خار فرزند خود علاقه بنیادی با این تخفیف اسباب بازی

چقدر زمان روی صفحه نمایش بیش از حد برای یک کودک ؟ شما باید اجازه دهید کودکان خود را گوشی های هوشمند و یا قرص?

توسط PATRIS-MUSIC در 14 خرداد 1399

چقدر زمان روی صفحه نمایش بیش از حد برای یک کودک ؟ شما باید اجازه دهید کودکان خود را گوشی های هوشمند و یا قرص? چه سنی مناسب است را به شما معرفی آنها به تکنولوژی ؟

اینها فقط چند سوال سخت در صورت پدر و مادر. تحقیقات نشان داده است که کودکان و نوجوانان سن 8-12 صرف تا شش ساعت در روز به دنبال در یک صفحه نمایش; teens صرف تا نه ساعت. تکنولوژی است و نه دور. موازنه زمان روی صفحه نمایش با یک لمس کردنی رویکرد به یادگیری چالش برانگیز است.

که در آن Tangiplay: ملموس برنامه نویسی, اسباب بازی + تعاملی پازل حل بازی برای بچه ها به بازی می آید. ایجاد شده توسط سه پدران که می خواهند فرزندان خود را به دست و پنجه نرم کردن با آینده ای است که نیاز به coders این لمسی بازی پازل فراهم می کند تعادل کامل بین تکنولوژی و خوب قدیمی بازی.

Tangiplay مجموعه ای از 12 ربات اسباب بازی هایی که در تعامل با یک برنامه رایگان است که به محبوبیت اپل. کودکان با استفاده از ربات برای ساخت راه آهن غلبه بر موانع و کمک به مسافران به مقصد خود می رسند. این حسی یادگیری تکنیک کمک می کند تا کودکان توسعه ارتباطات, ریاضی, نوشتن و مهارت های خلاقیت در یک دست در شیوه ای.

این بنیادی آموزش بسته نرم افزاری همراه با بیش از 120 پازل با انواع تم ها و پس زمینه. این بازی ها را به یک روش مونته سوری. وجود دارد هیچ پاسخ درست یا غلط; بازیکنان را تشویق به ایجاد خود را بهینه سازی مسیر. هر ربات می آید با تعویض شکلک چهره های است که کمک به آنها را به فرد تجربه بازی خود را.

این مجموعه مهارت های کودکان برای یادگیری در مورد برنامه نویسی در آینده -- یکی از مهمترین و تقاضا: شغل های نسل بعدی است. پیدا کردن که چرا Tangiplay برنده جایزه iF Design Award در سال 2020 و با موفقیت مطرح شده بیش از $24k در Kickstarter.

Tangiplay: ملموس برنامه نویسی, اسباب بازی + تعاملی پازل حل بازی برای کودکان و نوجوانان در حال حاضر فروش فقط برای $89.99. صرفه جویی 9 ٪ تخفیف لیست قیمت در حالی که کمک به کودکان خود را آماده برای آینده در حالی که داشتن سرگرم کننده امروز.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن