شهر های کوچک مدارس بزرگ-لیگ مشکل

(پل روسالس/Yahoo Sports تصویر)پس از 16 سال, کلمات باقی می ماند مزین در Samara Citanghou حافظه."برو برو Confede

توسط PATRIS-MUSIC در 18 تیر 1399
(Paul Rosales/Yahoo Sports illustration)
(پل روسالس/Yahoo Sports تصویر)

پس از 16 سال, کلمات باقی می ماند مزین در Samara Citanghou حافظه.

"برو برو Confederates! هی برو Confederates!"

این شعار ساخته شده است که او ناراحت کننده را امتحان کنید برای cheerleading تیم در حومه ویرجینیا دبیرستان. آن را نیز بدهیم که او slyly خودداری می گویند به درستی پس از او در نهایت پیوستن به.

Citanghou بزرگ شده در خارج از ریچموند در عمدتا سفید شهر غرق در جنگ های تاریخ است. نه تنها او بود دبیرستان به نام بعد از مؤتلفه رهبران Robert E. Lee و جفرسون دیویس همچنین یکی از تنها چهار کشور که طلسم است که هنوز Confederates.

برای Citanghou لی دیویس بالا را نام تفرقه تبدیل cheerleading به یک معضل اخلاقی. او تا به حال برای ارزیابی اگر او عاشق ورزش به اندازه کافی به معده تشویق برای یک طلسم است که به نمایندگی از ستمگران از آمریکایی های آفریقایی تبار اجداد.

زمانی که Citanghou را تبدیل به لی دیویس بالا تنها, سیاه, تشویق کن از سال 2002 تا سال 2004 او به این تیم پیوست در نظر او. او صحنه راز اعتراض در هر زمان این تیم انجام برخی شعارهای طول مسابقات و یا فوتبال بازی ها, مخفیانه جایگزین "Confederates" با هر آنچه که دیگر C-word ظهور به ذهن او.

گاهی اوقات آن را رفتن کیک! یا برو برو قهوه! و یا اگر او احساس به خصوص دارای گونه های برامده, Go, Go, کراکر!

"این نوع مانند خود من کمی شوخی در داخل خود من کمی سکوت اعتراض به طوری که من می تواند از طریق تشویق" Citanghou گفته ورزشی یاهو. "هیچ کس نمی تواند شنیدن آنچه که من می گفت به خاطر تماشاگران تشویق و دختران بودند تشویق می کند. آنها احتمالا فرض ما تمام شد گفت: همین است."

Citanghou خصوصی در مبارزه بر سر که نرم افزار-Confederate, شعار, نمونه چرا صریح گروهی از دانشجویان و فارغ التحصیلان و اعضای جامعه را خواستار شده است برای تغییر در Hanover County است. آنها باید تقاضای Hanover County هیئت مدیره مدرسه به تغییر نام نه تنها Lee-دیویس بلکه همسایه استون وال جکسون مدرسه که طلسم توسط شورشیان.

چلیپا از استدلال آنها این است که مدارس عمومی که ادای احترام به کنفدراسیون نیست انجام تعهد خود را برای درمان همه دانش آموزان به طور مساوی. مؤتلفه نمادهای بیگانه اقلیت و انتقال یک اولویت برای سفید پوستان است.

اعتراض به نابرابری نژادی را موجب سراسر کشور حساب بیش از مؤتلفه تصاویر در حوزه عمومی چند سال گذشته اما مبارزه برای تغییر نام دو مکنیکسویل مدارس دولتی شده است به خصوص بحث برانگیز است.

این است که یک جامعه که در آن آرام مسکونی محله پشت به جنگ داخلی جبهه و گورستان که در آن neo-Confederate گروه مارس در کریسمس سالانه رژه و دست پرچم را گرفتم. وجود دارد دیرین ساکنان که فرزندان مستقیم از مؤتلفه سربازان و هم سخت است دیدن چرا دیگران نمی خود را به اشتراک بگذارید خیالی نمای جنوبی شود.

"وجود دارد سیاه پوستان که رفته اند به لی دیویس دبیرستان و بدست بزرگ آموزش و پرورش و یا در رفته به بازی pro ورزشی" آرتور اسمیت یک سال 1970 لی-Davis تحصیلات تکمیلی و مادام العمر Hanover County resident گفت Yahoo Sports. "هیچ کس قادر بوده است به من بگویید که چگونه نام در حال صدمه زدن به سیاه و سفید جامعه آموزش و پرورش است. من فقط آرزو می کنم یک بار آنها می آیند و می گویند که چگونه آن را به صدمه زدن به آنها را."

Nannie R. Davis stands for a portrait in front of Lee-Davis High School where she graduated from in 1967. Davis has always found the school name problematic and has been vocal about her support of the name change. (Julia Rendleman/Getty Images)
Nannie R. Davis مخفف یک پرتره در مقابل لی دیویس دبیرستان که در آن او از فارغ التحصیل در سال 1967. دیویس همیشه در بر داشت نام مدرسه مشکل ساز شده است و آوازی در مورد حمایت از تغییر نام. (جولیا Rendleman/گتی ایماژ)

یکپارچه سازی Lee-دیویس دبیرستان

شب قبل از او و پنج نفر دیگر از دانش آموزان سیاه پوست یکپارچه لی دیویس دبیرستان در سال 1963 والتر لی زانو زد کنار تخت او و دعا برای ایمنی خود را.

"من احساس می کنم که قرار بود به شیر دن" لی گفت Yahoo Sports. "من می دانستم که من که قرار بود به خوبی به خاطر رنگ پوست من است."

لی دیویس افتتاح چهار سال قبل به عنوان یک دبیرستانی سفید. دیوان عالی کشور حکم داد که تمام مدارس تا به حال به desegregate در سال 1955. ویرجینیا بود که در میان ایالت های جنوبی که مقاومت در سال با استفاده از حقوقی و سیاسی وسیله ای برای جلوگیری از اجرای این تصمیم.

مورخان گمان هانوفر شهرستان 1958 تصمیم به نام آن مدرسه جدید لی-Davis ممکن است به همان اندازه در مورد جلوگیری آینده نگر دانش آموزان سیاه پوست به عنوان تجلیل از دو اعضای برجسته کنفدراسیون. انتخاب نام همزمان با افزایش مؤتلفه با مضمون مدرسه نام نمادها و بناهای تاریخی در سراسر جنوب در طول مدرن جنبش حقوق مدنی.

یک 2019 مطالعه توسط مرکز قانون فقر جنوب یافت 103 مدارس دولتی و سه دانشکده به نام لی دیویس و یا دیگر مؤتلفه آیکون. سی و چهار ساخته شد و یا اختصاص داده شده از سال 1950 تا 1970 یک قیام که مورخان می گویند نیست تصادفی.

"من فکر می کنم این نامگذاری از مدارس بود تا حدی در جهت حفظ تبعیض نژادی گفت:" VCU تاریخچه پروفسور برایان Daugherity که تحقیقات در ویرجینیا مقاومت به قهوه ای v. هیئت مدیره آموزش و پرورش. "این چیزی نیست که به راحتی به اثبات رسیده است. این احتمالا چیزی است که همیشه می تواند ثابت شود. اما من فکر می کنم که با توجه به دوره زمانی و چه اتفاقی می افتد تصویب آن نام بخشی از استراتژی مقاومت. این یک راه به سیاه پوستان است که آنها استقبال نشده است."

ادعا تاکتیک ترساندن جلوگیری نمی کند والتر لی زمانی که NAACP با نزدیک شدن به پدر و مادر خود را در طول تابستان سال 1963 و خواست اگر او و برادرش کمک خواهد کرد ادغام لی-دیویس. Hanover County تنها سیاه و سفید و با حضور 30 مایل از لی, صفحه اصلی, اما او می تواند با اتوبوس به و از لی دیویس در فقط چند دقیقه.

زمانی که لی آمد به لی دیویس است که سقوط خود را آغاز سال دوم او به یاد می آورد "بسیاری از زمزمه های بسیاری از خیره و مقدار زیادی از به نظر می رسد." او و پنج دیگر سیاه تازه واردان مورد نیاز یک پلیس اسکورت برای ورود و خروج از مدرسه و کلاس با خیال راحت.

پرسید: اگر همه چیز رو ساده تر پس از چند هفته و لی در پاسخ به شدت "خدا وجود ندارد." او گفت که او یک هدف spitballs در کلاس ها و جوک های بی رحمانه در سالن تمام راه را تا زمانی که او اولین مدرسه آمریکایی آفریقایی تبار فارغ التحصیل در سال 1966.

البته این فقط یخی پذیرش از همسالان خود که ساخته لی دیویس بالا اولین آمریکایی آفریقایی دانش آموزان احساس می کنم مثل خارجی ها. مدرسه تقویت شده که با کلاس حلقه حکاکی با مؤتلفه پرچم و اشکال جسمانی خودت منع کن Robert E. Lee و جفرسون دیویس. یا با بازی "دیکسی" و دیگر محوری آهنگ کنفدراسیون در طول تظاهرات pep.

"همه دانش آموزان می ایستادن و کف زدن دست خود را به ریتم و من می توانم فقط نشستن وجود دارد و در وحشت" Nannie دیویس یک سال 1967 لی-Davis تحصیلات تکمیلی گفت: Hanover County هیئت مدیره مدرسه در دسامبر 2017. "به بالای آن وجود دارد یکی از دانشجویان که همیشه انجام rebel yell و رژه در اطراف طبقه با مؤتلفه پرچم. این خیلی تحقیر آمیز بود."

مدرسه غرور?

از آن آسان است برای برخی از لی دیویس بالا ترین تزئین ورزشکاران به شناسایی و با شرم کسانی که پپ تظاهرات آورده Nannie دیویس. آنها مشابه احساس خجالت در هر زمان آنها نگاه نام مزین در مقابل خود کشباف.

Avi هاپکینز با عجله برای بیش از 4000 متری برای لی دیویس در اوایل 1990s به دست آورده و همه افتخارات دولت در گیر کشتی, اما او دیدگاه کسانی که دستاوردهای ورزشی را با احساسات مخلوط. بزرگ و نوه یک برده زیر سوال اخلاق به نمایندگی از یک مدرسه به نام پس از مردانی که مبارزه برای نگه داشتن اجداد خود را در قید.

"من سعی کردم به آن فشار خارج از ذهن من چون من عاشق بازی کردن بسیار" هاپکینز گفته یاهو ورزشی "اما در سال دوم دبیرستان وجود دارد که من نمی خواهم به شرکت کنند."

یکی از برترین گلزنان در لی دیویس پسر, فوتبال, تاریخ, تاسف نشسته و نه از بازی ها در اعتراض مدرسه خود را به نام و طلسم. ادواردو لوپز مخوف معرفی شده قبل از بازی به عنوان یک Lee-دیویس مؤتلفه از 2006-2009 یا فیلدینگ سوال از ورزشکاران از رنگ در تیم مقابل در مورد مدرسه خود را به نام.

"وجود دارد هیچ غرور و افتخار برای من در نمایندگی لی دیویس Confederates," لوپز گفته ورزشی یاهو. "این بی دست و پا بود. آن را شرم آور. من فقط به خاطر اینکه من عاشق این ورزش است."

سابق سه گانه-پرش و دولت موانع قهرمان Montasia طلایی هرگز مورد سوال Lee-دیویس بالا نام و طلسم تا زمانی که او به او گفت هم اتاقی در مورد آنها در طول سال اول خود را در ویک فارست. به این روز وحشت زده به نظر می رسد او هم اتاقی' چهره های سوخته به طلایی حافظه.

"این لحظه ای که من متوجه شدم که آن را OK" طلایی گفت Yahoo Sports. "دلیل مردم در شهر ما چنین روابط قوی به این نام این است که آنها تنها در اطراف مردم با عقاید و احساسات خود را. اگر آنها پا را از محدوده آسایش خود و آموخته است که چگونه مردم دیگر جهان را ببینید, آنها را درک کنند بسیار سریع است که افراد دیگر فکر می کنم این کاملا وحشتناک است."

همه دانش آموزان از رنگ مایل به نشان دادن یکی از هانوفر شهرستان دو مدرسه با pro-کنفدراسیون نام. برخی را انتخاب کرده اند برای شرکت در ورزش به دنبال کسب اجازه برای حضور در دیگر هانوفر در مدارس شهرستان و یا حتی با توسل به اقدامات شدید.

یک آمریکایی آفریقایی تبار نظامی کهنه خود غرب-همسر و دو پسر اقامت در بخشی از Hanover County طبقه بندی به استون وال جکسون و لی دیویس. پدر و مادر تصمیم گرفتند به خانه از مدرسه فرزند ارشد پسر خود را زمانی که او شروع کلاس ششم پس از هانوفر مدارس دولتی را تکذیب کرد درخواست خود را برای او ارسال به دیگر مدرسه در شهرستان است.

"برای ما استون وال جکسون یک گزینه نیست" گفت: این مادر که نخواست نامش فاش شود پس از هانوفر مدارس دولتی است که در حال حاضر در حال بررسی او واريانس درخواست برای پسر خردسال او. "ما نمی خواهید به ترک پسر ما با این تصور که آن را قابل قبول بود برای او را به عنوان کمتر از برابر است."

'لوسیون خوک'

Class rings from Lee-Davis have featured like likeness of Robert E. Lee and Jefferson Davis and have a confederate flag. (Julia Rendleman/Getty Images)
کلاس حلقه های از لی دیویس را برجسته مانند شباهت Robert E. Lee و جفرسون دیویس و مؤتلفه پرچم. (جولیا Rendleman/گتی ایماژ)

روشن است که لی دیویس مدیران سعی کرده اند تا مدرسه بیشتر استقبال دانش آموزان از رنگ. مقدار مؤتلفه تصاویر در دانشگاه به تدریج کاهش یافته است.

در میان تلفات اولین بار بود مؤتلفه سرباز طلسم. لی دیویس به حال کسی که در لباس یک بولداگ صحنه و لباس در اواخر 90s و 2000s قبل از لغو کثافت در دسترس نباشد.

استفاده از کلمه "Confederates" در مدرسه ورزشی کشباف در حال حاضر یک اثر بیش از حد. برای سال مدرسه مورد علاقه به جای یک هم پیوسته LD, لوگو "لی دیویس" و یا "LDHS".

Cheerleaders نیز مدت طولانی است که تشویق به ریسمان. آنها بیشتر احتمال دارد به شعار برای LDHS یا C-فدرال در حال حاضر از Confederates.

کسانی که جرم توسط لی دیویس بالا نام و طلسم درک روح این تغییرات اما می دانم آنها را به لوسیون خوک. لی دیویس دبیرستان است که هنوز هم خانه Confederates. تصاویر Robert E. Lee و جفرسون دیویس هنوز هم زینت دیوارهای ورزشگاه و حقه در استادیوم فوتبال. مدرسه سالنامه است که هنوز هم به نام The Confederate.

"این یک Band-Aid" طلایی گفت. "این فقط Confederates. ما نام لی دیویس. ما می دانیم که افراد چه کسانی هستند و ما می دانیم چه کسانی جنگیدند. چرا ما همیشه می خواهیم به آن سمت از تاریخ؟"

آفریقایی آمریکایی منتقدان لی دیویس بالا نام استدلال می کنند طول عمر آن است علامتی از تعصب نژادی در مکنیکسویل جامعه است. به عنوان اثبات آنها به اشتراک گذاری داستان از پیدا کردن KKK آگهی خود را در شیشه جلو و دریافت انتقاد خیره برای دوستیابی خارج از مسابقه و یا در حال دم توسط پلیس به صورت مایل بدون هیچ دلیل روشنی اما رنگ پوست خود را.

برای سال "redneck ردیف" چیزی بود که دانش آموزان دوبله یک بخش از لی دیویس پارکینگ با صف برداشته کامیون نمایش مؤتلفه پرچم و نمادهای. آن معمول است برای دیدن مؤتلفه پرچم تی شرت در دانشگاه برخی از تحمل شعار "اگر این پیراهن نیاید شما, شما نیاز به یک درس تاریخ."

سابق لی دیویس اصلی استن جونز هنگامی که گرفتار چند دانش آموزان پرواز مؤتلفه پرچم در یک بازی فوتبال در برابر آرمسترانگ بالا عمدتا سیاه مدرسه. دانشجويان قصد روشن بود به جونز بنابراین او به آنها گفت که شجاع ترین چیزی که به انجام خواهد بود را پرچم خود را به درون شهر ریچموند و پرواز آن در مقابل آرمسترانگ در محوطه دانشگاه.

"من فکر نمی کنم آنها در زمان توصیه من بر که" جونز گفته ورزشی یاهو با خم کردن خندیدن. "این برای من جالب است که همه از ناگهانی زمانی که ما بازی می کردند آرمسترانگ آنها می خواستم به پرواز پرچم. بود که اولین بازی ما در این فصل."

یک شهر تقسیم

تنها چند روز پس از تماشای یک سال 2017 Charlottesville راست رالی مرگبار به نوبه خود زمانی که یک ناسیونالیست منفجر ماشین خود را به یک جمعیت از ضد معترضان رایان صافی تصمیم گرفت این بار به موضع.

2010 لی-Davis تحصیلات تکمیلی و در نیویورک مقیم ارسال به Facebook اصرار مادر آلما خود را به جدا کردن با مؤتلفه نام نمادها و تصاویر استفاده شده توسط گروه های افراطی.

"لطفا اجازه دهید من می دانم اگر هر گونه LDHS فارغ التحصیلان علاقه مند خواهد بود در یک محلی و ایالتی یا ملی کمپین در نهایت به تغییر نام و طلسم لی دیویس دبیرستان" صافی نوشت.

صافی 700 کلمه پست تابیده نور روی بسیاری از مسائل نگران لی دیویس دانش آموزان تا به حال بحث شده است که برای سال. او به یاد می آورد ناراحتی از شنیدن cheerleaders شعار "برو Confederates رفتن" در بازی های فوتبال, از لکه های مؤتلفه پرچم در مدرسه دولتی ملک و از دیدن آگهی ها با شعار "سنت & غرور" همراه با تصاویری از دیویس و لی.

صدها نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان و معلمان امضا صافی آنلاین طومار خواستار لی دیویس و استون وال جکسون به تغییر نام خود و کثافت. صدها نفر بیشتر بودند به شدت انتقادی از صافی موضع.

"من به نام f - - - - -" صافی گفت Yahoo Sports. "من تهدید شد. به من گفته شد که من از اینجا یا که من را فراموش کرده من از کجا آمد. مردم می گفتند که من تکان دهنده مشکل است."

در دسامبر. 12, 2017, هشت طرفداران تغییر صحبت کرد به Hanover County هیئت مدیره مدرسه و 2010 لی-Davis تحصیلات تکمیلی آماندا Lineberry ارائه صافی دادخواست. که در خدمت به عنوان یک پاک کردن علامت هشدار دهنده به بقیه جامعه که نام بودند مورد حمله قرار گرفت.

بعد از جلسه هیئت مدیره مدرسه در Jan. 9, 2018, درخواست برای حفظ نام آغاز شده توسط 1977 لی-Davis تحصیلات تکمیلی مارشا بویس سوار تا به حال بیش از 7000 امضا. بود که نزدیک به چهار بار به عنوان بسیاری از صافی دادخواست در زمان حال.

"این اعداد باید حجم صحبت" بویس سوار گفت: هیئت مدیره مدرسه. مادام العمر Hanover County ساکن و مادر لی دیویس دانشجو رفت و در به تصویر کشیدن pro-جنبش تغییر به عنوان یک "شکار ساحره" اجرا شده توسط خارجی ها.

در پرشور دفاع از لی دیویس بالا بویس-سوار استناد مدرسه عالی علمی شهرت گسترده پردیس غرور و سابقه موفق در ورزش است. او افزود که در سه سال داوطلبانه با لی-Davis, دو و میدانی, او تا به حال هرگز شنیده می شود یکی از دانشجویان می گویند "من شرمنده برای بازی لی دیویس دبیرستان."

وید هیوز یک سال 1969 لی-Davis تحصیلات تکمیلی است که در ادامه به بازی در حال اجرا پشت در کلمسون نیز صحبت کرد آن شب. علاوه بر اشاره به این که این هزینه می تواند صدها هزار دلار برای تغییر این نام از دو مدرسه او همچنین هشدار داد در برابر محکومیت رهبران مؤتلفه برای مبارزه طرفدار برده داری طرف از جنگ داخلی.

"جنگ داخلی بود نه مبارزه بیش از فقط برده داری" او گفت:. "این مهم ترین مسئله برای ایالات جنوبی. بسیاری از مسائل شد و پیش از این."

آرتور اسمیت 1970 فارغ التحصیل بزرگ نوه مؤتلفه سرباز که اسمیت می گوید نمی شد مبارزه برای حفظ بردگی است.

"جد مبارزه در جنگ داخلی حق در اینجا در Hanover County" اسمیت توضیح داد. "او برای مبارزه با برده داری. او مبارزه خود را برای محافظت از خانواده خود را از محصولات خود را در دام امرار معاش خود. به همین دلیل او مبارزه در جنگ داخلی. بنابراین نمی label او را به عنوان طرفدار برده داری فقط به خاطر او بود که مبارزه برای جنوب.

"اجداد من تماشا انبارهای خود را که سوخته گاو خود را در حال ذبح خود را از محصولات که توسط این اتحادیه ، آنها تا به حال هیچ چاره ای جز مبارزه کنند."

شنیده استدلال از هر دو طرف Hanover County School, رئیس هیئت مدیره سو گود کردن زمین را خواسته سرپرست Michael Gill برای ایجاد یک نظرسنجی ابزار است که کمک خواهد کرد سنج افکار عمومی در جامعه. گود کردن زمین اشاره کرد که نتایج حاصل از این بررسی خواهد دیکته هیئت مدیره تصمیم گفت: در این نشست که این یک "محلی ماده" و این که هیئت مدیره بود "بازتابی مستقیم از جامعه ما خدمت می کنند."

از بیش از 13000 Hanover County ساکنان که در پاسخ به این نظرسنجی کمی بیش از 3 در 4 می خواستم به نگه داشتن لی دیویس و استون وال جکسون نام و کثافت. هشتاد و پنج درصد از فارغ التحصیلان از هر دو مدارس بودند که در کنار بحث عنوان شد 83 درصد از والدین دانش آموزان در دو مدرسه.

در آوریل 10, 2018 در مقابل ایستاده اتاق تنها جمعیت که تحسین تصمیم هیئت مدیره مدرسه رای دادند 5-2 به نگه داشتن مدرسه نام دست نخورده است. رای خاموش امید تغییر فوری. آن را نمی خواهد طولانی قبل از مدرسه تا به حال به این موضوع دوباره.

در انتظار یک تصمیم

در ماه اوت گذشته بر روی پاشنه از KKK استخدام رانندگی در نزدیکی Hanover County courthouse, NAACP واصل طرح دعوی در دادگاه با این استدلال که نام لی دیویس و استون وال جکسون نقض حقوق اساسی آفریقایی دانش آموزان است. یک قاضی فدرال را رد کرد که طرح دعوی در دادگاه در ماه مارس با این استدلال که برخی ادعا می کند بیش از حد گسترده و پنجره برای وی از سوی مامورین خسارت بسته شده بود ،

نتیجه یک NAACP درخواست تجدید نظر ممکن است توجه داده می شود که چگونه آمریکا تغییر کرده است در طول چند ماه گذشته. مرگ جورج فلوید و دیگران ساخته شده اند در این شهرستان بیشتر حساس به نژادی و بی عدالتی نسبت به قبل reigniting بحث بر شایستگی از مجسمه ها و بناهای تاریخی و خیابان و مدرسه نام تجلیل مؤتلفه آیکون.

در ژوئن 19, صدها نفر از Black Lives Matter معترضان braved قدرتمند باد و باران به مارس در مرریفیلد و تماس برای تغییر نام لی دیویس و استون وال جکسون. تقریبا 25000 نفر امضا کرده اند یک دوم آنلاین درخواست برای تغییر نام مدارس این یکی ایجاد شده در ماه گذشته توسط لی دیویس دانشجو Sophie لین.

نگرانی بیش از حرکت برای تغییر الهام گرفته از یک رهبر ویرجینیا بخش از فرزندان جانبازان مؤتلفه به نوشتن ژوئن 22 نامه به Hanover County هیئت مدیره مدرسه. اندرو مورهد التماس مدیره "نه به تعظیم به هوی و هوس از آنچه که واقعا ناعادلانه جنبش [رهبری] با خشونت و شر خالص از خارج از این جامعه است."

"برای تغییر نام این مدارس و کثافت خواهد بود در تضاد کامل با خواست اکثریت از هانوفر ساکنان" مورهد نوشت. "آنچه در بیانیه ای آن را برای 'آموزش' جوانان جهان؟"

هیئت مدیره مدرسه ناگهان آن موکول ژوئن 23 جلسه بدون رای گیری پس از دیدار پشت درهای بسته و به مدت دو ساعت به بحث در مورد تغییر نام تصمیم. که تاخیر در انتظار تصمیم گیری در این موضوع حداقل تا جولای 14.

این امید از طرفداران برای تغییر است که هیئت مدیره در حال حاضر به رسمیت می شناسد و آن را یک وظیفه برای ارائه حقوق برابر به حاشیه رانده شده دانش آموزان به جای جانبداری با اکثریت در یک جامعه است که تقریبا 80 درصد سفید.

به Citanghou این بدان معناست که هرگز دوباره درخواست یکی دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار, تشویق کننده, برای, شعار برای یک طلسم است که نشان دهنده مبارزه برای حفظ بردگی است.

"آن را دلسرد کننده به یک بچه در مدرسه ای که طلسم شده است Confederates," Citanghou گفت. "این نوع می گوید ما نمی مراقبت در مورد شما تاریخ خود را و یا احساسات خود را. این واقعا غم انگیز است. ما در 1800s کنه. من خوشحال هستم که تغییر در راه است."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب