تام بردی تا به حال باور نکردنی پاسخ به جولیان ادلمن پست استقبال از QB Cam Newton به میهن پرستان

برای اولین بار در نزدیک به دو دهه تام بردی دیگر شروع کارفرمایی از میهن پرستان جدید انگلستان. هنوز QB است انجام

توسط PATRIS-MUSIC در 11 تیر 1399

برای اولین بار در نزدیک به دو دهه تام بردی دیگر شروع کارفرمایی از میهن پرستان جدید انگلستان. هنوز QB است انجام آنچه او می تواند به یاد سابق خود هدف مورد علاقه را فراموش نکنید در مورد او.

جدید انگلستان امضا Cam Newton در روز یکشنبه به یک سال معامله امیدوار سابق NFL MVP می تواند بازگشت به اوج خود فرم با میهن پرستان. مدت کوتاهی پس از میهن پرستان گیرنده گسترده جولیان ادلمن استقبال کارفرمایی به شرق در یک Instagram post.

به طور طبیعی بردی دیدم پست از wideout. و در اکثر بردی مانند پاسخ شش بار قهرمان سوپر باول به شوخی یادآوری Edelman که خود را '#1' همیشه خواهد بود.

"من همیشه خود را #1," بردی پاسخ: اضافه کردن یک winking emoji به پایان است.

همه چیز ممکن است کمی بی دست و پا در انگلستان در حال حاضر.

بردی و Edelman شده اند باور نکردنی پشت سر هم در NFL در طول چند فصل است. Edelman نقش مهمی در انگلستان سوپر باول اجرا می شود در 2016-17 و 2018-19 درآمد MVP افتخارات در سوپر باول LIII.

مرتبط با: دیدن گلابی قهوه ای باور نکردنی تپه تمرین

در حالی که بردی دارای یک جفت جدید از عالی گیرنده در تمپا با مایک ایوانز و کریس گادوین (نه به ذکر است بازگشت راب Gronkowski) آن را روشن QB هنوز نتواند مورد علاقه خود را هدف.

اقامت متصل به کلاغ با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر RAVENS NEWS:

تام بردی تا به حال باور نکردنی پاسخ به جولیان ادلمن پست استقبال از QB Cam Newton به میهن پرستان در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتنtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب