یاهو ورزشی' 25 زیر 25: که شماره 1?

MVPs. All-Stars. طلا مدال آوران. قهرمانان. بالاترین سطح ورزش جهان هستند که توسط ورزشکاران جوان به همان اندازه

توسط PATRIS-MUSIC در 3 خرداد 1399

MVPs. All-Stars. طلا مدال آوران. قهرمانان. بالاترین سطح ورزش جهان هستند که توسط ورزشکاران جوان به همان اندازه به عنوان هر زمان در تاریخ است. با اکثر ورزشکاران هنوز کنار وقایع کنونی ما فکر آن را هم خوب به یک گام به عقب و قدردانی از بهترین های در حال ظهور استعدادهای ورزشی جهان ارائه کرده است. یاهو ورزشی کارکنان رای دادند یک سوال اساسی: "که زیر 25 ورزشکاران ما هیجان زده برای دیدن یک بار ورزش می آیند؟" وجود دارد راه های بی شماری برای پاسخ به این سوال. برخی را به شدت وزن یک ورزشکار زمان, رزومه کاری, در حالی که دیگران را نگاه کنید بیشتر در آینده بالقوه است. ستاره قدرت در اشکال مختلف می آید و این است که چگونه کارکنان ما آن را دیدم تکان دادن ،

دیدن بقیه رتبه بندی ما:

25-21

20-16

15-11

10-6

محترم اشاره - پیش از اینکه به بالا 5 در اینجا ورزشکاران — در هیچ منظور خاص — که فقط از دست رفته در 25 زیر 25:

بن سیمونز Caeleb Dressel, Devin هانی, Ashleigh های انجام Kyler موری مسیحی کلمن صوفیه Kenin, Edmen Shahbazyan رز Lavelle (که فقط از دست رفته سن cut-off).

نیز وجود دارد یک گروه ویژه از ورزشکاران ما فکر می کنیم خواهد ساخت لیست مثل این قبل از اینکه طولانی است.

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

لوکا Doncic نمی بازی بسکتبال کالج در ایالات متحده است. بسیاری در اینجا می دانستند بسیار کمی در مورد او به محض ورود خود را به لیگ سال گذشته است.

در عین حال فقط در یک فصل و نیم Doncic بیش از تبدیل خود را به یک نام خانگی — است و به خوبی در راه خود را به عنوان یک سوپراستار واقعی در NBA.

Doncic نمی از دست ضرب و شتم هنگام ورود به لیگ درآمد NBA Rookie جایزه سال تنها یک فصل پس از این ادعا EuroLeague MVP افتخارات و برنده یک قهرمانی با رئال مادرید در 19. او تنها بهبود یافته است که مراسم تحلیف فصل بیش از حد و به طور متوسط 28.7 امتیاز 9.3 ریباند و 8.7 کمک قبل از NBA معلق بازی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

21 ساله بریده 22 گانه-دو کار خود را در ماه مارس تنظیم Mavericks حق رای دادن رکورد فقط در 122 بازی. Doncic 14 این فصل به تنهایی بیش از حد بسیاری در لیگ. تعداد بسیار کمی از تیم های همیشه می توانید پیدا کردن یک جواب برای او بر روی زمین و به طور مداوم در حال سقوط قربانی به سحر و جادو او به ارمغان می آورد به بازی در هر شب.

او به همراه همکار اروپایی ستاره Kristaps Porzingis بودند به خوبی در راه خود را به رهبری ماوریکس به postseason برای اولین بار در چهار سال — جایگزینی مناسب برای Dirk Nowitzki در دالاس.

ماوریکس صاحب علامت کوبا است که قطعه کامل برای ساخت آینده از حق رای دادن خود را در اختیار او و باید بدون موضوع, گرفتن, Dallas, بازگشت به بالای بسکتبال جهان است. و اگر چیزهایی که به خاطر روند راه آنها کوبا به راحتی می تواند در آینده چهره NBA در دست خود را بیش از حد.

Doncic در حال حاضر ثابت شده او را که خوب است. - رایان جوان

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

از نظر برق فراهم می کند که بیش از صهیون ؟ اولین بازی خود را با تاخیر بود و حجم نمونه کوچک است اما اعتماد به نفس در توانایی های خود را برای تحویل به هیچ یک دوم است — یا شاید دوم به پاتریک Mahomes هنگامی که ما متوجه صهیون را در اوایل بازی بودند هیچ اتفاق.

آن بوده است که فقط در 19 بازی اما با دیدن او احساس می کند مانند یک رویداد که اگر ما در حال تماشای Loch Ness monster به زندگی می آیند. او الهام بخش تخیل در پیش بینی های بعدی خود را feat آیا او راند و خود را بیش از یک مدافع به لبه یا والیبال خوشه یک شات به ردیف دوم. دومین جهش هستند سریعتر و بیشتر صاعقه وار از اول داشتن یک توانایی عجیبی برای رسیدن به توپ قبل از مخالفت بازیکنان می توانند پنجه های خود را در نزدیکی آن است.

او مانند یک ناهنجاری در یک بازی است که روند دورتر از سبد ویلیامسون یک آهنربا را به لبه و او را به چالش بسکتبال محیط گرا معمولی است.

به یاد داشته باشید زمانی که او کوچک بود, مدرسه, چشم انداز, انجام بیش از شاهکارهای هیچ ستاره آموزان بالا و با الهام از حد شک ترس? او resoundingly پاسخ هر سوال در مورد توانایی های خود را و در حال حاضر او می داند که چگونه به سرگرم کند. او می تواند بررسی جمعیت و درک آن انتظار دارد که او را برای قرار دادن در یک نمایش و ارائه آن مفرد لحظه.

او به ارمغان می آورد و آن که بدان معنی است که او دارای گیری از NBA سفیر به حمل لیگ پرچم را در دهه آینده. چه کسی می داند که اگر کار خود را ساخته شده است به صورت دراز مدت و یا اگر او می تواند یک ابرنواختر طراحی شده را به تصرف ما فقط برای یک دوره کوتاه?

اما آن است که آن خواهید بود به یاد ماندنی و فراموش نشدنی است. - Vincent حسن نیت

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

3. Lamar جکسون

"بد نیست برای در حال اجرا است."

با کسانی که در حال حاضر معروف کلمات زیر یک هفته 1 evisceration از Miami Dolphins, Lamar جکسون با ارسال یک پیام به جهان فوتبال: او به یاد می آورد.

همه کسانی که نگرانی در مورد بازوی خود را. تمام کسانی که پیشنهادات او باید با در نظر گرفتن موقعیت دیگری. همه کسانی که موفق به دیدن چگونه یکی از پویا ترین ورزشکاران در تاریخ فوتبال کالج احتمالا موفق در سطح حرفه ای. این همه سوخت برای یک مرد در مورد به NFL توسط طوفان.

با بهره از حقیقت داستان Lamar جکسون روشن است. او یک نابغه فوتبال نه فقط نوع ما استفاده می شود برای دیدن در کارفرمایی.

در 21 جکسون یکی از جوانترین شروع quarterbacks در NFL در طول تاریخ خود rookie سال است. با وجود بازی در یک جرم قبلا طراحی شده برای جو Flacco Jackson بی سر و صدا و کارآمد به عنوان یک رهگذر در حالی که پاهای خود را اسیر سرفصل. او خام اما هیچ 21 ساله NFL quarterback هرگز نمی خام شده است. جکسون فقط به حال آن برگزار شد و آن را در برابر او بیش از دیگران به هر دلیلی.

با تنها یک سال بیشتر از ادویه و جرم ساخته شده در اطراف استعدادهای خود جکسون را در این زمینه در سال گذشته و به پایان رسید تا منجر NFL در عبور touchdowns در حالی که پیشرو کلاغ به یک 14-2 رکورد. آه و باد دور مایکل ویک QB عجله رکورد بیش از حد.

هر هفته Jackson ارسال شده جدید برجسته صدر توسط "او را شکست مچ پا خود را!" چرخش حرکت می کند که مجموعه ای NFL توییتر به آتش کشیده. آن همه به پایان رسید و در دوم به اتفاق آراء جایزه MVP در NFL تاریخ است.

جکسون هنوز به نشان می دهد او می تواند دریافت بیش حذفی قوز, اما آن را سخت به هیجان زده در مورد یک MVP که ممکن است فقط گرفتن آغاز شده است. - جک بائر

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

2. سیمون Biles

تصور کنید که 23 سال در نظر گرفته و بهترین در تاریخ ورزش خود را. ورزش ژیمناستیک است که در آن هر چیزی گذشته 19 است که معمولا در نظر گرفته شده اما سیمون Biles دوخته شده است تا بز عنوان در عصری که بسیاری از ما هنوز در تلاش برای کشف کردن آنچه که ما در. یا حداقل چیزی است که ما در.

این باور نکردنی به فکر می کنم وجود قدرت بسیار در چنین کوچک (4-پا-8) قاب و که آن را ممکن است برای انجام برخی از چیزهایی که Biles می کند. اما آنچه باعث می شود او استثنایی است که او می تواند انجام این کارها با چنین فضل. او دارای شهامت و بی باکی و تمایل به فشار ژیمناستیک به سطوح جدید است — او تا چهار مهارت پس از او به نام معنی او بود که برای اولین بار با موفقیت کامل آنها را در یک رقابت اصلی و بسیار پیچیده دیگران نیست و در عین حال قادر به انجام آنها را در یک دیدار.

Biles شد یک ژیمناست شانس بعد از او مراقبت روز و در زمان سفر زمینه به یک سالن ورزش های محلی و صاحب زمان اطلاع از توانایی های طبیعی خود را. آن شده اند که غیر ممکن است برای پیش بینی آنچه که او می خواهم تبدیل شده اما: او یک عضو ارشد تیم ملی در سن 16 سالگی و پس از پاییز گذشته عملکرد در مسابقات جهانی او در حال حاضر دارای 25 مدال در این رویداد بیش از هر ژیمناست در تاریخ است.

پس از او tour de force در سال 2016 ریو بازی های المپیک, Biles تبدیل به یک حمایت و رسانه های اجتماعی عزیزم رو با موفقیت و لبخند بزرگ. - Shalise Manza جوان

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

1. پاتریک Mahomes

ما نمی دانم زیادی در مورد پاتریک Mahomes زمانی که او تدوین شد در سال 2017. او خام در یک پاس پسند جرم در Texas Tech. او رفت و 10 در پیش نویس دوم کارفرمایی انتخاب — شیکاگو خرس هرگز زندگی می کنند پایین چیدن Mitchell Trubisky دوم به طور کلی — و یکی را انتخاب کنید پس از گیرنده جان راس رفت و به Cincinnati Bengals. Mahomes به وضوح به حال بالقوه, اما هیچ کس نمی دانست او می تواند یک ستاره.

سه سال بعد او را بزرگترین ورزشکار در ورزش های زیر 25 سال است.

Mahomes چک هر صورت "از لیگ" جعبه. او را سرد و در عین حال قادر به در خنده خود را که آیا آن را Kermit the Frog صدا و یا قرار دادن سس گوجه فرنگی بر روی همه چیز. او عاقلانه فراتر از سال خود را با تشکر به رشد به عنوان پسر یک لیگ پارچ. او فورا قابل تشخیص در یک ورزش است که خود را پنهان ستاره ها در کلاه. آه و او شادی به تماشای با توپ خود را بازو و بدون نگاه می گذرد.

او را به بهترین سه سال برای شروع یک حرفه ای در NFL تاریخچه و او حتی شروع فصل اول خود را. Mahomes در حال حاضر دارای یک 5,000-حیاط 50-touchdown فصل به طور منظم فصل MVP و یک سوپر باول MVP پس از او به پایان رسید Kansas City Chiefs' 50-سال سوپر باول خشکسالی است. وجود دارد هیچ دلیلی برای باور او نمی تواند برنده بسیاری از MVPs سرب اشراف به مطلب فوق العاده کاسه و در نهایت به عنوان یکی از بزرگترین quarterbacks تا کنون.

Mahomes تنظیم شده است تا خود را به امریکا محبوب ترین ورزش برای دهه آینده دیگر به عنوان نادر ورزشکار است که عملا غیر ممکن است برای دوست نداشتن. او کامل بازیکن به مشعل پس از تام برادی-Peyton Manning-Drew Brees عصر و رهبری NFL به یک عصر جدید است. - فرانک شوابtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب