ریچارد شرمن تماس گیری نیوتن گزارش میهن پرستان قرارداد 'نفرت انگیز'

اگر شما یک پرستان فن شما هیجان زده در انگلستان است که دستیابی به طب نیوتن به صورت نسبی مقرون به صرفه.اما ریچار

توسط PATRIS-MUSIC در 9 تیر 1399

اگر شما یک پرستان فن شما هیجان زده در انگلستان است که دستیابی به طب نیوتن به صورت نسبی مقرون به صرفه.

اما ریچارد شرمن قطعا نیست پرستان فن و او یک مسئله جدی با نیوتن گزارش جدید حقوق و دستمزد.

سان فرانسیسکو 49ers cornerback به نام نیوتن گزارش مقابله با انگلستان -- یک سال به انگیزه های لادن قرارداد خواهد بود که حداکثر در $7.5 میلیون -- "نفرت انگیز" در یک صدای جیر جیر یکشنبه شب.

شرمن معتقد است که نیوتن در حال محزون می خوانی underpaid پس از 20 میلیون دلار در هر سال در پنج سال 103 میلیون دلاری مقابله با Carolina Panthers.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

شرمن ممکن است یک نقطه بیش از حد: حتی اگر نیوتن بازدید از انگیزه های او را درآمد کمتر در سال 2020 بیش از 26 NFL quarterbacks یک لیست که شامل مارکوس Mariota, Nick Foles و Taysom هیل در هر OverTheCap.com. که کاملا سقوط از فضل برای سه Pro کاسه و سابق NFL MVP.

نیوتن تبدیل شده در 31 مارس, اگر چه, و برخورد با شانه و صدمات پا که هر دو نیاز به عمل جراحی و باعث او را به دست یک ترکیب 16 بازی در سال 2018 و 2019.

کسانی که صدمات ظاهرا ترس پلنگ -- منتشر شد که او در ماه مارس -- و تیم های دیگر که تا به حال سه ماه به امضای او قبل از Patriots swooped در یکشنبه شب.

اگر شما بخواهید شرمن, یک باشگاه دیگر باید پا به ارائه نیوتن پول بیشتر. به جای شرمن 49ers خواهد شد که برای مقابله با نیوتن پرستان زمانی که دو تیم در دیدار هفته 7.

ریچارد شرمن تماس گیری نیوتن گزارش میهن پرستان قرارداد 'نفرت انگیز' در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن