این ابزار پوشیدنی می تواند تمرینات خود را به سطح بعدی

هر کس می خواهد به دانستن مقدار بهینه از وقت و انرژی برای ورزش است. در حالی که برآوردهای متفاوت مناسب امداد کم

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

هر کس می خواهد به دانستن مقدار بهینه از وقت و انرژی برای ورزش است. در حالی که برآوردهای متفاوت مناسب امداد کمک می کند تا شما را به حداکثر رساندن تمرینات خود را که آیا شما باید 10 دقیقه یا دو ساعت.

مناسب امداد پوشیدنی هوشمند دستگاه منحصر به فرد پوشیدنی است که به شما امکان سفارشی کردن کامل ورزش منظم است. طراحی شده توسط خود گوشی این دستگاه های هوشمند باعث تقویت عضلات و سرعت بازیابی و رفتار پس از تمرین درد.

مناسب امداد اهرم هر دو تحريكات الكتريكي nerve stimulation (TENS) و الکتریکی تحریک عضلات (EMS) برای تحریک اعصاب برای اهداف درمانی.

اورژانس و ده ها نشان داده شده است به نزدیک به دو اثر تمرینات با تقلید از اثرات ورزش های ایزومتریک در 95% شدت. با کمک خود بدن تولید اندورفین خود را بازیابی زمان کوتاه در حالی که به شدت از رژیم خود را به شدت افزایش.

شما یک تنوع بی پایان از گزینه های در نوک انگشتان خود را. فقط جفت کردن دستگاه با برنامه گوشی های هوشمند. سپس شما قادر خواهید بود به تن عضلات شکم خود را در حالی که اجازه hamstrings خود را بهبود می یابند; تمرکز خود را بر روی گوساله در حالی که درمانی درمان شانه های خود را; یا تحریک پاهای خود را بر روی قفسه سینه بعد.

مناسب امداد's عضلانی-هدف قرار دادن فایل های پیوست راحتی بر روی هر بخشی از بدن خود را و برنامه سیاهههای مربوط به تمرینات خود را بنابراین شما می توانید پیگیری پیشرفت خود را.

مناسب امداد پوشیدنی هوشمند دستگاه در حال حاضر فروش فقط برای $74.99. نگاهی به تمرینات خود را به سطح بعدی در حالی که با بهره گیری از 62% تخفیف از روی لیست قیمت.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب