تعجب انتشار Saints G لری Warford قرار می دهد 3-زمان Pro کاسه در بازار باز

یکی از NFL بهترین مسدود کننده های آمار رایگان-بازار روز جمعه زمانی که پرستاران نیواورلئان منتشر شد veteran گار

توسط PATRIS-MUSIC در 19 اردیبهشت 1399

یکی از NFL بهترین مسدود کننده های آمار رایگان-بازار روز جمعه زمانی که پرستاران نیواورلئان منتشر شد veteran گارد لری Warford.

این حرکت در می آید به عنوان یک شگفتی با توجه به اینکه Warford, 28 در حال آمدن است خاموش سوم خود را-راست Pro کاسه ظاهر. تیم نیاز داخلی خط راهنما در حال حاضر این فرصت را به ثبت نام یک بازیکن تاثیر خود را نخست در اعماق رایگان-آژانس بازار است.

Opportunity knocks for teams in need of interior line help. (Robin Alam/Icon Sportswire via Getty Images)
فرصت می زند برای تیم نیاز به خط داخلی کمک کند. (رابین علم/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

حقوق و دستمزد کلاه تلفات?

Warford شد با نزدیک شدن به نهایی سال از چهار سال 34 میلیون دلار معامله خواهد بود و باید انجام 12.9 میلیون دلار حقوق و دستمزد کلاه آمار در این فصل نشان می دهد که کلاه امداد شد نیواورلئان' انگیزه اولیه.

پرستاران پیش نویس میشیگان مرکز کسر رویز در دور اول (شماره 24) از مارس پیش نویس این تیم یک استعداد بالا گزینه در وسط خط در تخفیف قابل توجهی بیش از Warford حقوق و دستمزد.

Warford می پیوندد رایگان-بازار که شامل دیگر نام های قابل توجه مانند طب نیوتن و Jadeveon Clowney. که واپسین ظاهرا نمی تواند پیدا کردن یک شریک تجاری نشان می دهد که او نمی خواهد پیدا کردن تقریبا همان دیدار او با توجه به این فصل است. اما او خواهید بود علاوه بر این با ارزش که در آن او به پایان می رسد تا امضای.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن