تیم می تواند استفاده خارج نشده و پا زدن های جایگزین که آیا انتهایی منجر و یا گره خورده است

اگر NFL صاحبان رای در این هفته به تصویب پیشنهاد "چهارم-و-15" دیگر برای خارج نشده و پا زدن تیم خواهد بود قادر ب

توسط PATRIS-MUSIC در 5 خرداد 1399

اگر NFL صاحبان رای در این هفته به تصویب پیشنهاد "چهارم-و-15" دیگر برای خارج نشده و پا زدن تیم خواهد بود قادر به استفاده از آن این که آیا آنها منجر انتهایی و یا گره خورده است.

وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد این قانون پیشنهاد شده به دلیل یک NFL خلاصه گفت: "اجازه می دهد تا یک تیم است که انتهایی در بازی" را از پشت. اما این خلاصه ای بود تنها طراحی شده برای ضبط انگیزه پشت این پیشنهاد بود که به کمک تیم آمده از پشت. این پیشنهاد خود گفت: هرگز تیم بود به عقبی از آن استفاده کنید.

زیرا جایگزین می توان با استفاده پیشرو تیم و از آنجا که ساعت اجرا می شود در "چهارم-و-15" بازی برخی از تیم ها ممکن است استفاده از آن صرفا برای ساعت اهداف مدیریت. یک تیم است که نمرات متهور زمینه هدف و یا زمین نشستن کامل هواپیما با تنها چند ثانیه در ساعت ممکن است تصمیم به سعی کنید جایگزین برای خارج نشده و لگد به سادگی به اجرا در اطراف برای چند ثانیه تا زمانی که بازی به پایان رسیده است به جای لگد کردن و خطر یک کیکآف بازگشت touchdown.

جایگزین برای خارج نشده و پا زدن است و محدود به دو بار در هر بازی و تیم را به اطلاع داور آنها در حال انجام آن را در زمان برای داور به اطلاع تیم مقابل. در غیر این صورت هیچ محدودیتی وجود ندارد.

تیم می تواند استفاده خارج نشده و پا زدن های جایگزین که آیا انتهایی منجر و یا گره خورده است در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب