تام برادی تحت تاثیر قرار دادن با قدرت بازوی خود را در اردوگاه Buccaneers

تام بردی بازیکن خط حمله تیم ملی فوتبال بوکانرز ۴۳ ساله است، اما وقتی فوتبال را در اردوگاه می اندازد، به نظر نم

توسط PATRIS-MUSIC در 27 مرداد 1399

تام بردی بازیکن خط حمله تیم ملی فوتبال بوکانرز ۴۳ ساله است، اما وقتی فوتبال را در اردوگاه می اندازد، به نظر نمی رسه.

پیتر کینگ در دیدار خود را در اردوگاه Bucs Football Morning in America مستند در صبح این هفته فوتبال در آمریکا که بازوی برادی نگاه قوی تر از آن یک سال پیش، و دیگران در تمپا صحبت کردن توانایی برادی برای پرتاب فوتبال.

"پسر می تواند هر پرتاب، مربی بروس آریانگفت. او نروز یک توپ را ۶۰ یارد به اسکاتی میلر پرتاب کرد که روی یک دهم بود. چيزي که در مورد جرم ما وجود داره اينه که تو اونو به طرف اون يارو که باز هستن پرت کني اگر تام [یک مرد باز را عمیقا ً می بیند]، او شلیک می کند. اگر نه، آن را بخوانید."

Bucs پایان تنگ کامرون برات گفت که او شنیده بود قدرت بازوی برادی کاهش یافته است، اما در حال حاضر که او گرفتن توپ از برادی او می داند که این مورد نیست.

من طرفدار بزرگ بازی هستم و در ستون های مختلف به خواندن می رویم. واضحه که من داستان رو ديدم، ميدوني، بريدي هنوز داره؟ هنوز مگه اون ميتونه توپ رو به 43 پرتاب کنه؟ هر چی" برات گفت. و مرد، اون هنوز ميتونه اونو بدرد نکنه تمام کاري که توي مسابقه انجام داديم اين يه جورايي تنها چيزيه که من واقعا ً تحت تاثير قرار گرفتم، تواناييش براي پرتاب فوتبال. او هنوز هم می تواند آن را بچرخاند."

اگر برادی هنوز هم می تواند آن را برای یک فصل کامل در 43 مانند او در 30s خود را چرخاندن, که به عنوان یک آزمایش چشمگیر به راه او مراقبت از بدن خود را. و این خبر بسیار خوبی برای بوکانرها خواهد بود.

تام برادی با قدرت بازوی خود را تحت تاثیر قرار دادن در اردوگاه Buccaneers در اصل در فوتبال حرفه ای صحبت ظاهر شد

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب