سازمان دیده بان رزمندگان' اندرو ویگینز آتش گرفتن را 17 3-اشاره گر در یک ردیف

اگر یک منطقه از هر بازیکن بازی است که باید برای بهبود رزمندگان به مشروع شانس در برنده شدن در مسابقات قهرمانی N

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

اگر یک منطقه از هر بازیکن بازی است که باید برای بهبود رزمندگان به مشروع شانس در برنده شدن در مسابقات قهرمانی NBA در فصل آینده اندرو ویگینز' 3-نقطه تیراندازی ممکن است کیک. سابق شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب خواهد بود احاطه شده توسط استعداد تر و به مراتب بیشتر از فاصله بیش از هر زمان دیگر در او هنوز جوان حرفه ای. سوال این است که اگر او قادر خواهید بود به استفاده از آن.

Wiggins یک حرفه ای 33.2 درصد تیرانداز از 3 نقطه زمین است و هرگز شات بهتر از 35.6 درصد از فراتر از قوس در هر فصل است. او 33.9 درصد از راه دور پس از آمدن به گلدن استیت در یک midseason تجارت هر چند او تبدیل 11 از اولین 23 3-نقطه تلاش است.

اولیه که پست-تجارت پشت سر هم بود و زیرچشمی نگاه کردن به Wiggins' وسوسه انگیزی بالقوه است. او بینهایت ورزشی و پیاده روی 20 امتیاز اما به برداشتن قدم بعدی در توسعه و او شما نیاز به تبدیل شدن به بیشتر سازگار با محیط تیرانداز.

چگونه است که این برای ثبات:

[مرتبط: چرا Paschall اعتماد به نفس او را تحت تاثیر با وجود نقش کمتری]

17 در یک ردیف. اعطا تیراندازی است که بسیار ساده تر و بدون هر گونه مدافعان پرواز در شما اما همانطور که قبلا ذکر شد Wiggins مورد برای لذت بردن از بیشتر فاصله از او تا به حال با تجربه در سطح حرفه ای. او به احتمال زیاد تلاش به مراتب بیشتر مجموعه 3s از همیشه قبل از و آن را به نظر می رسد او بیش از قادر به ضربه زدن آن را.

Wiggins معتاد را به که بسیاری از جهش به عنوان یک محیط تیرانداز به طلایی دولت جرم به سطح دیگری. این یک فرایند مداوم اما رزمندگان طرفداران باید هیجان اولیه باز می گرداند.

[RUNNIN' پخش پادکست: گوش دادن به آخرین قسمت]

سازمان دیده بان رزمندگان' اندرو ویگینز آتش گرفتن را 17 3-اشاره گر در یک ردیف در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب