقف و دیواره های داخلی را با دستمال مرطوب (محلول آب و جوش شیرین) پاک کرده، سپس برنامه گریل را انتخاب و بعد از 10دقیقه Start را انتخاب کنید تا شروع به کار کند. در صورت ایجاد صدای غیر عادی پس از فشردن کلید Start (برنامه مایکرو)، و تولید صدای Repair Microwave عادی در برنامه گریل، با تعمیرکار مایکروویو برای عیب یابی مایکروویو و تعمیر آن تماس بگیرید. اگر با وسایل آشپزخانه سر و کار دارید، می‌دانید که با استفاده از اسفنج و اسکاچ آشپزخانه می‌توان مایکروویو کثیف را در مدت 1 یا 2 دقیقه به‌خوبی تمیز کنید. اما باید مطمئن شوید که قبل از استفاده از مایکروفر آن را تمیز کرده‌اید و باعث کثیفی بیشتر آن نمی‌شوید.

دسترسی به بهترین متخصصین، در اپلیکیشن خدمت از ما

اصلی ترین کار را در ماکروفر ایفا می کند ، و تاثیر زیادی در گرمایش دارد. تعمیرکاران ما می‌دانند که در صورت امکان تعمیر قطعه حتما به شما پیشنهاد تعمیر یا تعویض را بدهند. اما اگر جرقه برای جسم فلزی نیست، مشکلی به وجود آمده که نیاز به تعمیر دارد. حتی قرار دادن ظروفی که در آن نقاط طلایی رنگ وجود دارد در دستگاه ایجاد جرقه می کند. جرقه زدن یکی از موارد شایع در ماکروفرهاست که قبل از هرچیز تکنسین برای حل آن باید دستگاه را از برق جدا کند.

چرا درب مایکروفر باز نمی‌ شود؟

مهمترین دلایل خرابی دکمه های تاچ مایکروویو ، موارد زیر می باشند. در اکثر ماکروفرهای جدید ، دکمه های دستی و مکانیکی وجود ندارند. دکمه های لمسی در دو نوع دکمه های لمسی حرارتی و خازنی موجود می باشند. عملکرد دکمه های لمسی حرارتی بدین صورت است که سنسورهای موجود ، گرمای انگشتان ای پی سرویس اصفهان را شناسایی کرده و دستورات موردنظر کاربر را عملی می کنند. اما عملکرد دکمه های لمسی خازنی ، بدین شکل است که الکتریسیته ساکن نوک انگشتان را شناسایی نموده و فرمان موردنظر کاربر را اجرا می کند. بعد از هر بار گرم کردن غذا ماکروفر خود را سریعا با یک دستمال نمدار تمیز کنید.

نچرخیدن سینی داخل کابین مایکروفر بیم

یک سری از مدل های مایکروفرها دارای دکمه‌ای هستند که درب ماکروفر را باز می‌کند. در بسیاری از مواردی که برای باز نشدن درب ماکروفر گزارش می‌شود، مشکل از همین دکمه است. در این شرایط برای رفع مشکل باز نشدن درب مایکروفر از یک تعمیرکار کمک بگیرید. اگر فن دچار مشکل شود مایکروفر از حالت عادی گرم‌تر می‌شود و احتمالا از کار می‌افتد. اگر پس از پخت‌وپز در ماکروویو، صدای فن را نمی‌شنوید به احتمال زیاد، فن دچار مشکل شده است. خرابی این قطعه می‌تواند ناشی از موتور فن، پره های فن، ترموستات و برد اصلی باشد.

شماره تلفن تعمیر ماکروویو یا ماکروفر در سرویس برتر چه شماره ای می باشد؟

شما می دانید که ماکروویو باید چه هزینه ای داشته باشد، بنابراین باید سقف قیمتی شما باشد. به طور کلی، اگر موارد بالا درست نیست، ماکروویو را خریداری نکنید. به ادامه مقاله بروید تا بفهمیم کدام سوالات را باید بپرسید، از کجا می توانید ماکروفر دست دوم را برای خرید پیدا کنید و چرا باید ماکروفر دست دوم را خریداری کنید. تمام حقوق محفوظ و متعلق به گروه صنایع غذایی سولیکو کاله است. و آنها فقط برای پخت قونبید که ظاهرا تنها ماده ایی است که میشود در مایکرویو قرارداده و در پشت بام و در شرایط آب و هوایی خاص پخت استفاده مینمایند . خوردن سیب زمینی جوانه زده و سبز خطرناک است باید از خوردن آن بپرهیزید. اگر دستگاه شما دارای گارانتی و یا خارج از گارانتی است، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. تجربه استفاده از این اپلیکشن این امکان را به شما می دهد که محتوای تلفن همراه و کامپیوتر خود را با تلویزیون هوشمند سامسونگ به اشتراک بگذارید. آخرین اعلان ها و اخبارهای سامسونگ را از این درگاه دنبال کنید. اگر در حال پخت به دنبال کیفیتی خاص هستید، استفاده از دیگر روش های پخت اختیار بیشتری را به شما می دهد. به دلیل پخته شدن نابرابر غذا، مایکروفر کردن قطعات بزرگ گوشت، معمولا توصیه نمی شود. برخی بخش های گوشت ممکن است نپخته بماند و احتمال بیماری غذایی افزایش پیدا کند. با عرض سلام ، این مشکل باید توسط متخصصی تعمیرات مورد برسی قرار گیرد لطفا جهت عیب یابی با مرکز تماس حاصل فرمایید . اولین برندی که برای شناسایی ارورها انتخاب کرده ایم برند محبوب و پرطرفدار سامسونگ است که خب هر دستگاهی قاعدتا گاهی دچار مشکلات و یا هشدارهایی می شود که بهتر است از آن اطلاع داشته باشیم. اگر جسم سنگینی را در دستگاه قرار دهید و شفت آن دچار مشکل شود دیگر قادر به چرخاندن سینی نیست ، گاهی تکه خوراکی و یا جرم تعمیر ماکروفر در اصفهان ای پی سرویس هم موجب این امر می شود. همچنین اگر صفحه چرخان از قسمتی که به موتور متصل میشود شکستگی دارد پیشنهاد میکنیم تعویض گردد، چون در حالت چرخش مانع ایجاد می کند. گاهی کثیفی زیر این صفحه جمع می گردد، و شما می دانید که چطور باید دستگاه رو تمیز نمایید. این کثیفی می تواند باعث سفت شدن و حرکت نکردن صفحه شده باشد.

چربی زدایی مایکروفر و سولاردام با استفاده از بخار مخصوص

آی پی سرویس اصفهان از جمله مراکز مجازی است که در زمینه تعمیرات این محصول فعالیت دارد. این مرکز دارای کادری حرفه ای بوده و برای این که مشتریان از بابت خرابی دستگاه و نبود ماکروفر در منزل با دردسری مواجه نشوند، خدمات خود را با کیفیت و سرعت بالایی به مشتریان ارائه می کند. در ضمن این مرکز برای این که مخاطبان با نحوه عیب یابی و تعمیر این محصولات آشنا شوند به ارائه آموزش تعمیر ماکروفر بوتان نیز می پردازد. حتما درباره ظروف پلاستیکی شنیده‌اید که قرار دادنشان در مایکروویو باعث آتش‌سوزی یا ذوب شدن ظرف و تولید سموم مضر می‌شود. اما احتمالا هیچوقت به این فکر نکرده‌اید که یه سری از غذاها را هم نباید در مایکروویو قرار داد. اما چرا؟ به نظر می‌رسد برخی مواد غذایی (بله، بعضی از آن‌هایی که هر روز در مایکروویو می‌گذارید) واقعا نباید در مایکروویو گذاشته شوند زیرا سمومی که تولید می‌کنند باعث انفجار و انفجار باعث ایجاد سوختگی می‌شود.

خاموش شدن ناگهانی؛ علت خرابی مایکروویو

ضمنا مایکروفر موجب گرم شدن آشپزخانه نمیشود؛ مانند گرمایی که دیگر وسایل پخت ایجاد می کند . چه زمانی مایکروفر برای اولین بار در پخت غذا استفاده شد مایکروویو در جنگ جهانی دوم به عنوان اساس رادار جهت تشخیص و مکان یابی هواپیماهای دشمن در مسافت های طولانی به کاربرده شد . بعد از آن ، آنها به توانایی چنین کشفی پی بردند و اولین اجاق مایکروفر خانگی را ساختند . تفاوت ماکروفر و ماکروویو در نوع امواج و سیستم گریل آن می باشد . در سولاردام، سیستم پخت مایکروویو وجود دارد اما المنت های نوری نیز به سیستم اضافه گردیده است. وقتی که شما سعی می کنید آنها را فشار دهید، اما تنظیمات مطابق با خواست شما اجرا نمی شود. گاهی همه دکمه ها هم زمان از کار می افتند و بعضی وقت ها فقط چند تا از دکمه ها کار نمی کنند. یک خازن می تواند بر اثر زمان و سایش و استفاده بیش از حد خراب شده باشد. تعویض قفل خراب خیلی آسان است و خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن