میله Woodson معتقد است NFL سر مربیان نمی خواهید سالن از شهرت بازیکنان در کارکنان خود

سالن از شهرت cornerback راد Woodson صرف برخی از زمان در NFL به عنوان دستیار مربی از جمله دو نانامی به بازی با

توسط PATRIS-MUSIC در 11 تیر 1399

سالن از شهرت cornerback راد Woodson صرف برخی از زمان در NFL به عنوان دستیار مربی از جمله دو نانامی به بازی با اظهارات. اما هرگز واقعا گیر برای او.

و Woodson یک نظریه است که برای. او فکر می کند NFL سر مربیان نمی خواهید سالن از شهرت بازیکنان در کارکنان خود.

"آنها می خواهند یک آلفا در اتاق" Woodson به تازگی گفته TMZ.com. "و من واقعی آلفا که در آن من می خواهم کسی را در کار. من فقط می خواهم — من فقط عاشق صحبت کردن با توپ است."

به عنوان یک نتیجه, Woodson معتقد است که سالن از شهرت بازیکنان باید یک زمان سخت تر شدن دستیار مربیگری شغل و در حال توسعه به سر مربیان است. تنها هفت سالن Famers تبدیل شده اند NFL سر مربیان پس از ادغام: Bart Starr ریموند بری مایک Ditka, Forrest, گرگ, هنر, پوسته, Mike Singletary و مایک Munchak. (دیک LeBeau شد سر مربی در سینسیناتی قبل از ورود به سالن از شهرت; Munchak در حال حاضر به عنوان خط حمله مربی در دنور.)

"من فکر می کنم آن را سخت تر برای Hall of Famers در آن و ماندن در آن را فقط برای این واقعیت است که بسیاری از مربیان دوست ندارند که احترام ترک آن اتاق یا آن منطقه و رفتن به جایی دیگر" Woodson گفت.

Woodson پیشنهاد کرد که اد نی که روشن ساخته است تمایل خود را به دریافت به مربیگری است که با داشتن یک زمان سخت به خاطر از سالن از شهرت وضعیت و پتانسیل آلفا نر حضور. جالب آن پویا است که خرس تماشای نی و دیگر Hall of Famers سعی کنید برای شکستن به این حرفه است.

میله Woodson معتقد است NFL سر مربیان نمی خواهید سالن از شهرت بازیکنان در کارکنان خود در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب