Steelers' Heyward: تیم متحد خواهد بود اگر آن را مردد در اعتراض به

پیتسبورگ (AP) -- گیری Heyward است که به خوبی versed در گاهی اوقات کثیف اپتیک در ارتباط با مبارزه علیه بی عدالت

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

پیتسبورگ (AP) -- گیری Heyward است که به خوبی versed در گاهی اوقات کثیف اپتیک در ارتباط با مبارزه علیه بی عدالتی اجتماعی.

پیتسبورگ استیلرز پایان دفاعی و هم تیمی های خود ملاقات آن در سال 2017, هنگامی که یک miscommunication با چپ و مقابله با ارتش جانباز Alejandro بیانوبا چپ بیانوبا در این زمینه در شیکاگو برای سرود ملی در حالی که بقیه استیلرز باقی مانده در تونل. تصویر - Villanueva با دست خود را بر قلب او دیگر 52 بازیکن در فهرست پنهان در تاریکی - شد flashpoint در بحث در مورد چه چیزی است و چه چیزی نیست راه مناسب برای اعتراض.

تقریبا سه سال بعد از آن هنوز هم نیش.

"چیزی که کنه من که در مورد آنچه که ما در تلاش برای انجام باقی می ماند از انظار و آن را تبدیل وارونه" Heyward گفت: پنج شنبه. "بدانید که ما در نگاه به ترک یکی از برادران ما و ترک آل برای خشک (لطمه می زند)."

Heyward نیست نگران استیلرز ساخت که اشتباه دوباره آنها به عنوان آماده سازی برای یک فصل بر خلاف هر گونه دیگر است. موج با مشخصات بالا در سراسر کشور تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید توسط یک پلیس مینیاپولیس است ورزشکاران حرفه ای بار دیگر در تلاش برای قطعه با هم چگونه به استفاده از پلت فرم خود را در مورد تغییر است.

در حالی که Heyward یک نه سال کهنه و دیرین دفاعی کاپیتان تاکید کرد هر کس صدای در اتاق قفل او انتظار دارد که هر نمایش عمومی توسط این تیم در این زمینه به یکی از هم.

"من فکر می کنم ما می خواهید به ماندن ایران در چه کار می کنیم و آنچه ما می خواهیم برای به انجام رساندن" Heyward گفت. "مربی (مایک Tomlin) همواره به من گفت اگر ما برنده سوپر جام که به اندازه کافی در شهر پیتسبورگ. ما می خواهیم به ترک تغییر پایدار در میان جامعه نیز هست. برای ما قصد داریم از این فرصت به شعبه و توان افراد و بر جامعه ما (خاموش میشه)."

Heyward با اعتماد به نفس است آب و هوا در سال 2020 باز به صادق گفت و گو نسبت به سال 2017 که Kaepernick یک زانو به تماس توجه به خشونت پلیس تبدیل به یک رفراندوم در مورد اینکه آیا آن را مناسب برای این نوع از ایستادن در طول "The Star-Spangled Banner."

"سخت تر بود (در سال 2017) از آنجا که من احساس ... هیچ کس واقعا به مسائل پرداخت می شود کالین بود صحبت کردن در مورد در زمان و آنها اکثرا در رابطه با آنچه که او انجام شده بود به جای خود پیام" Heyward گفت. "من فکر می کنم این زمان در اطراف شما با دیدن شواهد و شما را به آنچه که او صحبت کردن در مورد. آن را مانند او باد تا دود. اینها مسائل واقعی که اثر جوامع ما و این فرصتی است برای بسیاری از بچه ها به صحبت کردن. همه ما باید زمینه و همه ما شاهد این فجایع اتفاق می افتد. آنها رو به توقف است."

31-در سال Heyward یک ازدواج پدر سه همسر که سفید افزود: "این مسائل آمار خانه راه بیشتر به این دلیل که خانواده من در حال رفتن به باید برای مقابله با آن را برای بقیه زندگی خود را."

Heyward به نام برای منابع بیشتر برای مأموران اجرای قانون و داشتن یک پایگاه داده ملی است که می تواند پیگیری شکایت علیه افسران.

"اگر شما قبل از شکایت است که نیاز به ثبت" Heyward گفت. "هیچ دلیلی وجود نداره شما باید حق بازگشت در خیابان. باید وجود داشته باشد بدون هیچ دلیل که چرا رنگ پوست یا رنگ از پوست فرزند یا رنگ از پوست باید شما را تهدید می کند."

در حالی که Heyward, که گفت که او در تماس با هم تیمی های خود هر روز با اعتماد به نفس است پیشرفت اجتماعی می توان اشاره به استیلرز' تصمیم به بستن دفاتر خود را در روز جمعه به افتخار Juneteenth - او را کمی کمتر مشخصی در مورد چگونگی NFL حرکت رو به جلو در میان Covid-19 بیماری همه گیر. او در حال ورود به سال آخر قرارداد خود را و اگر او می خواهد به ماندن در پیتسبورگ وجود ندارد مقدار حرکت که آن را به یک فرمت ممکن است.

"اگر من باید برای رفتن به این سال تفکر باید آن را من در سال گذشته پس از آن" Heyward گفت.

در هر صورت 2020 احساس می کند مانند یک آخرین سوار از انواع. چند بازیکنان جوان - یعنی linebacker T. J. وات و گیرنده گسترده ای بت اسمیت-شوستر - را در بازار افزایش می دهد به زودی. کارفرمایی بن Roethlisberger که در حال بازسازی آرنج راست در سن 38. برای یک تیم که از دست رفته برگشتی هر یک از دو فصل Heyward تبدیل به آگاه از یک پنجره به طور بالقوه بسته شدن.

"ما می دانیم که این تیم در حال رفتن به همان سال آینده," او گفت:. "من که استرس زیادی است. ... ما باید یک گروه از بچه ها اما بعضی از بچه ها باید outplayed خود قرارداد و به حرکت در بیشتر مراتع. که چقدر از این بازی این است ... من می خواهم همه را به پرداخت تا آنجا که آنها می توانید ... هر چه این last hurrah است که ما باید برای آن آماده باشد."

آنچه که آخرین هورا به نظر می رسد باقی مانده است دیده می شود. NFL و بازیکنان NFL انجمن هنوز اتو کردن جزئیات بیشتر در مورد چگونه تیم می تواند با خیال راحت به کسب و کار. Heyward یک مبتلا به آسم اذعان می کند او هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه آن را به کار.

"من می دانم که NFLPA و NFL کار کرده اند در این در حالی که" Heyward گفت. "بسیاری از بخش های مختلف است که باید روشن قبل از من و خانواده ام احساس راحت در مورد من بازی کردن است."

استیلرز در حال برنامه ریزی برای بازی در این سالن از شهرت بازی در کانتون در اوایل ماه اوت. Heyward نمی دیدن آن اتفاق می افتد.

"تالار مشاهیر بازی است و احتمالا از" او گفت:. "ما صحبت های زیادی در مورد ایمنی و چگونه, چرا ما می خواهیم به افشای دو تیم به یک بازی فوق العاده یک هفته زود؟"

---

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFLtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن