Samsung Galaxy S20 فوق العاده در مقابل گوگل صفحه 4 XL

خلاصهدر اینجا ما دو بسیار متفاوت گوشی های ساخته شده برای انواع بسیار متفاوت از مردم است. Samsung Galaxy S20 فو

توسط PATRIS-MUSIC در 14 اردیبهشت 1399

خلاصه

در اینجا ما دو بسیار متفاوت گوشی های ساخته شده برای انواع بسیار متفاوت از مردم است.

Samsung Galaxy S20 فوق العاده است این شرکت پیشرفته ترین گوشی در حال حاضر, اما در $1400, آن را نیز یکی از گران قیمت ترین. آن است که یک تلفن ساخته شده برای علاقه مندان و حرفه ای. قدرت کاربران و سازندگان محتوا را واقعا درک زیبا, صفحه نمایش, پردازنده سریع همه کاره, دوربین, باتری بزرگ و 5G اتصال. اگر قیمت آن است مسئله نیست این گوشی را دریافت کنید.

گوگل صفحه 4 XL ممکن است S20 فوق العاده چشمگیر, مشخصات ورق, اما از آن است که تلفن ما توصیه می برای فرد به طور متوسط. خود دوربین نمی تواند مطابقت S20 فوق العاده زوم توانایی و ندارد یک سوپر واید لنز, اما آن را فقط به عنوان خوب برای گرفتن عکس به طور منظم, پرتره و selfies. در حالی که تلفن همراه با سال گذشته سخت افزاری آن را هنوز هم احساس می کند مقدار زیادی سریع و چهره خود را باز کند که قابل اعتماد تر از سامسونگ در صفحه نمایش اثر انگشت خوان است. این صفحه 4 XL را ضعیف ترین نقاط به مقدار کم در هیئت مدیره ذخیره سازی (64 یا 128 GB) و متوسط عمر باتری. اما آن را به خوبی به ارزش چک کردن زمانی که آن را به معنای واقعی کلمه هزینه نیمی از آنجا که S20 فوق العاده.

طراحی و صفحه نمایش


اول, اجازه دهید نگاهی به آنچه این دو گوشی مشترک است. هر دو کهکشان S20 فوق العاده و صفحه 4 XL ساخته شده از شیشه و فلز. هر دو مقاوم در برابر گرد و غبار و نفوذ آب. هر دو با بلندگوهای استریو و فقدان یک جک هدفون. من همچنین می خواهم به اشاره است که آنها هر دو و نه محافظه کار و از نظر ظاهر: شیرین و مطلوب تخت مستطیل شما می توانید در یک طیف محدود از خسته کننده رنگ: سیاه و سفید و یا خاکستری برای S20 فوق العاده و سیاه و سفید و یا نارنجی (limited edition) برای صفحه 4 XL.

یکی از چیزهایی است که باعث می شود Samsung Galaxy S20 فوق العاده متفاوت است که آن را به طرز محسوسی حجیم تلفن. آن را بلندتر گسترده تر ضخیم تر و سنگین تر از صفحه 4 XL – و پیکسل است که در حال حاضر بسیار بزرگ تلفن. این obnoxiously دوربین بزرگ منطقه از S20 فوق العاده به نظر نمی آید خوب به نظر من اما دیگران به نظر می رسد خوب با آن بیان کرد که این باعث می شود گوشی نگاه قوی تر و پیشرفته تر است.

یک تفاوت ظریف من می خواهم به این نکته اشاره: دکمه قدرت در کهکشان S20 فوق العاده قرار گرفته است و نزدیک به کاربر انگشت شست راست در حالی که در صفحه 4 XL آن را کمی سخت تر برای رسیدن به.


همانطور که ما در گذشته اشاره روی صفحه نمایش در صفحه 4 XL به نظر می رسد واقعا خوب است. اما یکی در کهکشان S20 فوق العاده است و حتی بهتر – و نه تنها برای بودن بزرگتر است. این شهر همچنین دارای رنگ بزرگ و بسیار بالاتر روشنایی خروجی.

این صفحه 4 XL صفحه نمایش پشتیبانی از 90Hz نرخ refresh که باعث می شود حرکت به نظر می رسد نرم و صاف. این یک تفاوت ظریف است که باعث می شود گوشی احساس می کند سریع تر و لذت بخش تر به استفاده از. کهکشان S20 فوق العاده پشتیبانی و حتی بالاتر 120Hz نمایش نرخ تجدید. به نظر می رسد حتی نرم و صاف به عنوان یک نتیجه, اگر چه تعداد کمی از مردم ممکن است قادر به تشخیص تفاوت بین 90 تا 120 هرتز. همچنین 120 هرتز در حالت S20 فوق العاده تنها با این نسخهها کار در رزولوشن 1080p تنظیم.

اثر انگشت خوان در مقابل تشخیص چهره


در اینجا یک چیز صفحه 4 بهتر از سامسونگ کهکشان S20 فوق العاده. گوگل تلفن با استفاده از face unlock به تشخیص صاحب آن و آن را با این نسخهها کار واقعا خوب حتی در محیط های چالش برانگیز مانند در تاریکی کامل. کهکشان S20 فوق العاده و در عین حال متکی به یک صفحه نمایش اثر انگشت خوان است. آن را خوب کار می کند اما آن است که کمتر قابل اعتماد تر از گوگل راه حل است. این S20 فوق العاده همچنین پشتیبانی از تشخیص صورت, اما آن را کاملا به عنوان امن است. آن را به یک گزینه اضافه شده برای راحتی بیشتر.

دوربین و صوتی


دلیل بالا برای گرفتن یک کهکشان S20 فوق العاده قدرتمند دوربین پشت: یک 108MP دوربین اصلی یک 48MP دوربین تله با 4x زوم یک دوربین 12MP فوق العاده زاویه دوربین و یک سنسور اضافی برای گرفتن عمق اطلاعات برای پرتره. گوگل صفحه 4 XL به نظر می رسد بسیار پایین تر از آن 12MP دوربین اصلی و دوربین 12MP 2x زوم دوربین تله اما ما گفت: در گذشته امکانات به تنهایی هرگز رنگ یک تصویر کامل.

در واقع, اگر شما فقط نیاز به گرفتن یک عکس ساده از صفحه است که به احتمال زیاد به انجام فقط به عنوان به خوبی به عنوان کهکشان S20 فوق العاده. پیکسل عکس حتی ممکن است به نوبه خود بهتر است در شرایط خاص به عنوان فوق العاده تمایل به oversharpen خاص ، همچنین فوق العاده دوربین بسیار بسیار کم عمق عمق میدان که آن را بدتر می کند برای گرفتن کلوزآپ از گل یا اشیاء کوچک.

از سوی دیگر کهکشان S20 فوق العاده طول می کشد عکس های بهتر در شب. با حالت شب را فعال کنید بر روی هر دو گوشی کیفیت تصویر قابل مقایسه است و بسیار شبیه است.

زوم

کهکشان S20 فوق العاده قدرت نهفته در زوم قدرتمند قابلیت های دوربین خود را. مشخصات فنی آن می رود تا 100x زوم اما تصاویر نگاه کنید کاملا وحشتناک که در آن سطح بزرگنمایی. آنها نگاه بسیار چشمگیر در 10x - 30x محدوده این و بهتر از این صفحه را زوم در عکس. جالب این صفحه طول می کشد بهتر تصاویر در 2x زوم با آن تله افتاد. چرا که فوق العاده با استفاده از زوم دیجیتال تنها در محدوده بین 1 و 3.9 x. آن تله مخفی در ضربات تنها هنگامی که شما در رسیدن به 4x زوم. در شب از سوی دیگر این S20 فوق العاده است بهتر zoomer.

دوربین با زاویه دید عریض

یکی دیگر از مزیت سامسونگ گلکسی S20 فوق العاده بیش از صفحه 4 XL است که آن را به یک سوپر واید دوربین. این اجازه می دهد تا آن را به تصرف گسترده تر صحنه شما را بدون نیاز به قدم به عقب. این صفحه 4 XL ندارد چنین لنز متاسفانه. در اینجا تفاوت آن را می سازد:

حالت پرتره و عکاسی سلفی

در یک نگاه, عکس های سلفی از هر دو گوشی به نظر می رسد مشابه در کیفیت اما هنگامی که شما یک نگاه دقیق تر شما متوجه خواهید شد که صفحه 4 XL قطاری از جزئیات بیشتر با آن جلوی دوربین. ما معتقدیم وجود یک اشکال در S20 دوربین سیستم باعث این, به عنوان این است که چگونه همه ما S20 مدل رفتار در حال حاضر.

پرتره از هر دو گوشی نگاه زیبا به خوبی با اعمال پس زمینه تاری و خوب شی جدایی.

ضبط ویدئو

تا آنجا که به ضبط ویدئو می رود گلکسی S20 فوق العاده بالا دست. این صفحه ویدئوها را نگاه بسیار خوب است اما S20 فوق العاده بالاتر پشتیبانی از ضبط با کیفیت با 4K60 پشتیبانی و کنترل های دستی. 8K فیلم گرفتن نیز یک گزینه است که طرفدار فیلمبرداران ممکن است علاقه مند.

صوتی

هر دو گوشی دارای بلندگوی استریو تنظیم متشکل از یک بلندگو در پایین و واضحی اقدام به عنوان دومین سخنران. کهکشان S20 فوق العاده برای تلفن های موبایل خیلی خوب است اما گوگل صفحه 4 XL ضربان آن را در این رده با خود با صدای بلند روشن, bassy و صدای متعادل.

کهکشان S20 فوق العاده, اما, همراه با یک جفت خوب صدایی از earbuds در جعبه در حالی که صفحه حتی نمی باید یک USB-C به 3.5 mm دانگل. نه گوشی دارای یک جک هدفون.

نرم افزار و عملکرد


یک بار دیگر سامسونگ Galaxy S20 فوق العاده است کاملا چند گام جلوتر از صفحه. با 128 یا 512GB ذخیره سازی و تا 16GB حافظه RAM آن است که یک آینده اثبات نیروگاه آماده برای مقابله با هر چیزی شما را در آن پرتاب. آن را نیز طراحی شده توسط جدید Qualcomm Snapdragon 865 تراشه و پشتیبانی از 5G اتصال.

گوگل صفحه 4 XL همراه با سال گذشته Snapdragon 855 تراشه و پشتیبانی نمی کند 5G. که از یک نقطه ضعف ، بزرگتر تنگنا است که به مقدار کم در هیئت مدیره ذخیره سازی: 64GB در نسخه پایه. 128GB مدل نیز موجود است اما حتی است که نمی خواهد به اندازه کافی برای برخی از مردم است. بر خلاف S20 فوق العاده این صفحه ندارد, اسلات کارت حافظه microSD.

خبر خوب این است که نه تلفن احساس می کند آهسته با روز به روز وظایف. حتی اگر شما این صفحه شما احساس نمی مانند شما در حال گرفتن یک گوشی ضعیف تر و یا حداقل شما نمی خواهد برای یک سال دیگر.

هر دو گوشی اجرا آندروید 10 بیرون از جعبه اما طبق معمول سامسونگ انداخته است یک دسته کامل از چیزهای اضافی در آن بهترین گوشی های هوشمند. شما سامسونگ OneUI رابط سفارشی. در بسیاری از راه تجربه است شبیه به استفاده از یک کهکشان S10 – این نرم افزار گذاشته می شود راحت تر برای تک دست استفاده کنید. چه جدید در اینجا است که سامسونگ سریع به اشتراک گذاری اجازه می دهد تا شما را به ارسال فایل های بزرگ به سرعت به دیگر کهکشان S20 گوشی های. آن را بسیار شبیه به نسخه سامسونگ AirDrop واقعا. شما همچنین می توانید نوشتن شرح تصاویر زنده از ویژگی های استفاده می شود که به توان به طور انحصاری بر روی صفحه گوشی. فکر می کنم از آن را مانند خودکار بسته نوشتن شرح تصاویر است که کار بر روی هر تصویری.

این صفحه 4 XL اجرا می شود پاک و سبک تر از نسخه اندروید. آن را به عنوان ویژگی های بسته بندی شده که سامسونگ راه حل اما برخی ممکن است ترجیح می دهند آن است که راه. گوگل بالند با حرکات دست شما می توانید استفاده کنید به جست و خیز آهنگ ها و یا سکوت هشدار دهنده و در حالی که آنها نگاه سرد, آنها اکثرا فقط یک حیله است. چه چیزی می تواند مفید برای دانش آموزان و یا هر کسی که اغلب طول می کشد یادداشت های صوتی واقعا – این برنامه ضبط. آن transcribes کلمات خود را در زمان واقعی به عنوان آن را می شنود و می توانید یک نسخه متنی از صدای ضبط. شسته و رفته!

عمر باتری

Samsung Galaxy S20 Ultra دارای یک باتری 5000mAh در حالی که گوگل صفحه 4 XL متکی بر یک 3700mAh همراه است. به سختی یک سورپرایز فوق العاده طول می کشد در یک شارژ به خصوص اگر شما را انتخاب کنید به مجموعه ای از صفحه نمایش به 60Hz به جای 120 هرتز. این صفحه آخرین شما را از طریق یک روز معمولی اما عمر باتری آن می تواند فقط به عنوان به طور متوسط.

هر دو گوشی پشتیبانی از شارژ بی سیم. تنها در کهکشان S20 فوق العاده است معکوس شارژ بی سیم اجازه می دهد آن را به عمل به عنوان یک بی سیم پاور بانک و شارژ لوازم جانبی و یا گوشی های دیگر در صورت نیاز.

صحبت از شارژ گلکسی S20 فوق العاده می آید با یک مقدار قوی تر شارژر در جعبه. با وجود باتری بزرگتر است که آن را بسته است سریعتر از این صفحه در شارژ از صفر به کامل است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن