شایعه: LeBron James برنامه ریزی برای ثبت نام با نیکز تا 'فاجعه' جلسه در سال 2010

آن را احساس می کند مانند عمل انجام شده در حال حاضر: LeBron James, Dwyane وید و کریس باش پیوستن به نیروهای با گ

توسط PATRIS-MUSIC در 10 تیر 1399

آن را احساس می کند مانند عمل انجام شده در حال حاضر: LeBron James, Dwyane وید و کریس باش پیوستن به نیروهای با گرما در سال 2010.

اما آیا نیکز – متعلق به جیمز دولان و اجرا توسط Donnie والش که در برخورد با مسائل مربوط به سلامت – در واقع یک بار باید مسیر داخل در امضای LeBron?

بیل سیمونز در "بیل سیمونز پادکست:"

از هر کس که صحبت کردم به این می دانم که آن را روشن است که نیکز شد انتخاب اول است. و من متاسفم نیکز طرفداران earmuffs. اما آن را در واقع نیکز' به از دست دادن و آنها فقط نمی تواند اقامت در خارج از راه خود را. و داستان های افسانه ای هستند.

آنها تا به حال افسانه ای نشست. دانی والش در صندلی چرخدار و هرگاه بود Dolan. و آن را فقط کامل – آنها نمی باید هر چیزی آماده است. و آن را فقط نمی تواند رفته اند بدتر از همه حساب. آن را یک فاجعه بود.

نیکس ساخته شده مشکوک ارائه و آن را به نظر می رسد بدتر به ما یاد گرفته ایم ، هرگاه بنا به گزارش ها دست از کپی از سی دی های خود را در طول رایگان-agent جلسات که تابستان.

اما آیا LeBron واقعا به نفع نیکز قبل از جلسه ؟ من تردید, حداقل چگونه این ارائه شده است.

من شگفت زده نمی شود اگر LeBron حال متفاوت گزینه های بالا از جمله کاوالیرز و گاو در نقاط مختلف در این فرآیند است. او تا به حال یک تصمیم مهم. وجود دارد بسیاری را در نظر بگیرید.

در عین حال که متفاوت از نیکز پیشرو در جولای 2010 و آینده کوتاه تنها به این دلیل که آنها منفجر نشست.

LeBron نیز ظاهری برخوردار اذیت کردن نیکز در سال های پس از. مردم قانع کننده نیکز نزدیک کردم و او دقیق و یا نمی خواهد ،

شایعه: LeBron James برنامه ریزی برای ثبت نام با نیکز تا 'فاجعه' نشست در سال 2010 در ابتدا در ظاهر NBCSports.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن