ارتش ایالات متحده منبع قدرتمندی برای انتشار گازهای گلخانه ای است

[ad_1] آنی اوبرلینک دانشجوی دانشکده روزنامه نگاری کریگ نیومارک در دانشگاه شهر نیویورک است. این داست

توسط PATRIS-MUSIC در 8 آذر 1400
[ad_1]

آنی اوبرلینک دانشجوی دانشکده روزنامه نگاری کریگ نیومارک در دانشگاه شهر نیویورک است. این داستان در ابتدا در ارائه شده است Nexus Media News، یک سرویس خبری غیرانتفاعی تغییرات آب و هوا.

ارتش ایالات متحده تغییرات آب و هوایی را به عنوان یک تهدید «وجودی» برای امنیت ملی به رسمیت شناخته است که به درگیری ها و مهاجرت های گسترده دامن می زند. در ماه اکتبر، به عنوان بخشی از کل تلاش‌های دولت برای ارزیابی خطرات آب و هوایی، یک طرح انطباق را راه‌اندازی کرد که، از جمله موارد دیگر، به معنای کار در خاورمیانه گرم‌تر و قطب شمال در حال ذوب شدن بود.

اما منتقدان می گویند که برای جلوگیری از تغییرات آب و هوایی به اندازه کافی تلاش نکرده است - و این تا حدی به این دلیل است که لازم نیست میزان آلودگی آن را به اشتراک بگذارد. بر اساس پروژه هزینه های جنگ دانشگاه براون، ارتش ایالات متحده بزرگترین منبع سازمانی انتشار گازهای گلخانه ای در جهان است. (این به رغم کاهش اوج انتشار حدود 85 میلیون تنی در سال 2004 است)

اما، همانطور که محققان و فعالان گلاسکو هفته گذشته در اجلاس آب و هوای سازمان ملل متحد اشاره کردند، دولت ها ملزم به گزارش انتشار گازهای گلخانه ای از ارتش خود نیستند. این به این دلیل است که خلأ موجود در توافقنامه پاریس به دولت ها این اختیار را می دهد که انتشار گازهای گلخانه ای را گزارش کنند. پیش از این، پروتکل کیوتو، تحت فشار دولت ایالات متحده، ارتش را از تعیین اهداف انتشار معاف می کرد.

ما نمی توانیم به رفتار خاصی با ارتش ادامه دهیم. داگ ویر، مدیر تحقیقات و سیاست در رصدخانه درگیری و محیط زیست مستقر در بریتانیا، گفت: این فقط یک بخش آلاینده دیگر است. آنها در گذار به بی طرفی کربن بسیار عقب هستند زیرا آنها برای مدت طولانی از این نوع انحصار برخوردار بوده اند.

دیده بان منازعات و محیط زیست در اوایل سال جاری طوماری را راه اندازی کرد که در آن از ارتش خواست مکانیسم های گزارش دهی شفاف تری را معرفی کند و دولت ها اهداف معناداری را تعیین کنند. بیش از 100 سازمان بین المللی از جمله عفو بین الملل این طومار را امضا کرده اند. گروه های صلح مانند World Beyond War و CODEPINK چنین خواسته هایی را منتشر می کنند.

ویر گفت: «اگر شما یک COP را در 12 ماه گذشته راه‌اندازی کنید، تفاوت در نحوه نگرش به این موضوع اندازه‌گیری انتشار گازهای گلخانه‌ای نه تنها توسط ارتش، بلکه توسط رسانه‌ها نیز یک تغییر کامل دریایی است.

برخی از کسانی که خواهان تغییر هستند کهنه سربازان آمریکایی هستند.

جیمز راین پس از کالج به خدمت سربازی رفت و در اوایل دهه 1970 در آلمان غربی مستقر شد. او بعداً به مدرسه بازگشت، دکترای زمین شناسی گرفت و چند دهه بعد را صرف مطالعه تغییرات آب و هوا کرد.

او در سال 2005 به دلیل مخالفت با جنگ عراق به کهنه سربازان صلح پیوست، اما اخیراً شروع به پیوند دادن دوران خدمت خود در ارتش به نگرانی های خود در مورد تغییرات آب و هوایی کرد. "در پایان، مردم این کار را انجام خواهند داد [realize] او گفت: «ما نمی توانیم با تغییرات آب و هوایی مبارزه کنیم و این ارتش بزرگ را داشته باشیم.

بودجه امسال پنتاگون را ملزم می کند که در مورد انتشار گازهای گلخانه ای در 10 سال گذشته گزارش دهد. وزارتخانه ضرب الاجل ماه جولای را از دست داد.

طبق گفته Scientists for Global Responsibility (SGR)، ارتش جهانی مسئول حدود 6 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای در جهان است. ارتش ایالات متحده با بودجه 760 میلیارد دلاری برای سال 2022، پیشرو در انتشار گازهای گلخانه ای است. پروژه هزینه های جنگ تخمین می زند که در سال 2020، 51 میلیون تن دی اکسید کربن منتشر کرد - بیشتر از انتشار بیشتر کشورها. بیشتر این انتشارات ناشی از استفاده از سوخت و نگهداری بیش از نیم میلیون ساختمان است.

این ارقام تنها برآوردی بر اساس داده های موجود در دسترس عموم از وزارت نیرو و سوابق خرید سوخت فله است. بر اساس تجزیه و تحلیل دانشگاه براون، آنها نشان می دهند که بیشترین سهم انتشار گازهای گلخانه ای نظامی از سوخت و نیروگاه ها حاصل می شود. (تحلیل SGR، که او هفته گذشته در گلاسکو ارائه کرد، از داده های بریتانیا استخراج شد و شامل انتشار غیرمستقیم از "زنجیره ارزش" بود که این رقم را به طور قابل توجهی بالاتر از 205 میلیون تن می رساند.)

وزارت دفاع به طور منظم در مورد سهم خود در تغییرات آب و هوایی گزارش نمی دهد، اگرچه ممکن است تغییر کند. بودجه امسال پنتاگون را ملزم می کند که در مورد انتشار گازهای گلخانه ای در ده سال گذشته گزارش دهد. وزارتخانه ضرب الاجل ماه جولای را از دست داد.

نتا کرافورد، دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه بوستون و نویسنده گزارش هزینه‌های جنگ، می‌گوید: «در یک دموکراسی، برای تصمیم‌گیری آگاهانه نیاز به اطلاعات داریم. عمل این است که مؤسسه پاسخگو باشد و سیاستگذاران و ذینفعان بتوانند ایده هایی ارائه دهند که می تواند به نتیجه بهتر کمک کند.»

او گفت ارتش که در 17 سال گذشته انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش داده است، می تواند با ادامه استخراج زغال سنگ، تعطیلی تاسیسات کم استفاده و تجدید نظر در برخی عملیات های ایالات متحده کاهش بیشتری داشته باشد.

"به فرماندهی مرکزی نگاه کنید - آیا ما به یک ناو هواپیمابر در آنجا 24/7، 12 ماه در سال نیاز داریم؟ او گفت. می‌توانید دستورات و تمرین‌های آن‌ها را مرور کنید و از خود بپرسید، چه چیزی را می‌توان به طور کلی کاهش داد یا حذف کرد و همچنان محافظت کرد؟

کاتلین هیکس معاون وزیر دفاع آمریکا در سخنرانی در دانشگاه ایالتی وین در دیترویت در ماه نوامبر گفت که کاخ سفید هدفی را برای وزارت دفاع تعیین کرده است که تا سال 2050 انتشار گازهای گلخانه ای را به صفر برساند و پنتاگون در حال توسعه یک طرح پایداری است. کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و تمرکز بر توسعه "خودروهای غیر تاکتیکی آلایندگی صفر". وی افزود: ما همچنین می دانیم که باید مصرف انرژی را در وسایل نقلیه تاکتیکی خود بهینه کنیم.

همچنین در ماه نوامبر، نماینده باربارا لی (دی - کالیفرنیا) قطعنامه ای ارائه کرد که در آن از وزارت دفاع خواست تا گزارشی در مورد انتشار گازهای گلخانه ای منتشر کند، اهداف سالانه "روشن" را برای کاهش انتشارات تعیین کند و متعهد به "گزارش های تایید شده دقیق، شفاف و مستقل" شود. از انتشارات. این قطعنامه که توسط قانونگذاران مترقی و گروه هایی مانند کهنه سربازان صلح راین تأیید شده است، همچنین از نسخه مجلس نمایندگان از مجوز دفاع ملی 2022 حمایت می کند که از وزارت دفاع می خواهد گازهای گلخانه ای را در راستای اهداف 1 کاهش دهد. ، 5 درجه سانتیگراد.

ناتو، بزرگترین اتحاد امنیتی جهان، همچنین نشان داده است که تغییرات آب و هوایی را جدی‌تر می‌گیرد. او هفته گذشته رهبر خود، ینس استولتنبرگ، دبیر کل سازمان ملل را برای اولین بار در تاریخ 26 ساله این کنفرانس به کنفرانس آب و هوای سازمان ملل فرستاد. در نشستی در ماه ژوئن، رهبران ناتو در مورد تعیین یک هدف برای تولید گازهای گلخانه ای خالص برای نیروهای مسلح تا سال 2050 بحث کردند و از استولتنبرگ دعوت کردند تا امکان سنجی دستیابی به این هدف را ارزیابی کند. ناتو همچنین اولین برنامه اقدام خود را در مورد تغییرات آب و هوا و امنیت در ماه ژوئن منتشر کرد.

ویر گفت در حالی که آمادگی پنتاگون و ناتو برای خطرات تغییرات آب و هوایی مهم است، این برنامه ها نمی توانند جایگزین تعهدات جدی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و افزایش شفافیت شوند. «تا زمانی که آنچه در حال پخش است تأیید نشود، هیچ فشار سیاسی یا اجتماعی روی آن نخواهد بود [world leaders] او گفت که واقعاً تغییر کند و به سمت کاهش های معنادار حرکت کند.

ویر و همکارانش اخیراً ushtarakemissions.org را راه‌اندازی کردند، ابزاری که گزارش‌های انتشار داوطلبانه نیروهای مسلح جهان را خلاصه می‌کند. ویر گفت که هدف او این است که نشان دهد میزان کمی از انتشار گازهای گلخانه‌ای نظامی افشا شده است - و دولت‌ها را برای شفاف‌تر شدن تشویق کند.

ریچارد کید، معاون دستیار وزیر دفاع در امور محیط زیست و پایداری انرژی، در ایمیلی به Nexus Media News که وزارت دفاع متعهد به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از تاسیسات، ساختمان ها، وسایل نقلیه غیرتاکتیکی و تولید برق است و برای افزایش بهره وری انرژی پلت فرم های عملیاتی تلاش خواهد کرد.

اما وی افزود: "این وزارتخانه با هر ایده "جیره بندی" سوخت در عملیات های رزمی مخالف است - چنین ایده ای قابل اجرا نیست و هیچ کشوری برای از دست دادن جنگ در سوخت صرفه جویی نخواهد کرد.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب