مبارزات برای اردن اسشپیت (71) در Wyndham ادامه دارد: 'من کمی نامشخص هستم'

گرینزبورو، ان سی - پس از دوز دیگری از مبارزات آخر هفته، اردن جاسوس هنوز هم به عنوان او سر به آنچه ممکن است شرو

توسط PATRIS-MUSIC در 26 مرداد 1399

گرینزبورو، ان سی - پس از دوز دیگری از مبارزات آخر هفته، اردن جاسوس هنوز هم به عنوان او سر به آنچه ممکن است شروع نهایی فصل خود را سر جستجو.

شِیپِت هفته گذشته در مسابقات قهرمانی پی جی ای یک کشتی رفتگر بود که در پایان T-71 و در نزدیکی ته کسانی که برش را ساخته بودند. این تقریبا تکرار دقیق این هفته در قهرمانی Wyndham بود، جایی که او شش مرغدار در دور دوم ساخته شده است به برش اما پس از آن فقط دو پرنده و عقاب بیش از 36 سوراخ نهایی خود را کارت. دور یکشنبه، 1-بیش از 71، شامل فقط یک پرنده و چپ Spieth در کراوات برای 72nd از 77 بازیکن.

"من احساس می کنم من بهبود یافته از هفته گذشته، آن را فقط در حال حاضر واقعا نشان دادن خود را نیست،" Spieth گفت. یکی از اون هاست، اگه هفته ی دیگه تو یه مکان باشم، تعجب نمی کنم، و تعجب نمی کنم که شانس برنده شدن داشته باشم. مثلاً، من يه کم نامشخصم. احساس خيلي خوبي داره نه عالی، اما به اندازه کافی خوب است که قادر به رقابت باشد."

به شمال اعتماد می کنن که به نتیجه ی بزرگی نیاز داره تا فصلش رو فراتر از بازکن حذفی گسترش بده پس از شروع هفته 94 در نقاط، او پیش بین بود که به 98 با تنها 70 بالا پس از هفته آینده پیشروی به ب ام و قهرمانی افت. Spieth دارای سابقه قوی در TPC بوستون، از جمله دونده تا در سال 2017 و T-4 پایان در سال 2013، و ممکن است یک نتیجه مشابه برای حفظ امید های حذفی خود را زنده نیاز داشته باشد.

قهرمانی Wyndham: نمرات کامل رشته | پوشش کامل

-نقاط فعلی FedExCup ایستاده

پس از رتبه بندی 74 ام این هفته در سکته های مغزی به دست آورد: قرار دادن، از دست دادن نزدیک به 4 عکس به میدان، او آگاه است که او نیاز به تبدیل همه چیز به سرعت در اطراف سبز.

"سوراخ باید شروع به نگاه بزرگتر،" Spieth گفت. اگر من چند تا بت در اوایل دور پنجشنبه هفته آینده درست کنم، این معمولا ً همه چیز برای برگشتن اعتماد به نفس است."

سال گذشته، اسپيث دچار سقوط تکان دهنده اي در سجفيلد شد، و از درگير شدن به سمت اشتباه 54 سوراخ ي قطع شده با راند سوم 77 رفت. او اعتراف کرد که "ترس بسیار وجود دارد" بیش از عکس در این رویداد یک سال پیش و که او هنوز هم مبارزه را از طریق "بسیاری از بافت اسکار" در میان فصل بدون چربی.

ممکن است این بار تعداد کمتری پرنده روی کارت وجود داشته باشد، اما اسشپیت با بازی طولانی خود در این هفته ثبات اضافه کرد و دلیلی پیدا کرد که خوش بینانه به عنوان یک شروع بسیار مهم است.

من کامیون داری را نگه می دارم، من به کار سخت ادامه می دهم، و می دانید، اگر هفته آینده خوب پیش نرفت، پس احتمالا ً در یک مکان خوب به اندازه کافی قرار خواهم گرفت تا احساس کنم که می توانم در فصل ۲۰۲۱ شروع کنم، واقعاً قوی. "من در بازی بسیاری از گلف (در پاییز) برنامه ریزی. -ميبينيم . بدیهی است که در ایالات متحده باز وجود دارد در آن، شما کارشناسی ارشد در ماه نوامبر و به طور بالقوه بسیاری از مسابقات گلف واقعا خوب در ایالات متحده، که فقط آسان تر به سفر، آسان تر به متعهد زود هنگام و ساخت یک طرح برای"

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن