آنچه رانندگان گفت: پس از همه ستاره مسابقه در بریستول

تعقیب Elliott — برنده: "من می توانم آن را باور نمی کند. چه شب بهتر به طرفداران بازگشت از امشب – خانواده بسیار

توسط PATRIS-MUSIC در 26 تیر 1399

تعقیب Elliott — برنده: "من می توانم آن را باور نمی کند. چه شب بهتر به طرفداران بازگشت از امشب – خانواده بسیار جذاب هستند. وجود دارد هیچ چیز مانند بریستول. وجود دارد هیچ چیز مانند چراغ در اینجا. وجود دارد هیچ چیز مانند مسابقه اینجا. من هرگز برنده در اینجا – آنچه که یک مسابقه به آن را انجام دهد. فقط واقعا افتخار تیم ما امشب و بازگشت. ما تا به حال واقعا دشوار از چند هفته و فقط احساس می کردم که ما تا به حال نوع بدست کردن پایگاه و من احساس مثل من در تلاش بود. فقط سعی به ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد در این هفته و آمد کردن و قرار دادن در یک عملکرد عالی – ماشین بزرگ. فقط می توانم با تشکر از همه همکاران ما به اندازه کافی هر کسی که باعث این اتفاق می افتد. تمام کسانی که شماره 9 کلاه و تی شرت در غرفه – دوست دارم به آن را ببینید."

Kyle Busch — 2 به پایان رسید: "به نظر می رسید مانند ما فرو رفته در 10th بسیاری از امشب و پس از آن چند تنظیمات واقعا به ما کمک کرد. آدم (Stevens, خدمه ارشد) انجام یک کار بزرگ کمک به خودرو و ساخت آن بهتر است. من خوب راه اندازی مجدد. من فکر می کنم من از 12th تمام راه را تا پنجم به طوری که یک جایزه بزرگ برای ما گرفتن که در مسیر و موقعیت. به طور کلی فقط باید به مبارزه نگه دارید."

کوین Hoffman — 3 به پایان رسید: "وجود دارد یک زن و شوهر دور وجود دارد که من تا به حال به صرف زمان کمی بیشتر در ترافیک از من نیاز به به عقب بر گردیم به جلو اما ما Busch, نور, اپل, فورد موستانگ بچه ها انجام یک کار خوب. من فکر می کنم که مناسب بود تماس بگیرید. که تنها شانس ماست. ما نمی جاوا ضرب و شتم (تعقیب الیوت) که در آن نشسته بودیم در همان لاستیک پس از آن همه آمد به گرفتن گذشته این خودرو برای اولین بار زن و شوهر, دور, اما در پایان, آن را قطعا یک خط. بسیار متفاوت از من فکر کردم آن تو بود."

Brad Keselowski — 4 به پایان رسید: "ما تا به حال یک جامد شب در ما تخفیف تایر فورد و استراتژی بزرگ با جرمی Bullins. (تعقیب الیوت) غالب بود اما ما به او همه ما بود."

دنی Hamlin به پایان رسید 5: "ما شروع به در عقب و ما فقط باید یک تعادل بزرگ برای شروع است. به طور کلی فقط رنده شده را در آن. نه فقط به اندازه کافی زمان. 140 دور در اطراف در اینجا می رود واقعی سریع و به اندازه کافی هشدار به نوع اجازه دهید ما وجود دارد. آن زمان 140 دور به حرکت تا 10 نقاط به طوری که همه ما بود."

رایان Blaney — 6 به پایان رسید: "ما موفق به پیروزی در مرحله 1 جنگیدند اما یک شرط بیشتر از مسابقه. من باید بازمی گردد در پایان مرحله 2 بود اما یک رویداد سرگرم کننده و خوشحالم که هواداران پشت در می ایستد در بریستول امشب. ما آماده خواهید بود برای رفتن به مسابقه برای رئال در روز یکشنبه در تگزاس است."

جوی afton wagner — به پایان رسید 7: "ما مبارزه دست زدن به کمی امشب و واقعا بیت بودند با تعجب به مرحله نهایی رفتن احتیاط رایگان. بزرگ گودال متوقف می شود در جاده گودال تمام شب از پوسته-Pennzoil خدمه. ما نقاط به دست آورده در هر توقف; بچه ها چراغ."

الکس بومن به پایان رسید 8: "نه به طور کامل شب ما می خواستیم به خصوص پس از شروع به جلو. خسته کننده برای رفتن به عقب وجود دارد. من واقعا خوشحال با ما تنظیمات نهایی وجود دارد در پایان. ما در آغاز راه بیش از حد شل به گوشه و تلاش برای به دست آوردن هر گونه عقب گرفتن در ماشین. در طی دو متوقف می شود ما ساخته خروج بدتر به جای کمک به ورود. در آخرین توقف ما را تغییر داد تا آنچه ما انجام شد و واقعا کمک کرد ماشین. برای آخرین بار 15 دور ما فقط به خاک سپرده شد وجود دارد در تلاش برای عبور از بچه ها. برای بازگشت به هشتم واقعا خوب بود. این به ما یک نوت بوک خوب برای زمانی که ما آمده ایم پشت در پلی آف. زد از دور اما تبریک به تعقیب (الیوت) و بچه ها به پیروزی است."

Aric Almirola به پایان رسید 9: "کار بزرگ به همه ما بچه ها. ما قطعا مستحق بود در این مسابقه امروز. ما آموخته است که برخی از چیزهایی که امروز. نمی توانید صبر کنید برای دریافت به تگزاس در این آخر هفته و ادامه حرکت به ما یک پیروزی است."

ویلیام بایرون به پایان رسید 12th: "من تا به حال سرگرم کننده در همه ستاره مسابقه امشب است. نبود در نتیجه ما برای امیدوار. عالی بود واقعا برای دیدن طرفداران را بیش از حد است که اضافه شدن یک سطح کاملا جدید از هیجان است. به تگزاس است."

کول کاستر — 16 به پایان رسید: "من بسیار پمپ که من کردم برای اجرای اول من همه ستاره مسابقه. نبود شب که ما می خواستیم هر چند برای ما Haastooling.com/Autodesk Fusion. ما نمی تواند دریافت یک دسته در آن است. این آهنگ به نظر می رسید به تغییر از بهار مسابقه. ما را در حرکت به تگزاس است."

مت Kenseth – 18 به پایان رسید: "آن شب سختی برای ما است. ما فقط نمی تواند تعادل که در آن ما نیاز به آن را به. ما ماشین دست زدن به بهتر در اواخر مسابقه اما با چنین کوتاه مسابقه که نیست به ما کمک بیش از حد. آن را همیشه سرگرم کننده را به مسابقه در بریستول, فقط آرزو می کنم ما می تواند بوده ام رقابتی تر است."

آنچه رانندگان گفت: پس از همه ستاره مسابقه در بریستول در ابتدا در ظاهر NBCSports.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن