چه کالج فوتبال نیاز به یک فصل

وجود دارد در حال رشد اشتها در کالج های ورزشی جهان اخبار مثبت. اردوگاه های آموزشی آتن در ایالت میشیگان و آریزون

توسط PATRIS-MUSIC در 9 مرداد 1399

وجود دارد در حال رشد اشتها در کالج های ورزشی جهان اخبار مثبت. اردوگاه های آموزشی آتن در ایالت میشیگان و آریزونا همراه با غم انگیز اجمالی سازمان ملل متحد حباب آینده ارائه شده توسط MLB باید بازیگران پال بیش از فوتبال کالج را در آینده نزدیک است.

در هفته آینده برخی جهت است که انتظار می رود از 12 و در ثانیه است که باید نمودار کوتاه مدت دوره کالج فوتبال (ACC اعلام کرد خود را برنامه جمعه). در حال حاضر تنها استراتژی وحدت کالج, ورزشی است که انتظار و امید.

بنابراین ما به عنوان چپ برای دیدن یک مسیر رو به جلو در فوتبال کالج, واقعی ترین منبع خوشبینی می آید از یک مکان ساده – تست. بحث به هر کالج, مدیر, و آنها می گویند که واقعی ترین راه به کالج فوتبال در حال بازی در برخی از نقطه در سال تحصیلی آینده – یا پاییز و یا بهار می آید از در دسترس بودن سریع و دقیق و مقرون به صرفه تست است که اداره می شود اغلب در طول ورزش.

"من فکر می کنم که کلید به فصل فوتبال در حال رفتن به توانایی ما برای تست و آزمایش به طور منظم" وست ویرجینیا جمهور گوردون هی گفته ورزشی یاهو در یک مصاحبه تلفنی. "و همچنین مطمئن است که ما باید پیشرفته ترین تست ممکن است."

می توانید تست ذخیره 2020-21 فوتبال کالج فصل ؟ که نامشخص است اما از آن باقی مانده به این امید که مدیران ورزشی و روسای جمهور و کارشناسان پزشکی چسبیده به عنوان خبر بد شمع در اطراف ورزشی چشم انداز و ناشناخته متغیر از دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه هنوز بافندگی را به عنوان یک زمین لرزه اختلال.

سریع تست پاسخ در حال حاضر در دسترس به سادگی به اندازه کافی خوب نیست. گرگ استوارت مدیر پزشکی ورزشی در Tulane می گوید: آزمایش آنتی ژن موجود در حال حاضر تنها 60 تا 70 درصد دقیق است.

"وجود ندارد رفتن به یکی [موجود] برای پاییز گفت:" استوارت, رئیس پزشکی گروه مشورتی برای آمریکا کنفرانس ورزشی. "وجود دارد برخی از مسائل وجود دارد که آنها در حال کار بر روی. چیزی که قابل اعتماد است که به اندازه کافی سریع."

تست مسائل برای دو و میدانی شده اند تأکید توسط مارپیچی از Miami Marlins این هفته است. بازیکنان در حال آزمایش هر روز دیگر در MLB و این ثابت نمی کند به اندازه کافی برای جلوگیری از برک آوت با خرید اینترنتی که ناهمواری از طریق ورزش است. کالج ها NCAA-توصیه می شود هفته تست از جمله تست هایی که در حال گرفتن روز به بازگشت.

A detailed view of the 2020 logo is seen on the jersey of a Clemson Tigers player prior to the College Football Playoff title game between Clemson and LSU. (Chris Graythen/Getty Images)
یک نمای تفصیلی از سال 2020 لوگو دیده می شود در نیوجرسی از یک Clemson Tigers بازیکن قبل از کالج فوتبال حذفی عنوان بازی بین کلمسون و LSU. (کریس Graythen/گتی ایماژ)

در اینجا سناریو ارائه می دهد که مدیران ورزشی و مربیان امید: روزانه آزمون پس از ورود هر بازیکن از کارمندان و کارکنان پشتیبانی ورود به فوتبال تسهیلات. در حالی که آن را ایمن, این می تواند شدید بهبود و به لحاظ نظری می تواند تغییر برخی از گران قرنطینه پروتکلهای جوراب توری, جوراب ورزش است.

متاسفانه این تکنولوژی وجود ندارد و در عین حال. "مسئله می آید در عدم دقت" استوارت گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "اگر شما تا به حال مثبت کاذب می تواند با آن زندگی می کنند. این منفی کاذب."

فلوریدا مدیر ورزشی اسکات Stricklin شده است را تشویق کرد تا کنون توسط آنچه او دیده می شود از لیگ برتر و مراحل اولیه NBA حباب. او هنوز هم امیدوار است که فوتبال کالج می تواند در پیوستن به آنها را در بازی میان یک بیماری همه گیر.

"تست و گرفتن اسلحه ما در اطراف ردیابی پروتکل ها دو چیز است که باید به نمیفهمد اگر ما در حال رفتن به بازی در این پاییز" Stricklin گفت. "شده است وجود دارد برخی از نشانه های دلگرم کننده اگر ما می توانید دریافت حق تست سیستم."

وجود دارد می ترکد از خوش بینی در میان تمام تاریکی سرفصل. را تولان برای مثال آن است که تجویز بیش از 2.300 COVID آزمون پس از بازگشت ورزشکاران وجود دارد در ژوئن 15. پس از اولیه بازگشت 1.7 درصد تست مثبت است. که تعداد آغشته به طور قابل توجهی پس به عنوان Tulane آزمایش قرار گرفته است و دو بار در هفته و تنها تا به حال سه مثبت در میان ورزشکاران و کارکنان.

که تست تعهد دو NCAA دستورالعمل و بیش از بسیاری از مدارس در قدرت پنج. آن را به خصوص قابل توجه به دلیل Tulane است که در آمریکا کنفرانس ورزشی فاقد منابع مالی از قدرت پنج و مدارس و در عین حال در حال حاضر پرداخت می شود حدود 170,000 به آزمون خود ورزشکاران و کارکنان.

"تست بدیهی است که نمی جلوگیری از ویروسی شدن داخل حباب" تولان مدیر ورزشی Troy Dannen گفت. "این رفتن به شناسایی هنگامی که این ویروس می شود در داخل حباب و به شما توانایی برای مهار آن به بهترین شما می توانید."

زمانی که کنفرانس تصمیم گرفت اجازه می دهد تا ورزشکاران و برگشت در محوطه دانشگاه در ماه ژوئن آنها را بدون هیچ گونه انتظار است که این ویروس را قادر به rip کردن از طریق این کشور به طور قابل توجهی که این ماه گذشته است. آنها نیز برگزار می شود اعتقاد به این که تست تکنولوژی خواهد بود بیشتر همراه است.

یک ماده ساخته شده است که دور را در کالج رئیس جمهور محافل در هفته های اخیر بود که از واشنگتن پست. آن اعلام کرد: "سریع و کم هزینه بزاق آزمون می آیند."

نیویورک تایمز گزارش داد که سه شرکت و برخی از آزمایشگاههای تحقیقاتی "در اواخر مرحله از" آسان به استفاده از COVID-19 آزمون است که می تواند تجویز روزانه. (آنها می خواهم هزینه کمتر از 5 دلار در هر روز است که تبدیل جامعه کمک به دانش آموزان رفتن به کلاس ها و آمریکایی ها بازگشت به کار.)

با توجه به یک کالج, رئیس جمهور, سریع تست بزاق می تواند یک پاسخ هنگامی که تبدیل شدن آنها به بیشتر قابل اعتماد است.

"تا زمانی که آنها دقیق تر و قابل اعتماد و همه آنها را در روز بازی وجود دارد احتمال بسیار بهتر از آن اتفاق می افتد [برای این فصل] از واکسن. من با اعتماد به نفس [تست سریع] در حال رفتن به اتفاق می افتد. من فقط نمی دانم چه زمانی."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de