این توسعه گسترده & Animation برنامه به شما می آموزد همه چیز شما نیاز به دانستن برای طراحی بازی های ویدئویی

در این سال بیش از 2.7 میلیارد پارسه را صرف حدود 160 میلیارد دلار است. این تعداد پیش بینی شده است برای افزایش

توسط PATRIS-MUSIC در 27 تیر 1399

در این سال بیش از 2.7 میلیارد پارسه را صرف حدود 160 میلیارد دلار است. این تعداد پیش بینی شده است برای افزایش به بیش از 200 میلیارد دلار در سال فقط سه سال است. اگر تا کنون یک صنعت در حال رشد بالقوه آن است.

امکان استفاده از صنعت بازی را تحرک رو به بالا با The Game Development & Animation بسته نرم افزاری. فقط برای $29.99 شما یادگیری همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد تبدیل این ایده را در سر خود را به یک خیره کننده تجربه بازی.

همانطور که با هر داستان موفق بازی تکیه بر شخصیت های قوی. در این شش دوره بسته نرم افزاریشما با استفاده از صنعت انیمیشن, استاندارد, Autodesk Maya, برای یادگیری نرم افزار مکانیک بدن.

منحصر به فرد 52-درس دوره شما یاد می دهد که چگونه به طراحی کاراکتر با استفاده از KPop رقص انیمیشن اصول. نه تنها شما ایجاد یک بازی اعتیاد آور, اما شما همچنین می توانید با استفاده از این مهارت های خود را Infinite خوراک ویروسی.

رقص نه تنها مهارت های شخصیت های بازی نیاز به استاد است. گرفتن نگاه خود را فقط به عنوان مهم است. که برای 35-درس مدلسازی شخصیت و مجسمه سازی البته با استفاده از Zbrush را چشم انداز خود را به زندگی است. البته دیگر با استفاده از جاعل iOS ارائه می دهد انعطاف پذیری در مدلسازی شخصیت.

برای بازی طراحی تازه 36-درس دوره می آموزد اصول شخصیت مجسمه سازی در انواع سیستم عامل از جمله ZBrush, Maya, ماده, وحدت, و غیر واقعی است. در پنج دقیقه, شما می خواهید یک کار دانش این صنعت برنامه های برتر.

هاردکور Game Development & Animation نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $29.99 های 97% تخفیف از لیست قیمت می باشد.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار شامل نمی شود.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن