آخرین نوسان: اگر محمدجواد گیر با بیس بال ؟

در یکی از غریبه siestas در تاریخ ورزش, Michael Jordan پیوست دو-یک بیرمنگام بارون در سال 1994. او با هم قرار دا

توسط PATRIS-MUSIC در 29 اردیبهشت 1399

در یکی از غریبه siestas در تاریخ ورزش, Michael Jordan پیوست دو-یک بیرمنگام بارون در سال 1994. او با هم قرار داده برخی از قبولی چشمگیر تعداد برای کسی که تا به حال بازی بیس بال پس از دبیرستان. اردن انجام داده اند ممکن است بیشتر اگر با توجه به فرصت ... بنابراین اجازه دهید او فرصت بدهید.

اگر لیگ اصلی بیس بال حل و فصل اعتصاب خود را در سال 1994? Expos رفته اند به برنده سری جهانی, اما این چیزی است که ما در حال رفتن به تمرکز بر روی اینجا. در این سناریو Chicago White Sox باید فرصتی برای تماس اردن در ماه سپتامبر به او یک طعم و مزه از حذفی بیس بال ... و مثل یک کوسه ولع مصرف خون او می خواهد بیشتر. خیلی بیشتر.

اردن می رسد نشان می دهد

اردن بازگشت به بهار آموزش در سال 1995 مصمم به ایجاد رشته از پرش. او صرف تمام offseason یادگیری چگونه به آمار منحنی و زمانی که نهایی کاهش می آیند اردن در رشته های طرف خط. Sports Illustrated اجرا می شود "ما Goofed" پوشش با اردن در جوراب سفید یونیفرم ریز بدنام "Bag It مایکل" پوشش از سال گذشته است.

این همه ستاره رای گیری که سال ویژگی های یک "M. Jordan (چی)" در میان لیگ آمریکا outfielders و قریب به اتفاق رای فن تضمین M. Jordan می پیوندد کن Griffey جونیور و کربی Puckett در AL صف شروع. رندی مایرز, آخرین مشهور در اوایل 90s "تند و زننده پسران" و در حال حاضر با توله براش اردن بازگشت. مایرز می شود معامله از شیکاگو سه روز بعد.

گاو با هیچ اردن در صف تجارت نیست برای Dennis Rodman قبل از فصل 1995-96. Rodman مردد به بازنشسته از NBA و ایجاد "Dennis Rodman مسافرت دمدمی مزاجی نشان می دهد" یک سری واقعیت است که قفسه های تا میلیون ها نفر از بینندگان سه ده و حکم دستگیری 14 پرونده های حقوقی و صفر Emmys طی 10 سال اجرا شود.

Jordan at bat. (Eugene Garcia/AFP via Getty Images)
اردن در خفاش. (یوجین گارسیا/خبرگزاری گتی ایماژ)

Shaq و لئامت خود NBA

بیش از در NBA که Shaq-و-پنی سحر و جادو steamroll کنفرانس شرق در طول '95-96 فصل به طور منظم, اما از دست دادن به Pippen-led خریداران عمده ناراحت است. سیاتل فراصوت است را برنده نهایی NBA که سال اما خبر بزرگ این است که از اورلاندو که در آن اونیل آشکارا کمپین برای قطع سست مربی برایان هیل و آن را در Phil Jackson.

توسط 1996 اردن به طور کامل تاسیس به عنوان یک اتحادیه عمده هر چند نه به خصوص یکی از موفق. او هنوز هم رای دادند و بر روی همه ستاره تیم خود را در تلاش برای ماندن در بالای مندوزا خط هستند منبع بسیار تفریحی بیس بال در میان رسانه ها و بازیکنان. Keith Olbermann و دن پاتریک شروع یک شبانه "گمراه اردن" در بخش "Who" برجسته اردن آخرین botched بازی یا زشت نوسان زیادی وجود دارد.

بیش از در NBA اونیل می شود تمایل خود را قوی-پشتیبانی تپه از اورلاندو و در آوردن جکسون که می خواهم رشد ناراضی با تمام Bulls سازمان است.

در لس آنجلس یک نوجوان به نام Kobe Bryant می پیوندد لیکرز و بلافاصله خفه می شود با "بعدی اردن" مقایسه. این تیم ساخته شده خسته دامپزشکان مانند نیک ون Exel و سدریک کبللس کمی صبر برای برایانت به-من-به-توپ استکبار.

سحر و جادو رهبری Shaq و پنی و مربی توسط جکسون دفن یوتا جاز به صورت مستقیم دو عنوان برای پایان دادن به '97 و 98 فصل است. در اکرون اوهایو دبیرستان phenom با نام LeBron مردد شروع به پوشیدن "1" به افتخار Hardaway.

جوراب سفید هستند نان تست بیس بال

به عنوان دهه رول در شیکاگو وایت ساکس پرطرفدارترین تیم در بازی بیس بال, حداقل در merch و تبلیغات جبهه و رینسدرف اجازه این تیم برای باز کردن طاق. آنها نشانه راجر کلمنس در سال 1996 و در اب راه رفتن Boggs در سال 1997 و اردن — با وجود عدم استفاده از نخبگان در سطح بیس بال استعداد — galvanizes تیم با اخلاق کار خود را. جوراب سفید معدوم کردن Florida Marlins برای برنده شدن در مسابقات جهانی سال 1997 ساخت اردن یک قهرمان در ورزش دو.

اما در سال 1999 اردن است احساس سوختگی به بازی بسکتبال دوباره. او نمی خواهند به بازگشت به شیکاگو بدون جکسون بر روی نیمکت. او باعث می شود یک درخواست تجدید نظر به جکسون برای پیوستن به اورلاندو اما جکسون که چشم خود را بر روی یک جوان نسخه: کوبه برایانت که رنج می برد از طریق سه بدون زرق و برق در سال بنفش و طلا و تلقی مصرفی. لیکرز با این فرصت را به تجارت, ثبت نام رایگان agent Scottie Pippen و برایانت در باد برای همه از سه ساعت قبل از جکسون به او کاغذ برداشته.

Pippen آخرین سه-سنگ قهرمانی افسانه به قید وثیقه از زندان بهره گرفت و منجر به ده ها تن از "اگر مایکل نشده بود بازی بیس بال ؟" bar-اتاق گفتگو. یکی از ورزش های محلی صحبت میزبان می گوید که اگر اردن آمده بودند, بازگشت, خریداران خواهد موفق به کسب سه قهرمانی. او خندید کردن رادیو.

پس از یک پرده تماس در سال 1999 همه ستاره بازی در بوستون که در آن خود را به سلامتی شد بلندتر از کسانی که از هر کسی در بیس بال همه قرن تیم اردن تصمیم به قطع خوشه در یک محبوب است اما عادی بیس بال حرفه ای است. سه روز بعد در یک انفجار ایمیل اردن اعلام کرد او را به عقب منجر به سراسر کشور hallelujahs به دنبال "چرا؟" اردن یک عامل آزاد و وجود یک cringeworthy عدم علاقه در یک ستاره پنج سال حذف شده از آخرین بازی. در پایان New York Knicks — البته — از نشانه های او, و او آنها منجر به عقب برگشتی ... جایی که آنها به سرعت رد شده توسط لویاتان که جکسون-Hardaway-Bryant-اونیل سحر و جادو.

Shaq and Penny got the best of MJ, then took over after he left. (Andi Marks/AFP via Getty Images)
Shaq و پنی کردم بهترین MJ پس از آن در زمان بعد از او باقی مانده است. (اندی علائم/خبرگزاری گتی ایماژ)

FW: FW: FW: من برگشتم

اردن بازنشسته پس از دو فصل عادی با نیویورک سه حرفه حلقه برابر لری پرنده اما به خوبی پشت در مجموع از Magic Johnson, شکیل اونیل و پنی Hardaway. سحر و جادو خواهد شد و سلطنت به عنوان یکی از لیگ های بزرگ سلسله و Sonics و جاز مدیریت به گیر حلقه خود را قبل از نسل بعدی می رسد.

و صحبت کردن که نسل بعدی: از گاو خیلی بد خیلی مسخره بنابراین غیرجذاب برای عوامل که در بهار سال 2003 آنها پایین و در نهایت با اولین انتخاب در پیش نویس است. استفاده می کنند که انتخاب کنید را انتخاب کنید LeBron James St. Vincent-St. mary's اوهایو ... و بچه پوشیدن شماره 1, آگهی بولز بازگشت به شکوه و عظمت.

در بیس بال کلمنس با الهام از اردن اخلاق کار با افتخار قطار تمیز برای نهایی چند سال فعالیت حرفه ای و بادبان به سالن از شهرت در اولین انتخابات در سال 2012 طولانی نیست پس از LeBron James آغاز شده است عنوان برنده برای خریداران. و هنگامی که جیمز می اندازد پایین و به یاد ماندنی بلوک به کمک شیکاگو دست کشیدن طلایی دولت در سال 2017 وجود دارد بدون شک در مورد کسی که بسکتبال را بز است. اما هنوز هم وجود دارد تایمر که اصرار دارند که اردن شده است می تواند یک مدعی ... اگر تنها او تا به حال بازی خیلی بیس بال.

______

جی Busbee است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی. او را دنبال کنید در توییتر @jaybusbee و یا با او تماس بگیرید با راهنمایی ها و ایده های داستان در jay.busbee@yahoo.com.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن