UFC 251: Dana White انتقاد بد قضاوت' پس از Volkanovski لبه هالووی

UFC رئیس دانا سفید متعهد به "سفت کردن ما ب و قضات" پس از بیان bemusement در الکساندر Volkanovski به عنوان ورزش

توسط PATRIS-MUSIC در 22 تیر 1399

UFC رئیس دانا سفید متعهد به "سفت کردن ما ب و قضات" پس از بیان bemusement در الکساندر Volkanovski به عنوان ورزشکار پروزن برنده بیش از حداکثر هالووی.

Volkanovski مبارزه برای اولین بار موفق دفاع از کمربند خود eking یک تقسیم-تصمیم گیری پیروزی دومین پیروزی بر قهرمان سابق هالووی.

هر سه قضات اعطا هالووی دو دور اول قبل از Volkanowski آیا به اندازه کافی در دو تا از سه کارت به لبه حکم.

که قطعا نیست چگونه سفید دیدم چیز در UFC 251 در "مبارزه با جزیره' در ابوظبی.

"شما نمی توانید ترک آن را به این بچه ها. ما برخی از بد قضاوت" سفید گفت: در پست-مبارزه کنفرانس خبری.

"من مطمئن هستم که [فارسی] را ویران کرد. آیا کسی اینجا نمره آن را برای Volkanovski? کسی هست ؟ هیچ کس در رسانه ها ؟ من نمی دانم. ما باید آن را کشف کردن.

"به نظر می رسد مانند ما رو به سفت کردن ما ب و قضات در اینجا در مبارزه با جزیره است."

Volkanowski تمدید برنده خود را اجرا کنید به نه دعوا – چهارم-طولانی ترین فعال رگه در UFC – و اذعان او مجبور شد برای انطباق با هالووی با استفاده از takedowns در نهایت تعیین کننده اثر است.

"من همیشه رفتن به بازی چه در مقابل من. من گرد و جنگنده. من با استفاده از ضربه ی راست تا آنجا – آن را هنوز هم خونین درد از آخرین مبارزه," او گفت:.

"هنگامی که من را لمس کرد که من واقعا نمی توانست از آن استفاده کنید و سپس آن اتفاق افتاد با پای چپ. درد نمی خواهد برود اما من نگه داشته و با استفاده از آن به هر حال تلاش برای شکستن این ریتم.

"او به سختی او را پرنیان. ما هر دو سخت کارگران اما من این کار انجام می شود. هیچ کس نمی تواند شکست دادن من در آن وجود دارد.

"چیزی جز احترام به حداکثر. من می دانم که ما تا به حال عبارت شاید او در تلاش بود تا در سر من. دوباره او را به خوبی اما من این کار انجام می شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب