ورزش در حال بازگشت هستند اما چه کسی آن را انجام می دهند ؟

آمریکای شمالی پنج محبوب ترین تیم های ورزشی — NFL, NBA, NHL, MLB و کالج فوتبال — در حال نزدیک شدن به خود را باز

توسط PATRIS-MUSIC در 1 مرداد 1399

آمریکای شمالی پنج محبوب ترین تیم های ورزشی — NFL, NBA, NHL, MLB و کالج فوتبال — در حال نزدیک شدن به خود را بازگشت. برخی زودتر از دیگران از دوره — بیس بال شروع خواهد شد در روز پنج شنبه در حالی که NFL نیست و قرار است تا سپتامبر. 10.

ورزش می تواند وجود داشته باشد در طول یک بیماری همه گیر. UFC, PGA Tour و نسکار همه barreling همراه با تنها حداقل برجستگی (البته به لطف فوق العاده ای تلاش و هزینه ). لیگ برتر فوتبال و ملی فوتبال زنان لیگ باید هر دو جان سالم به در اوایل مبارزات به حل و فصل در. ما دیده ایم همه چیز از فوتبال در اروپا به بیس بال در آسیا به خوبی کار می کنند.

آنچه در مورد با پنج ، همه مصمم است به این را امتحان کنید اما طبیعت هر ورزش به این معنی است که چالش ها و فرصت wildly مختلف متفاوت است. چه کار خواهد کرد برای یکی ممکن است غیر ممکن است برای دیگری.

در اینجا پیش بینی ها از احتمال زیاد موفق به به احتمال زیاد حداقل برای پنج ورزش است. این است که بیشتر در مورد تدارکات — می توانید یک فصل تمام می شود نه فقط آغاز شده — از خطرات بهداشتی و غیره. این ورزش در حال کسب و کار هستند. این یک کسب و کار است.

ESPN's Wide World of Sports Complex located within the Disney Complex will serve as the NBA's lone venue to complete the 2020 season. (mpi34/MediaPunch /IPX)
ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی واقع در دیزنی پیچیده را به عنوان NBA تنها محل برای تکمیل 2020 فصل است. (mpi34/MediaPunch /IPX)

1. NBA

تعداد تیم ها: 22

تاریخ شروع: جولای 30

آخرین ممکن است تاریخ پایان: Oct. 13 (76 روز)

NBA را صرف حداقل $170 میلیون در آن حباب در دیزنی جهان در اورلاندو است. پروتکل های دقیق و به ظاهر هیچ چیز رها شده است به احتمال (حتی یک "دله دزدی" خط). در حال حاضر شده است وجود دارد موفقیت — یک هفته و صفر وجود دارد مثبت آزمون در میان بازیکنان است. بچه ها خواهد بود تنفس بیش از همه به یکدیگر در طول بازی اما اگر هیچ ویروس در داخل حباب و سپس آن را باید مهم نیست.

اگر حباب نگه می دارد و سپس این است برای رفتن به محل کار. این کمک می کند که 22 تیم از ویژگی های ناچیز 30-فرد سفر احزاب (بازیکنان و مربیان و مربیان و پزشکان و مدیران). که فقط 660 مردم — اضافی وجود دارد لیگ کارکنان رسانه ها و حمایت کارکنان ،

حتی بهتر از حباب خواهد شد به طور مداوم کوچکتر به عنوان این می رود چرا که تیم حذف خواهد شد و به خانه فرستاد. اواخر ماه اوت به عنوان کنفرانس نیمه نهایی تنظیم شده برای شروع وجود دارد خواهد بود هشت تیم باقی مانده (حدود یک سوم از شروع). توسط اواسط ماه سپتامبر از آن خواهد شد چهار و اواخر ماه سپتامبر آن را به دو. اگر NBA می توانید از طریق ماه اول ممکن است آن را در شکل بزرگ است.

چالش این است که حفظ هوشیاری که نیاز به انگیزه است. نزدیک یک تیم می شود احتمالا برنده مسابقات قهرمانی احتمالا انگیزه را افزایش می دهد.

آن را آسان نخواهد بود اما اگر هر کسی می تواند انجام این کار, آن را به NBA.

2. NHL

تیم: 24

تاریخ شروع: July 28 (نمایشگاه بازی)

آخرین ممکن است تاریخ پایان: Oct. 4 (69 روز)

NHL ساخته شده دو حباب — یکی در تورنتو و یکی در ادمونتون. کل عملیات را با حرکت به ادمونتون برای کنفرانس نهایی در ماه سپتامبر. در حالی که تیم وارد نکرده اند و هنوز ما نمی دانیم که تمام مشخصات این قوانین قرار بود شبیه به NBA.

به عنوان پاداش اضافه شده هر دو حباب در کانادا که در آن coronavirus بسیار کمتر شایع است. برای مثال در حالی که بیشتر ادمونتون به حدود 1.3 میلیون نفر وجود دارد فقط 233 زمان فعال موارد و فقط 29 بستری شدن در بیمارستان. همچنین خوب است که تعداد تیم های حاضر در رقابت قطره حتی سریعتر از NBA — آگوست 9, کمتر از دو هفته در لیگ خواهد بود به فقط 16 تیم.

منفی ؟ این فهرست اسامی (31 بازیکن) و سفر احزاب (52 نفر) بزرگتر از NBA به همین دلیل است که هاکی رتبه بندی کمی پشت بسکتبال اینجا.

همچنین, آن را غیر ممکن به فاصله اجتماعی در هاکی — حتی بر روی نیمکت بازیکنان نیاز به جمعیت هم به دلیل آنها وارد بازی در پرواز است. آن را بالا تماس بگیرید و طاقت فرسا است; هر کس تنفس به شدت. نیز وجود دارد یک متخصص موقعیت — goaltender. اگر یک دروازه بان یا دو یا سه تا از آنها را گرفتن ویروس و باید به قرنطینه یک تیم در رقابتی مشکل است.

که گفت:, این خواهد بود که در مورد قدرت حباب. با توجه به این خطر محدود در کانادا شانس NHL ساخت آن را به نظر می رسد بسیار بالا است.

Eugenio Suarez of the Cincinnati Reds fields a ground ball while wearing his facemask in the first inning of an exhibition game against the Detroit Tigers. (Joe Robbins/Getty Images)
Eugenio سوارز از Cincinnati Reds زمینه های زمین توپ در حالی که پوشیدن ماسک در اولین ورود از نمایشگاه بازی مقابل دیترویت ببر. (جو رابینز/گتی ایماژ)

3. MLB

تیم ها: 30

تاریخ شروع: جولای 23

آخرین ممکن است تاریخ پایان: "به احتمال زیاد" قبل از نوامبر. 1 (101 روز)

ما در حال حاضر وارد "ما در حال تلاش را به عمل در یک بیماری همه گیر" مرحله از لیست. وجود خواهد داشت هیچ حباب برای بیس بال — آن را به ظاهر غیر ممکن است. یک پیشنهاد به آن را امتحان کنید در ققنوس, که در آن بسیاری از بهار امکانات آموزشی وجود داشته باشد هیچ جا رفت.

تیم بازی خواهد کرد در خانه خود هستند (به جز تورنتو است که منع شده است توسط دولت کانادا از تلاش). آنها سفر. آنها را در خانه. آنها در اطراف خانواده خود را. آنها فقط می خواهید وجود دارد.

بدیهی است که تیم ها باید قوانین و استانداردهای اما منظور داشتن یک فصل در داخل یک حباب بهتر است از خارج از حباب. احتمال است که یک تیم می تواند آن را از طریق 60-بازی فصل بدون بازیکن تست مثبت بعید است. بیس بال را فقط باید برای مقابله با آن و امیدواریم که وجود ندارد, شیوع گسترده است که می تواند حاشیه بخش های مهمی از یک فهرست (باعث forfeits) یا صفر در تبادل کارکنان همه در یک بار.

همانطور که برای بازی آن را بسیار آسان به فاصله اجتماعی. Dugouts در حال حاضر از ویژگی های بازیکنان گسترش در زیر چادر در می ایستد. در طول نمایشگاه بازی برخی از بازیکنان حتی فرسوده ماسک در حالی که بازی. همه که چیز خوبی است.

این نگرانی در حال فهرستی از اندازه و تعداد تیم ها هیچ بریده شده از تیم تا پایان ماه سپتامبر زندگی در طبیعت و نیاز به کوزه سالم به در ورزش که در آن بازی اتفاق می افتد هر روز. اگر شما از دست دو هفته در فوتبال از دست شما دو بازی. در بیس بال شما می تواند از دست تقریبا یک چهارم از فصل.

ساخت آن را قطعا ممکن است. آن را به هر چند پر از دست انداز.

4. NFL

تیم ها: 32

تاریخ شروع: سپتامبر. 10 (شمارش نیست شش هفته آموزش در اردوگاه)

آخرین ممکن است تاریخ پایان: Feb. 7 (150 روز)

این یک تعهد عظیم. اردوگاه های آموزشی فهرست اسامی را از 80 بازیکن که به معنی 2,500 به علاوه بازیکنان لیگ گسترده ای در شروع است. مربیگری کارکنان هستند. حمایت از کارکنان حتی بزرگتر. خیلی از فوتبال است در مورد جلسات آموزشی و پزشکی. سوپر باول است که نزدیک به شش ماه دور تقریبا نیمی از آن برگزار خواهد شد و پس از شکرگزاری زمانی که کارشناسان پیش بینی coronavirus را شبیه به آنفولانزا و تبدیل شدن به شایع تر.

این است برای رفتن به یک ماده از "جایی که وجود دارد خواهد شد وجود خواهد داشت یک راه است." اگر NFL در حال رفتن به آن را, آن را فقط به قدرت از طریق. بازیکنان در حال رفتن به دریافت ویروس و آن را احتمالا در سراسر تیم است. برخی از بازی ها ممکن است تبدیل به یک کمدی — تعدادی از استارت از جمله ستاره کارفرمایی, دریافت, کنار, برای مثال.

تیم نیاز به فقط را بیشتر و بیشتر بازیکنان کردن خیابان برای پر کردن شکاف. صدمات همواره شایع در فوتبال, پس از تمرین جوخه و midseason خریدهای در حال حاضر رایج است. در این سال آن را فقط بیشتر رایج است.

وجود دارد میلیاردها دلار در خطر است و این لیگ که دوست دارد به فکر می کنم نیروی بلانت می تواند غلبه بر تقریبا هر چیزی. سوال: چقدر NFL می خواهید به فشار ؟ می توان آن را فقط انتظار نیست 2020 به دنبال هر چیزی مانند یک فصل عادی.

5. کالج, فوتبال

تیم: 130

تاریخ شروع: Aug. 29 (شمارش نیست یک ماه-به همراه آموزش در اردوگاه)

آخرین ممکن است پایان تاریخ: 11 ژانویه (136 روز)

موفق باشید. فوتبال کالج است به راحتی به چالش کشیدن ورزشی به کار در طول یک بیماری همه گیر. وجود 130 تیم در بالاترین بخش. آنها می آیند از 43 متحده — در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک و نمایندگی های بزرگ دولتی و مدارس خصوصی و کالج ها و نهادهای مذهبی و حتی نظامی آکادمی.

هیچ رهبری مرکزی (NCAA قدرت بر این; ورزش تقسیم کنفرانس fiefdoms). وجود دارد چشمگیر بودجه تفاوت بین برنامه های. کشورهای مختلف باید قوانین مختلف (در حال حاضر فرماندار ایالت نیومکزیکو است درخواست مدارس در دولت بازی نمی کند). روسای دانشگاه ها را نهایی تماس بگیرید.

تنوع و هرج و مرج هستند و بخشی از زیبایی های فوتبال کالج است. این یک چالش بزرگ در حال حاضر. این است که چرا ده بزرگ و Pac-12 در حال حاضر گفت: آنها تلاش خواهد کرد در یک کنفرانس-تنها برنامه است. نه تنها این اطمینان برابر با استانداردهای تست و پروتکل اما آن را اجازه می دهد تا نه و یا پس از بازی به گسترش بیش از سه ماه در ایجاد کنترل و برنامه ریزی انعطاف پذیری. هر کس ممکن است به دنبال.

وجود دارد بیش از 10 ، 000, کالج, بازیکنان فوتبال و آنها خواهد بود زندگی, تحصیل و "معاشرت" با هزاران و هزاران نفر از هموطنان بچه های که شناخته نمی برای "فاصله." پس از عمل تام بردی ممکن است قادر به درایو صفحه اصلی خود را از 30 ، 000 فوت مربع خانه با خانواده اش. این بچه ها را به بازگشت به خوابگاه و مجتمع های آپارتمانی.

چگونه این کار می کند ؟ این چیزی است که نگه داشتن مدیران ورزشی و کنفرانس کمیسیون در شب. آن را بسیار آسان به می گویند که آنها باید بازی اما هر کسی فقط کوبیدن روی میز و خواستار بازی هیچ مفهوم از آنچه باید اتفاق می افتد. شیطان در جزئیات است.

چگونه بسیاری از مثبت باید تعطیل یک تیم ؟ اگر یک بازی به تعویق افتاد ؟ چگونه بچه ها نشستن ؟ چگونه اغلب ما تست ؟ چقدر ما می تواند استطاعت? آنچه در مورد تماس با ردیابی? آیا شما سفر در بازی روز ؟ آنچه در مورد فوتبال یا هاکی روی چمن تیم ؟ چه چیزی شما را با تعویق? اگر دانشگاه تعطیل می شود, آیا پایان فصل? آنچه در مورد پیری من سر مربی ؟ آیا ما در مورد مراقبت از کاسه و برگشتی در این سال ؟ مهم نیست که این بچه ها نیستند و حتی پرداخت شود ؟

و....

کالج فوتبال می خواهد به سعی کنید و برخی از شما به احتمال زیاد به آن بروید. اگر ممکن است آنها باید. چه مدت آن طول می کشد حدس می زنم کسی است هر چند.

از تمام ورزشی این یکی از چهره شدیدترین جاده برای شروع اجازه دهید به تنهایی به پایان رساندن.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب