NFL می خواهید به تماشای فوتبال دانمارکی نزدیک

کارکنان در کرون باشگاه های فوتبال AGF آرهوس تجربه coronavirus خاموش کردن درست مثل شما بود. در ماندگار روز در م

توسط PATRIS-MUSIC در 6 خرداد 1399

کارکنان در کرون باشگاه های فوتبال AGF آرهوس تجربه coronavirus خاموش کردن درست مثل شما بود. در ماندگار روز در ماه مارس به آنها گفته شد تا در خانه بمانند. برخی از اند furloughed. کسانی که هنوز هم مشغول به کار شده اند جلسه از طریق زوم. و یک روز در یکی از بسیاری از جلسات مجازی به بحث در مورد یکی از بسیاری از مسائل موجب ناراحتی یک باشگاه رسمی تا به حال یک ایده است.

دانمارکی Superliga مانند بسیاری از ورزش لیگ در سراسر جهان شده بود به حالت تعلیق درآمد. هنگامی که آن را و آنها رزومه استادیوم خالی خواهد بود برای آینده قابل پیش بینی. مدیران در همه جا در حال جستجو برای راه حل: چگونه ما می تواند از نو خلق کردن gameday جو? چگونه می تواند ما را در تعامل با طرفداران ما? چگونه می تواند ما را غرق بی روح پژواک با شعارهای و سلامتی که به طور معمول پر عرصه هر آخر هفته ؟

AGF آرهوس پاسخ این است که بلند پروازانه ترین و در عین حال: صدها نفر از زوم تماس و یک "مجازی جایگاه."

در اوایل ممکن است این باشگاه شروع به ارائه "بلیط" به اول آن بازی برگشت موکول یک رقابت و مسابقه در برابر راندرس FC در روز پنج شنبه. بلیط که رایگان هستند را به شما یک لینک زوم و چرخش نقطه 44-حیاط-طولانی حاشیه های تصویری هیئت مدیره. زمانی که بازیکنان به میدان آنها خود را ببینید, چهره و صدای شما را بشنود. طرفداران سازمان دیده بان در تلویزیون در خانه. بازیکنان احساس خواهد شد حمایت خود را در سرز پارک.

شده است وجود دارد بحث در سراسر جهان از فوتبال به لیگ برتر در مورد مصنوعی سر و صدای جمعیت و CGI. در آلمان وجود داشته است بصری توصیفاتی از طرفداران در صندلی. اما هیچ جا شده است وجود دارد هر دو از مناظر و صداها را از حالت عادی. آرهوس تلاش خواهد کرد برای تغییر آن.

و در حالی که وجود دارد باقی می ماند چالش های لجستیکی برای غلبه بر ذهن خلاق در مقابل دفاتر در سراسر جهان خواهد بود و تعجب: ما می تواند تکرار این ؟ و یا بهتر رتبهدهی نشده است می تواند ما را به مفهوم و اجرا با آن ؟

AGF Aarhus will try to replicate fans in the stands with a giant video board and one big Zoom meeting. (Illustration courtesy of AGF Aarhus)
AGF آرهوس خواهد سعی کنید به تکرار طرفداران در می ایستد با یک غول تصویری هیئت مدیره و یکی از بزرگ زوم نشست. (تصویر حسن نیت ارائه میدهد از AGF آرهوس)

AGF آرهوس بزرگنمایی طرح

الهام آمد ماه گذشته از یک کرون تلویزیون نشان می دهد. با این کشور در مستند دانمارک پخش عمومی خواب ویژه ای singalong برنامه. یک هنرمند شناخته شده انجام می دهد. شهروندان عادی خود ضبط آواز همان آهنگ و تشکر به شگفتی های تکنولوژی انجام آنها در کنار بیان.

"و که به ما ایده می گوید:" سورن کارلسن, AGF آرهوس رسانه افسر. "ما می تواند انجام کاری مشابه در یک استادیوم فوتبال?"

آنها رسیده به زوم که گفت بله و این باشگاه کار کرده است با کالیفرنیا مبتنی بر ویدئو کنفرانس شرکت بوده است.

البته یکی زوم جلسه نمی تواند جای 10,000 شرکت کنندگان است. اما 556 جداگانه زوم جلسات می تواند. که فکر می کردم در قلب این طرح است. وجود دارد می تواند 18 طرفداران هر دسته از مجازی اتاق ملاقات. آنها قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط با یکدیگر در طول بازی. و برای خیلی از 90 دقیقه است که همه مجازی "grandstand" ارائه خواهد شد.

اما در سمت مقابل میدان پخش دوربین AGF را راست سه قطعه تصویری هیئت مدیره. آن را بیش از 9 فوت قد و 131 فوت عرض است. آن را مناسب می تواند 200 طرفداران چهره در یک بار. در یک مرکز کنترل حدود 50 مدیران یا "دیجیتال استوارت" را مانیتور زوم اتاق تعویض بین آنها را انتخاب کنید 10 یا 11 از اتاق های چت برای نمایش بر روی صفحه نمایش بزرگ به صورت کوتاه, نانامی به بازی در یک زمان. در طول بازی هر فن باید بیش از دو دقیقه در تصویری هیئت مدیره — مگر اینکه آنها عمل کردن.

"اگر شما رفتار نمی کند با توجه به قوانین" کارلسن می گوید: "پس از آن شما خواهد شد و از زوم نشست."

چه طرفداران نخواهد بود قادر به انجام است که در واقع تماشای مسابقه به عنوان اگر آنها در یک استادیوم صندلی. که یک بخشی از اتصال از دست رفته در اینجا. طرفداران را یکی دیگر. بازیکنان را ببینید طرفداران. اما طرفداران هنوز هم باید به سازمان دیده بان در تلویزیون و یا یک جریان به عنوان آنها به طور معمول خواهد بود. و این که در آن راه اندازی می شود مشکل ساز است.

مشکل با 'مجازی جایگاه'

آنچه طرفداران در تلویزیون نیست زندگی می کنند. حتی اگر آنها در حال تماشای در کابل وجود دارد چند ثانیه تاخیر بین در میدان عمل و تلویزیون عکس. که برای یک معنی انفجار سر و صدا پس از یک هدف یا ناله که خوش آمد می گوید یک فرصت از دست رفته را بمباران بازیکنان شش یا هفت ثانیه پس از هدف و یا دست اتفاق می افتد.

مشکل بزرگتر این است که برای کسانی که در جریان پخش بر روی کامپیوتر و یا دستگاه تلفن همراه. آنها یکی دیگر از نیم دقیقه ، با فرض اینکه حداقل یکی از 17 طرفداران دیگر در زوم نشست در کابل streamers می دانید همه چیز در مورد قبل از آن اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش خود را.

بزرگ دیگر در ورزشگاه چالش آکوستیک. "هنگامی که ما شروع پروژه ما نمی فکر می کنم ما می تواند با استفاده از سر و صدا" کارلسن می پذیرد. "شما می توانید تصور کنید اگر شما 10 ، 000 نفر در یک جلسه و همه آنها خود میکروفن در آن فقط می تواند مانند سفید سر و صدا از طریق بلندگو.

"اما ما آن را آزموده است. ما تا به حال یک بسته دوستانه [نمایشگاه مطابقت]. ما تا به حال 50 نفر در یک زوم نشست و ما تلاش برای قرار دادن صدای خود را در ورزشگاه و ما سعی کردیم که آنها را به آواز خواندن در همان زمان و مناجات در همان زمان و در واقع که به خوبی کار می کرد."

معلوم نیست اگر صدا خواهد آمد تنها از 200 طرفداران برجسته در تصویری هیئت مدیره در یک زمان معین و یا از همه 10,000 در یک بار. هک که مشخص نیست اگر هر یک از این کار هموار. این ویدئو تخته که به این باشگاه است و اجاره یک اسپانسر نمی تواند تا چهار شنبه. آن همه عظیم یک بازی آزمایش است که می تواند درخشان که در این صورت این باشگاه خواهد شد و اجرای آن در روز دوشنبه است. آن را نیز می تواند شکست چشمگیری.

در هر صورت, آن را برای خلاقیت و پیشرو از آنچه در جاهای دیگر.

Each fan will receive a ticket to attend the "virtual" game. (Courtesy of AGF Aarhus)
هر فن را دریافت بلیط برای حضور در "مجازی" بازی. (حسن نیت ارائه میدهد از AGF آرهوس)

می تواند ورزشی آمریکایی تکرار آرهوس طرح ؟

JerryWorld همچنین به عنوان شناخته شده AT&T ورزشگاه خانه Dallas Cowboys, هزینه $1.2 میلیارد دلار است. مرسدس بنز ورزشگاه خانه Atlanta Falcons, هزینه 1.6 میلیارد دلار. هر کدام از این عظیم الجثه تصویری هیئت مدیره ای است که شامل ده ها هزار فوت مربع. هر یک متعلق به یک حق رای دادن به ارزش چندین میلیارد دلار است. کسانی که franchises متعلق به یک لیگ که باعث می شود بیش از 16 میلیارد دلار در هر سال است که شنا در بیش از حد است که پیوند های عمیق در دره سیلیکون.

به عبارت دیگر اگر شما فکر می کنم NFL آن 32 تیم و پخش شرکای نیست در بحث در مورد چگونه به تکرار تجربه فن و مشارکت در سن coronavirus شما بشدت در اشتباهند.

آنها در حال فکر کردن در مورد آنچه AGF آرهوس را فراموش پنج شنبه. آنها فقط باید یک biiiiit زمان و پول بیشتری را به بازی با. آنها در حال بارگذاری-فن آوری های پیشرفته در اختیار خود و ماه برای استقرار آنها. در بعضی از فرم یا مد, آنها خواهد شد.

سوال این است که آیا آنها و تیم های دیگر در سایر رشته های ورزشی را از آرهوس مدل و یا تمرکز بر روی تلویزیون ارائه شده است. جو باک گفت: در این ماه که NFL را لایه زیرین برنامه های تلویزیونی با faux جمعیت سر و صدا. او همچنین گفت: آنها با استفاده از computer-generated imagery برای پر کردن صندلی های ورزشگاه که ظاهر می شود روی صفحه تلویزیون با طرفداران. هر دو مانع را افزایش living-room تجربه مشاهده.

چیزی که آنها نمی خواهد انجام شده است را طرفداران نزدیک به بازیکن و یا به یک دیگر. آنها نمی خواهد به بازیکنان هر چیزی به غیر از یک توخالی colossus به خیره در. آنها نمی شکستن شنوایی یکنواختی جیغ مربیان و تضاد کلاه.

از آرهوس طرح آدرس همه که. تیم NFL احتمالا می تواند آن را چند گام بیشتر است. آنها می تواند ارائه طرفداران منحصر به فرد عملا تجربه همهجانبه. آنها می توانند برای فروش "بلیط" به تماشای تقریبا از 50-خط محوطه با شعارهای و shrieks دیگر از "یکی" طرفداران همراه استاندارد تلویزیون تفسیر. آنها می تواند قرار داده و کسانی که یکی از طرفداران در Aarhus-سبک تصویری تخته در اطراف ورزشگاه و پمپ های صوتی خود را تغذیه به استادیوم برای بازیکنان به شنیدن. امکانات نیست و کاملا بی حد و حصر. اما این محدودیت به مراتب کمتر محدود کننده از شما می خواهم فکر می کنم. (و حامیان راه خواهد بود تا پوشش به کمک.)

پنج شنبه, زمانی که آرهوس و راندرس re-kick-off دانمارکی Superliga خواهد بود که اولین آزمون مورد. این یک گام فراتر از مقوا برش outs در می ایستد. فراتر از ویدیو خارجی تخته و طرفداران از تماشای اتومبیل در پارکینگ. فراتر از مصنوعی پخش لقب.

آن را واقعی البته مجازی, جامعه, اتصال. "حتی اگر ما را خالی می ایستد" کارلسن می گوید: "بازیکنان خواهد بود بسیار آگاه است که این شهر پشت سر آنها."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن